Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

Z małych miasteczek i domów, w których nie słuchano niczego "ambitniejszego" od Rubika, a obrażanie innych było na porządku dziennym :) świnkowaaa 😘 obrazić Cię może tylko ktoś, kto dorówna Ci poziomem. Już po tych paru fragmentach lektury robi mi się niedobrze. Jedynym lekarstwem na głupotę i przerost ego jest zakopanie w dobrze zaśrubowanej dębowej trumnie. Na stałe :classic_cool: Swoją drogą, podziwiam Twoją cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam zapoznac sie z muzyka i ludzmi na tym forum, niestety z powodu innego niz bezkrytyczne podejscie do wszystkiego, co jest tutaj napisane, zostalam zablokowana. nie naruszylam zasad forum, nie obrazalam ani nie wysmiewalam nikogo. napisalam jedynie, ze krytyka to rzecz jak najbardziej pozadana, i ze madre i inteligentne osoby potrafia wyciagac z niej konstruktywne wnioski... po tym stwierdzenie na forum dla obcokrajowcow, na ktorym moderatorzy nie zabraniaja wypowiadac sie polakom, prosza jedynie o pozostawienie dowolnosci w tematach tym osoba, jeden z moderatorow zablokowal moje opcje komentowania i zakladania tematow. osobiscie uwazam, ze ta osoba powinna byc rowzniez usunieta z forum, gdyz najwyrazniej watpi w pana inteligencje. pozdrawiam kaska teraz sie juz nie dziwie jego zachowaniom, skoro pracuje z polmozgami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ paskudy! narobiłyście wczoraj szamba czy nie? :P:D ja dalej ubolewam nad tym, ze zostałam zbanowana za anielskie soki rubika płynące po kostkach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgyuuuuuuuu
i co koniec?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejj ja też chcę! Pudelek ma tą wadę, że nie daje linków. Tak jak z blogiem Dody, ciągle nie mogę na niego trafić w sieci :P idę się logować :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jestem :P Chciałam wpisać w ulubiony utwór "nie potrafię się zdecydować" ale nie chciało przyjąć! o jaaaa :D jaki rubik ma avatar :D Jak się czepiają w temacie piosenek, których ludzie nie lubią. Tam są fanatycy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frau Schwarz
podajcie mi jakiś utwór rubika bo nic nie znam a z chęcią sie dołączę do tego przesympatycznego kolka różańcowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpiszcie \"zwiastun z wiadomosci na tvp1\" mnie weszlo :D poki nie dostalam bana :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frau Schwarz
skandal! chciałam sie zarejestrować pod nazwa Rubikon - nazwa rzeki ale okazało sie, ze nazwa ta jest zakazana :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddddddddddddd
piosenka rubika - psalm dla ciebie :D ja wpisalam taka ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem zdruzgotana od wczoraj... nie moge sie juz wypowiadac na tym forum bo znam za dobrze polski :D tak mi napisali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja w swoim opisie w ulubiona mialam "zadna" i nei do konca bylam pewna co znaszy "skad?" wiec wpisalam "co skad?" i nei bylo problemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie lubia mnie tam, oj nie lubia.... po powrocie do domu zalogowalam sie jeszcze raz, kolo 4 w nocy i byly tam chyba z 4 osoby ( przygotowujae sie do matury) i nagle z niebios pojawil sie pan rubik, a one , ze go kochaja tak jak i on je kocha :( te dziewczynki maja strasznie mozgi wyprane :( to smutne zaczelo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh... :( Chciałam się z Wami pobawić... :( I już mnie wyjeba.li 😭 Masz zakaz wstępu na forum ! Na swoim koncie masz ostrzeżeń: 3 o łącznej wartości: 4. Wartość po której użytkownik jest banowany to: 4 Ostatnie ostrzeżenie dostałaś: Dzisiaj 17:13 Powód: troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi, te dziewczyny tam sa dziwne, nie wolno zadawac pytana, nie wolno komentowac...ja jeszcze rozumiem te nastolatki, ale dorosle baby... ehhhhhhhhhhhhhhhhhh czytalas moje wczorajsze rozmowy, to wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, przecież to jest chore :D Nasz Mistrz Pan Piotr ma chyba jakąś manię wielkości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj 17:21] dorotakok: witajcie Moderatorki Nesia ja Cię w nocy broniłam bo jakaś kasia czyli ja nzwała cie osobą plująca żółcia a ja powiedziaam ze ja z Tobą zyję w zgodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dostałaś 3 czy tam 4 \"punkty ważności\" od razu za jedną wypowiedź? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×