Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kto pyta nie błądziiii

do kiedy pranie ubranek w proszku dla dzieci

Polecane posty

Gość kto pyta nie błądziiii

Witam :) Mam pytanko. Do ilu miesięcy Waszych pociech, prałyście ich ciuszki w proszku dla dzieci ? Mam 3 miesięczną córcie i ciocia mi mówi, że to juz nie jest konieczne, zeby prac normalnie z naszymi ciuchami w normalnym proszku, np. Vizirze :) Mam obawy, czy to nie za wczesnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jednak za wcześnie.ja bym nie ryzykowała.ja zaczełam prać w normalnych proszkach koło 10 miesiąca, a uczulenie wyszło u moich dzieci (na proszek) dopiero teraz jak maja dwa lata. Jeśli już to możewybierz proszek sensitiw a najlepiej plyn do prania sensitiw np.persila(jest drogi no ale).w kazdym razie ja bym nie ryzykowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja corcia skoczyla
3 mesiace i miala prane ciuszki w normalnym proszku i tak jest do dzisiaj i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra prala tez tak jakos do trzeciego miesiaca i dzidzi nic nie bylo ale mysle ze to zalezy od kazdego dzieciatka, sprobuj wyprac w normalnym i sprawdz co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przyznam ze od poczatku chyba pralam w normalnych proszkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kibolka hehehe
to kwestia indywidualna. spróbuj prać w normalnym i obserwuj. niektórym dzieciom praktycznie od poczatku można prać w normalnym proszku, innym przez długi czas trzeba prać w tych dla dzieci. nie ma reguły. musisz sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piorę od początku w proszku-omo, nic się małej nie działo ma teraz ponad 3mies. z tym ze zawsze jej rzeczy piorę osobno-nigdy z naszymi, kosz na bieliznę też ma inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Kubuś miał miesiąc kiedy przeszliśmy na proszek Vizir sensitive + aloes :) nie ma uczulenia, skóra bez podrażnień. Podczas prania włanczam funkcje \"dodatkowe płukanie\" a płukam w Lenorze lub w Silanie początkowo do 4 miesiąca :) wybierałam ten sensitive, ale od miesiąca płukam w Lenor Spring.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja do tej pory piorę ubranka córki ( ma 3 latka) w proszku dla dzieci mała ma wrażliwą skórę i płyn do płukania też, teraz to pewnie robię bardziej z przyzwyczajenia ale nigdy nie prałam dziecięcych ubrań razem z moimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×