Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

Gość Ondyna śpiąca
motto Forum Na Klęczkach: "Kto nie klaszcze - tego w paszczę!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu jest tak świetnie ze aż nie chce mi sie odchodzic tylko czekam z zapałem i bananem na twarzy na nowe niusy!! a musze iśc spać bo kto za mnie do pracki wstanie?? :( ten topik sie za fajny zrobil... nie idzie stad wyjsc hehehe! te opisy na gg wymiajaja!! hahahahhaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ondyna śpiąca
Kto Rubika nie zwie Panem, ten nie może zostać fanem. Kto przed Miszczem sie nie korzy, tego czeka dopust Boży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U-FOCZKA
ja też lubię klaskać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do domu jechac mi pora u miszcza jestem potwora spijcie spokojnie dusze zbanowane niech wasze sny bede oklaskane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubik do Paskudy
:" Mówią, że to nie jest miłość to co się zdarzyło nam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja radosc przedwczesna byla.. Po prostu po zresetowaniu routera dostalam inne IP. O ja naiwna, myslalam ze mi wybaczyli ;) Oto co napisali: Masz zakaz wstępu na forum ! Na swoim koncie masz ostrzeżeń: 2 o łącznej wartości: 4. Wartość po której użytkownik jest banowany to: 4 Ostatnie ostrzeżenie dostałaś: Wto Lut 12, 2008 8:01 pm Powód: nie zatrzymujemy No ale moge zalogowac sie na nowo :) ciekawe ile takich resetow da rade zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAKIERKA
co wy k... możecie wiedzieć o klaskaniu ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc kochane! niech Wam sie przyśni uduchowione forum i fani na poziomie sufitu :P he he Do usłyszenia 👄 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
branoc branoc juz tesknie za smiechem i dlatego wpadne tu jak najszybciej nie wiem jak sie robi lapke machajaca... ale w kazdym razie macham jak co moze sie uda :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamietamy pamietamy
o my niegodni, na poziomie podlogi i intelekcie trolla. ubawiłam sie po pachy!! i nachichrałam za cały rok!! Cmoki dla Was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianaaa
wszyscy zbanowani!! juz wiem o co kaman :D kiedy skasowalam ciasteczka cookies blokada sie stracila :D:D moze i uwas to zadziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adik
A mi napisali ze mam sie zastanowić czy mam cos do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze ci, ja mam im tyle do powiedzenia.... plus kilka bledow do poprawienia na forum dl aobcokrajowcow .... to nie jest sprawiedliwe... chyba jakies treny zaczne pisac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adik
A jak napisałam ze to forum jest do luftu bo nie mozna sie wypowiedziec, ze zabijaja kreatywnośc, i "teraz mnie zbanuj o pani", to ona mi na to ze to nie koncert zyczen. A na maila dostałam "!" - tylko tyle. Boze, czemu mnie to tak bawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuraiko czytalas co ja na tym forum napisalam? bardzo konstruktywne notatki ... i mnie usunieto jako wroga numer jeden, jesli nie wchodziw w tylek z wazelina, to nei pasujesz do fan(atycz)ek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo miszczu nie wymaga poprawnosci ortograficznej .... jedynie slepej wiary w jego "ponad-naturalne-zdolnosci-muzyczne#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) mnie kiedys te dziewczynki przekonywaly pol nocy , ze to forum to powinno byc moje marzenie ... ze powinnam sie korzyc przed moderami, aby odzyskac zdolnosci aktywnego udzialu, bo przeciez nie wolno odchodzic od marzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×