Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

no co ty, zaden zagraniczny nie przetrwa ani jednego posta ... nei bedzie przeciez wiedzial , ze trzeba sie zwracac przez Pan, Miszczu, ewentualnie MR :) i go zbanuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniłam numer ip zarejestrowałam się z innym adresem mailowym i od razu mnie zbanowali... jak nic banują nowych... wiedza że to my.... ale jeszcze tam poszabruje chociaż, to wszystko jest chore - nie chce się tam wchodzić a jak się wejdzie to po kilku linijkach czytania rzygać się chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, bo to o nim zle swiadczy .... ja powaznie nie mialam nic przeciwko jak tam pierwszyraz weszlam, teraz juz wiem, kolko wzajemnego lizodupstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie warto chyba zawracać sobie dupy tymi oszołomami, oni mają mózgi zlasowane, idento jak wyznawcy świętego Rydza :O Dajcie sobie spokój i cieszcie się, że jesteście normalne...A oni niech dalej tkwią w tym chorym światku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś może mi szybciutko streścić ten topik?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt w miarę normalny się tam ni utrzyma, tyle że zanim sam ucieknie, wydupią go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego postanowilam , ze bede mila w poscie :) a tu az 6 punktow minusowych, rekord ... szkoda , ze nie zwyzywalam nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro* oczywiscie. my jestesmy szmaty i ameby na poziomie podlogi a na forum pana rubika nie wolno czytac , myslec ani pisac nic, co byloby sprzeczne z idea herubina o zlotych wlosach....ogolnie najbardziej nie lubia mnie ... :) udalo mis ie niemozliwe i mam 6 punktow minusowych - nie wiem za co , to najgorsze.... ogolnie topik polecam, jest interesujacy jako studium przypadku "o sektach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swinkowaaa, mam nadzieję, że wyjdziesz z tej traumy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisz na pomarańczowo
jak jeszcze bylam na forum widzialam temat o trolach my chcialysmy poczytać,ewentualnie zadac pytanie/ a tu ban

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez sensu z tym forum, dostałem bana zaraz po potwierdzeniu rejestracji... Masz zakaz wstępu na forum ! Na swoim koncie masz ostrzeżeń: 2 o łącznej wartości: 4. Wartość po której użytkownik jest banowany to: 4 Ostatnie ostrzeżenie dostałeś: Dzisiaj 0:02 Powód: jak niżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli każdy tak ma a to wasza zasługa to gratuluję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co żałować tego forum ja w każdym razie zapraszam tutaj na topik wszelkich szpiegów, niech poczytają... jak przynajmniej jeden z nich się nawróci, to bedzie sukces... ;-) Na forum rubika warto wejść na chwilę (jak się uda) i poczytać samemu - (ostrzegam, że długo się tam nie wysiedzi) ciekawe to doświadczenie dla niedoszłych socjologów ostrzegam: zmieńcie numer ip i adres mailowy jeśli piszecie tu pod czarnymi nickami, bo od razu ban

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacia nie ma majtek na ciebie
A jak siedostac na "poziom" ? bo widzę, że agata p jest na 7, a miszcz na 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro* mysmy nic nie zrobili, poczytaj topik to sie dowiesz, czysta ciekawosc nas tam poniosla.... :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowa dostan sie najpier na przedsionek i ciesz jak nie zablokuja cie , a nie marz o "poziomach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam, zaraz zasługa :) Przed naszą kadencją też tak było. Może daliby ci polizać prawy but Miszcza, bo ten lewy /bliżej serca/ jest zarezerwowany dla niejakiej Nesi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co, ludzie. Trzeba odczekać. Chyba, że się już całkiem odcięły od realngo świata i zamknęły w swoim sanktuarium i będę czcić miszcza pana aż po wsze czasy i jeszcze dłużej, zdala od oczu maluczkich i niegodnych profanów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niech czyta to oznacza, że bardzo chora z niej osoba, jeśli nawet w sieci łowi szpiegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslicie, ze moznaby ja potraktowac tak jak ona nas - masz 4 ostrzezenia o lacznej wartosci 79 zostalam usunieta z gry nie przechodzisz przez start, nie pobierasz oplaty za przejscie ( jak w monopolu) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, ja i tak sie w pracy zasiedzialam przez pana miszcza :D wpadne do nich w nocy :) ale musimy sobie cos ciekawego znowy wymyslic, bo faktycznie , bycie wyrzutkiem mozna rozprzestrzenic na inne fanatyczne fora i nie tylko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D do krwi ostatniej kropli z żyyyyył bronić będziemy Miiiiiiiiiszczaaaaaaa, aż się rozpadną trolle w pył, z kafe zostana zgliiiiiiiszczaaaaaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzezz
Kurwa, teraz nie moge ukladac juz kostki rubika, bo od razu przed oczyma pojawia mi sie sacro-blondyna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×