Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

bragga no jedna szmata już jest i kilka innych też widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak! Udało się! :D Teraz sobie poczytam co te psychofanki wypisują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sOul to sQeeze Ty też nie, moderatorami zostają ludzie a nie kafelki z łazienki na centralnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, mamy tu już podkur.wioną fankę Mistrza Piotra :D A zwie się Ires :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sOul to sQeeze nie, jestem psychiatrą i pisze doktorat na temat debilizmu w sieci i ktoś mi to miejsce gorąco polecał i nie zawiodłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ires ludzie wykształceni tak się nie odzywają jak ty:) a jesteś chyba z psychiatryka a nie psychiatrą, coś ci sie pomyliło, uciekaj bo zaraz pan doktor wróci i będa elektrowstrząsy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IRES -> czyzby w nasze skromne progi zawital gosc :) witamy witami, nie mysle jednak, ze moderatorzy sa az tak inteligentni, bo gdyby tak faktycznei bylo, nie zachowywaliby sie jak fanatycy , czytali co sie do nich pisze i pozwalali ludziom wypowiadac zgodnie z zalozeniami forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziele slyszalam o tej selekcji na forum Rubika ale myslalam ze to sciema jakas a tu prosze...Musze sie zarejestrowac koniecznie:PSkad sie biora kuzwa tacy ludzie? Ale Twoja stara i tak klaszcze u Rubika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yaevin ---> ires też klaszcze :D A na po koncertach nawet mlaszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ires to musi byc ta nesca , wiek sie zgadza, chamstwo i prostactwo tez na tym samym poziomie ... ja tez myslalam, ze to co sie o nich slyszy to bajki naciagane przez pudla i inne ptotkarskei strony, i moze faktycznei czesc tych rzeczy jest naciagana, ale dzieki takim osoba jak irys "legenda" nie upadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bądźcie samolubne, wklejajcie smaczne kąski :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak basiuczekk, znajdź jakiś fajny fragment i wklej go nam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się udało, przeczytałam jeden temat, cofnęłam stronę i znowu mi wyskoczył komunikat o banie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiuczek... wiec tak, na glownej stronie na samym dole jest taki jakby czat, nie zadawaj zadnych pytan bo od razu cie usuna, w jakikolwiek temat glowny wejdziesz, pamietaj, ze akceptowane sa tylko pochwaly! jakakolwiek krytyka jest nie widziana dobrze... i zostaniesz zbanowana. osoba o niku nesca to moderatorka, usunie wszystko jak tylko wyczyje , zesmiesz drwic albo nie zgadzac sie z ogulnym stwierdzeniem pan mistrz piotr rubik wiekszy jest o chopina .... milej zabawy ,aaaaa wszystkie pytania sa autoryzowane przez "miszcza" , ktory czasem swoja jasnoscia oswietli forum, jak sie zaloguje. zwracaj sie do niego z nalezytym szacunkiem, bo cie zbanuja jeszzce nim cokolwieknapiszesz ... jeszcze raz milej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Preboje Rubika do zalogowania
Please Don't Go Niech mówią, że to nie jest miłość {klaszczemy) Odmierzam czas Dotyk Niedorosła Miość Rubikon :classic_cool: to tyle gniotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtwierdzenie rejestracji :)ejj ale moze lepiej nie pisac tu na kafe jaki mam nick bo skoro pojawili sie pierwsi obroncy Rubika to moga mnie podkablowac UBECKIE VOLKSDEUTSCHE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosz kurwa jego mac...Jak zaczelam czytac wypowiedzi tych ludzi to odechcialo mi sie tam pisac...Co za kretynizm i pomyslec ze on tez mieszka we Wroclawiu :( chyba spuszcze na niego psa jak bede na spacerze i gdzies go spotkam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy powinien tam sie choc raz znalezc, ku przestrodze , albo co najmniej poczytac ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilkowyje
Cześć , widzę i czytam, że bawicie się fantastycznie tu i na stronie 'Pana' Rubika i szukacie rozrywki . Chcecie się pokazać na portalu 'Pana' Piotra Rubik dla zabawy oczywiście ale powiem Wam, że są sprawy ciekawsze i być może taki temat nadaje się do 'Pudelka' , mianowice - pewna młoda malarka studiująca na Akademii Sztuk Pięknych dziedzinę malarstwa podchwyciła temat 'PIOTR RUBIK' i z fotografii ogólnie dostępnych w necie zaczęła malować 'MISTRZA' w różnych pozach, czyli z batutą albo na motorze albo gdy się kłaniał publiczności .... itd. , prawda czasu i prawda ekranu :) Te obrazy namalowane przez młodą malarkę 'ktoś' kto posiada swoją firmę i ma REGON zaczął wystawiać na Allegro za śmiesznie niskie pieniądze, przyznaję się bez bicia, że jeden z tych obrazów kupiłem na Allegro z 'Panem' Rubik na obrazie. Tych obrazów na Allegro z 'Panem' Rubik było sporo ale nagle zniknęły , nic malarce się nie stalo i ma się dobrze ale podobno osoba, która wystawiała na Allegro te obrazy z wizerunkiem 'Pana' Rubik otrzymała ostrzeżenie , że może trafić do sądu za wykorzystywanie wizerunku znanego artysty dla celów zarobkowych . Z tego co słyszałem to ta osoba zwinęła swój buisness ze strachu przed konsefekcjami prawnymi . Mam pytanie, czy tu jest prawnik aby mógł jednoznacznie potwierdzić , że aby malować i sprzedawać obrazy z wizerunkiem 'Pana Piotra Rubik' to Pan Piotr Rubik musi wydać zgodę ? Jak się do tego odnosi Polskie Prawo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle, ze powinnas spytac prawnika :) ale mysle, ze nie powinno byc problemu , bo wizerunek rubika nie jest zastrzezonym znakiem, tak mi sie wydaje... to tak jakby za wykorzystywanie zdjec w brukowcach nalezala sie zaptala "gwiazdom" ... spytaj na jego forum, moze cie nie zjedza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Herciś wilkomen :D Lubię temat pt Miszczu Rubik więc też się zarejestrowałem. Zobaczymy czy mnie aktywują. jak coś to dam znać. Chociaż znając sam siebie zaraz zadam debilne pytanie o miszcza i mnie zbanują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę...bleeee....ludzie !! taką ilością wazeliny oni są w stanie zalać Europę :D. Przejrzałem pobieżnie4 czy 5 tematów i mam już odruch wymiotny :o A może wymyślcie jakieś pytanie do Miszcza Rubika to im je zadam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pytalam czemu pan "miszcz " ale nikt nie odpowiedzial... a i jak sobie daje rade ze slawanp. w pasmanteri ( tez bez odzewu) i czemu nie wolno nic krytykowac ....jak grochem o sciane i mnie zbanowali poza tym nie cieszsie, bo to on autoryzuje pytania, dlatego polowa z nich sie nigdy nie ukarze na swiatlo dzienne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe czytam was od wczoraj hehe no niezle z tym czatem zaloowalam i i de sczaic co i jak :D hehe ide oddac poklon miszczowi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×