Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

Panie Koniuszy, nie chciałabym być nietaktowne, ale zamiast tekstów propagandowych chielibyśmy usłyszeć kiedy zostaną odbanowani niewinnie zbanowani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porównywalnym z Mozartem i Chopinem, tak to już wiemy :) jak ktoś umie stanąć na deskach teatru i zagrać w telenoweli, to już gwiazda na miarę Jean'a Reno :) (o gustach nie dyskutujemy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co pamietam, to wykupuje sie domene z hostem na serwerze za jakies 10-20 zlotych..... moj chlopak za domene i miejsce na serwerze godaddy.com placi za rok jakies $50.oo ... jesli mialoby to zapobiedz heretyzmowi na forum "miszcza' to ja moge byc sponsorem....- upraszca sie o dokladne czytanie postow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doc chocago
wiesz kto, chociazby malo znany muzyk Holopainen, tworzy cos zupelnie innego niz rubik, to jego utwory sa genialne i super rozbudowane w polaczeniu ze spiewem operowym!! Poza tym, stawianie rubika z CHopinem,Mozartem, w tej samej linii, i innymi jest z lekka smieszne i zenujace,osmieszasamego zainteresowanego, No ale z Toba nie ma co dyskutowac, nie potrafisz podac zadnego mocnego argumentu oprocz tego, ze miszcz jest wielki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko dodaj uczciwie, że w zamian oczekujesz, że naród będzie się zwracał do ciebie nie inaczej niż My Fair Lady lub Starościanko Miodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knoiuszy - prosze bardzo, zalaczam liste osob, ktore wygraly konkurs zwiazku kompozytorow polskich, nie bede ci tlumaczyc, ktory z nich co komponuje, bo tu i tak tylko miszcz znasz... wiec mija sie to z celem 1949 - Piotr Perkowski 1950 - Tadeusz Ochlewski 1951 - Kazimierz Sikorski 1952 - Zofia Lissa 1953 - Stanisław Wiechowicz 1954 - Zygmunt Mycielski 1955 - Jadwiga i Marian Sobiescy 1956 - Artur Malawski 1957 - Zbigniew Turski 1958 - Bolesław Woytowicz 1959 - Witold Lutosławski 1960 - Grażyna Bacewicz 1961 - Bolesław Szabelski 1962 - Witold Rowicki 1963 - Tadeusz Szeligowski 1964 - Hieronim Feicht 1965 - Michał Spisak 1966 - Kazimierz Serocki 1967 - Tadeusz Baird 1968 - Bolesław Szabelski 1969 - Jan Krenz i Andrzej Markowski 1970 - Henryk Mikołaj Górecki i Krzysztof Penderecki 1971 - Stanisław Wisłocki 1972 - Andrzej Dobrowolski i Alojzy Andrzej Łuczak 1973 - Witold Lutosławski 1974 - Józef Patkowski, Stefan Śledziński i Mieczysław Tomaszewski 1975 - Wojciech Kilar, Kazimierz Sikorski i Bohdan Wodiczko 1976 - Józef Michał Chomiński i Włodzimierz Kotoński 1977 - Bogusław Schaeffer i Karol Stryja 1978 - Stefan Jarociński i Stefania Woytowicz 1979 - Florian Dąbrowski i Andrzej Hiolski 1980 - Jerzy Artysz i Bolesław Woytowicz 1981 - Augustyn Bloch i Tadeusz Marek 1982 - Stefan Kisielewski i Jerzy Maksymiuk 1983 - Michał Bristiger i Marek Stachowski 1984 - Zbigniew Bujarski i Antoni Wit 1985 - Ludwik Erhardt i Tadeusz Paciorkiewicz 1986 - Jerzy Katlewicz i Andrzej Koszewski 1987 - Kornel Michałowski i Zygmunt Mycielski 1988 - Zofia Helman i Krystyna Moszumańska-Nazar 1989 - Zygmunt Krauze i Jan Stęszewski 1990 - Mirosław Perz i KWARTET WILANOWSKI 1991 - Zbigniew Rudziński i Tadeusz Strugała 1992 - Roman Maciejewski i Krzysztof Meyer 1993 - Szbolcs Esztenyi i Paweł Szymański 1994 - Witold Szalonek i >>> KWARTET ŚLĄSKI 1995 - Romuald Twardowski i Zygmunt Szweykowski 1996 - Jan Krenz i Teresa Chylińska 1997 - Eugeniusz Knapik i Krzysztof Droba 1998 - Juliusz Łuciuk i Andrzej Chodkowski 1999 - Władysław Słowiński 2000 - Elżbieta Dziębowska i Andrzej Nikodemowicz 2001 - Ludwik Bielawski i Zbigniew Bargielski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniuszy-> jesli zalezaloby mu na fanach a nie tworzyl dla mas, to powinno mu zalezec na czytaniu waszych wypocin ... ale tacy fanowie jak ich "miszczow" zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym zwisa mi, ile oni dzieki tej "komersze" zarabiaja.....ale niech nie robia z siebie "miszczow" , bo pod publike tworzyc to nei sztuka.... zwlaszcza zerujac na wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"a gdzie wszyscy poszli?\" Na pasztet wrześniowy :D Okazało się, że PP posiada również wiedzę informatyczną, którą zapewne posiadł w trakcie prowadzenia programów z konkursami, w których można było wygrać \"fax-modem z dostępem do internetu\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żółta okrywa wierzchnia... Pani Świnkowaaa... Ma pani pomysł co zrobić z oplutym monitorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soUl to sQueeze Mam podobnie, tylko jestem najedzony i nadszedł czas na uruchomienie końcowej części układu pokarmowego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tred to lepiej idź bo bedzie Cie bolał brzuch:P a ja chyba pojde coś zjeść bo zaraz mi żołądek do kregosłupa przyssa (czy przyssie?:D) :classic_cool: co polecacie na kolacje?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×