Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

koniuszy, pare razy padło juz tutaj na forum stwierdzenie, że do p.Piotra Rubika nic nie mamy.... Niech sobie tworzy.... Sama nawet napisałam, że osobiście mam ogromny szacunek do ludzi, którzy doszli do czegoś własną ciężką pracą. Piotr Rubik ma prawo współpracowac z kim mu się podoba a jeśli został oszukany i jest szkalowany przez firmę Duo, to w jego interesie leży, aby dochodzic sprawiedliwości np przed sądem... Jako niedoszli socjologowie próbujemy natomiast rozgryźć fenomen jego zakonu. Jak to się dzieje, że ma on grupę wiernych fanów-włazidupców (nie małolat ale dojrzałych wydawac by sie mogło kobiet) które tak poddańczo oddają się wpływom swojego \"miszcza\". jak to się dzieje, że ten miszcz im na to pozwala? może masz coś do powiedzenia własnie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem ani psychologiem ani socjologiem ani dziennikarką... W pewnym sensie się z tobą zgadzam ale... Zachowanie moderatorek, które zaczynają dyskusje (nawet bardzo grzeczne!!!) od stwierdzenia: "podnieś się z poziomu podłogi bo nie chce mi się schylać a głupio mi rozmawia z ludźmi o niskim poziomie intelektualnym" raczej nakrecają całą spiralę... To NIE ZNIECHĘCA osób niezainteresowanych od wchodzenia na forum. Wprost przeciwnie. Zdecydowana wiekszość osób wejdzie tam albo żeby sie poklócić czy poubliżać bywalcom tamtego forum albo żeby się pośmiać z tego, w jaki sposób te fanki wyrażają się o swoim miszczu albo (tak jak ja!!!) z ciekawości, bo fama o zachowaniu na tym forum rozniosła sie bardzo daleko... Nie wchodze na inne fora, nie szukam takiej rozrywki na innych forach - tu jednak cos mnie sklonilo do wejscia i tym czymś bynajmniej nie jest miłośc do PP... Dla mnie to smieszne, że mozna zostac zbanowanym praktycznie za nic. Więc urządźmy sobie zawody: kogo pierwsze wywalą... Łapiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam wypowiedzi na forum znajdujące się w archiwum np z bodajże 2006 roku. Wtedy ktos napisał, że pana Piotra jest za duzo w mediach, że występował w zbyt wielu programach nawet tych, które nie sa zwiazane z muzyką, że trudno się w radiu nie natknąć na jego muzykę mimo, że niewiele wczesniej trudnością bylo dotarcie do tej muzyki... i że ta osoba (mimo że lubi muzykę PP) ma dość, więc tym bardziej rozumie ludzi, którzy nie lubią muzyki PP... Wtedy takie wypowiedzi nie były kasowane... Dziś nie można powiedzieć ŻADNEGO słowa będącego krytyką nawet, jeśli jest to SŁUSZNA krytyka... Jeśli krytykuję (ale nie obrażam!!!) to dlaczego bywalcy forum, fani, nie wejda ze mną w rzeczową polemikę aby mi udowodnić, gdzie robię błąd tylko od razu kasuja moje wypowiedzi? I wreszcie! Zarejestrowałam się na forum i mimo, że nie napisałam ŻADNEGO postu zostałam WYRZUCONA z forum!!!! Jakim prawem? Czy w jakis sposób zlamałam zasady rejestracji? Jesli tak, to w jaki???? Powtarzam: nie napisałam ANI JEDNEGO postu!!!! Jesli będę zlośliwa to 1000 razy będę zmieniać ip, 1000 razy będe zakładac fikcyjne konta mailowe i 1000 razy się rejestrować! Złośliwość za złośliwość!!! Odblokujcie mnie, to znudzi mi się wogóle wchodzic na to forum!!! A tak, dla honoru, żeby popsuć moderatorom trochę krwi za zbanowanie mnie BEZPODSTAWNE mogę wchodzic tam w nieskończoność i zachęcać do tego znajomych. ŁApiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez jestem osobą po studiach. Nie jestem ani złośliwa, ani obrażalska ani rozkapryszona... Nie mam w zwyczaju ludzi obrażać, nie obrażam tez pana Piotra Rubika. Nigdy w zyciu nie nazwałam go (tak jak robią to inni) np "świńskim blondynem" itd. Nie jestem fanką ani jego jako artysty ani jego muzyki. Szanuję go za to, że w tej naszej polskiej rzeczywistości potrafił dojść do czegoś własną ciężka praca. Mimo tego, że Polacy maja taka naturę aby zdeptać tych, co się wychylają ponad przeciętność, mimo tego ze trafil choćby na taką Duo podcinajaca skrzydła a nie pozwalająca się rozwijać... Słyszałam bardzo wiele o "zakonie rubika broniącym dostępu do jego forum" i z czystej ciekawości (dlatego mówię o sobie: niedoszły socjolog) weszłam, ponieważ chcialam się przekonać ile w tym prawdy... Poskakałam sobie trochę po forum, "poszpiegowałam" ale dlatego, że wyznaje zasadę: "nie wierz co inni mówią ci o jakiejś osobie czy wydarzeniu - zdąbądż mozliwie najwiecej informacji i wyrób sobie własne zdanie by nie powtarzac plotek"... No i zostałam zbanowana... za samo skakanie po forum!!! I teraz pytam ciebie: jak myslisz, jakie swiadectwo wystawie innym ludziom o moderatorach tego forum przy najblizszej sposobności ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poskakałam pokopiowałam trochę wypowiedzi... prawnikiem nie jesteś, więc nie wiesz, że złamałas prawo bo treści na forum są zastrzeżone... pomijam fakt, że naruszyłaś prawo do prywatności w sieci kilku osób umieszczając cytaty z ich wypowiedzi, jeszcze jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forum www.rubik.pl jest dostępne!!! tak samo jak kafeteria - rejestracja nie ma tu nic do rzeczy... przy rejestracji (a przeczytałam sobie bardzo dokładnie co było napisane) nie zauwazyłam, aby było coś tam o zakazie kopiowania jakichkolwiek cytatów z forum - przypominam że owszem umieścilam tutaj kilka cytatów ale na tym jednym topiku, na poczatku którego byl podany wyraźnie link do forum... inez, można sie zastanawiać czy ty tez nie łamałaś prawa - mogę ci skopiować TWOJE wypowiedzi jak topiku na kafeterii obrażasz ludzi porównując ich poziom do poziomu podłogi, chcesz? Acha, na forum rubik.pl byla tez rozmowa o tym, co dzialo się tutaj - przyganiał kociol garnkowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jeśli były skopiowane tutaj cytaty z forum rubik.pl to podany byl wyraźnie link, skąd one pochodza. Na rubik.pl nie było podanego linku do topiku na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ires, treści na forum ogólnie dostepnym nie mogą być zastrzeżone :) Zastrzeżony prawnie może być jedynie przedmiot, wizerunek lub dzieło zarejestrowane lub obwarowane w ramach określonych dokumentów prawnych, ew. na postawie umów zawartych zgodnie z odpowiednimi podstawami prawnymi. Kopiowania wpisów i cytowania ich na innym forum publicznym to nie dotyczy. Klimaty rubikowego forum są irytujące, śmieszą i szokują większość stykających się z nim osób. Nie na darmo :) Jeżeli chcecie promować \"jedynie słuszne\" prorubikowe wartości i nie jesteście gotowi udzielać pytań na najprostsze pytania nie podbarwione adoracją i zawierające choć krztynę sceptycyzmu, jak miało to miejsce w przypadku jednej z dziewczyn, które zarejestrowały się na forum /patologicznie wręcz uprzejmej, mimo że stykała się ze strony tych \"światłych, wykształconych, inteligentnych i niezmiernie atrakcyjnych kobiet\" z wyjątkowo nieeleganckimi i pełnymi chamstwa wypowiedziami/, uczyńcie z niego forum całkowiecie zamknięte i wprowadźcie zasady wolnomularskie. Wprowadzajcie nowych członków wspólnoty /sekty?/ z rekomandacji dwóch starych jej członków :) Ot, i wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisz na pomarańczowo
Zauważcie co w tej sytuacji jest najśmieszniejsze,temat nie jest o Rubiku i jego forum,tylko o tym że każdy kto sie tam zaloguje dostaje bana. Nikt tutaj go nie obrażał.Piszecie tutaj,bronicie go a tak naprawde dyskusja powinna sie odbywac na jego forum,bo temu jest ono poświęcone.Ale my nie możemy tego zrobić,bo zostałyśmy ukarane za samą chęć rejestracji na forum. Uśmiechnąć sie do moderatrorek :P a niby dlaczego,banujac kogos musicie podać powód,nie mozna wyrzucac kogoś tak po prostu. Nie ułatwiacie nikomu tego,nie ma nigdzie maili kontaktowych wiec nie oczekujcie wiadomosci uwielbienia. Nie mam nic do Rubika ale przez to dziwne forum zniechecam sie do jego muzyki,a wy mi to ułatwiacie Pisaliście cos o sprzataniu bobków(czyli postów napisanych przez nas)jesli tak traktujecie uzytkowików to wy nie jesteście godni tego aby gdziekolwiekj sie wypowiadać oprócz swojego kręgu uwielbienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie wykształceni zazwyczaj nadąŻają w nieco innej pisowni :) "będziesz spoko w ich rodzinie"? :D Wchodzący na forum nie pragną przynależności do "rodziny" /termin kojarzący się ze sferą mafijno-sekciarską, nota bene/, wyrażają raczej swoje opinie i zadają pytania. Patrz pojęcie "forum". I mają do tego prawo tak długo, jak długo forum to jest forum otwartym :) Ludzie zachowujący się publicznie w sposób śmieszny narażają się na określoną reakcję otoczenia. Każda osoba wypowiadająca się, bądź występująca publicznie w jakiejkolwiek formie, powinna być tego świadoma. Dobranoc, drodzy goście zza Rubikonu. Niech wam do snu psalmy grają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszumszumisty
\"wyobraź sobie że są kobietami bardzo inteligentnymi , bardzo pięknie wyglądają i mają prezencję\" eeee że co?? pięknie wygladają? wszystko można o nich powiedzieć, ale tego to na pewno nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, ty chyba sam siebie nie słyszysz... Może i moderatorki byly przewrażliwione najazdem kafeteriuszy... Mozna więc zrozumieć, dlaczego tak hojnie obdzielały inne osoby ostrzeżeniami i przypuśćmy, dawały ostrzeżenia za takie wypowiedzi, za jakie normalnie by sie nikomu nie dostało... Ale jakim prawem mogły one szpiegowac na innych forach niz ich własne i banować za wypowiedzi na kafeterii, które im się nie podobały? Jeśli weszły tutaj na kafeterię i zidentyfikowały mnie po adresie mailowym i potem zbanowały mnie na forum rubik.pl (na którym jeszcze raz powtarzam, nie miałam ANI JEDNEGO wpisu, więc NIE MOGLAM naruszyć zasad tego forum) to czy one dzialaly zgodnie z prawem????? Dlaczego ja mam teraz łaskawie pisac do nich z pokorną prośba o odbanowanie skoro zablokowanie mojego konta NIE BYŁO uzasadnione??? Czy nie powinny to one się zrehabilitować i mnie odblokować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* ho j nie - to nie ja, to sprawdzanie pisowni mi przerabia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego zakładasz, że miałyby ze mna klopoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy każda osoba, która się tam rejestruje tez musi to udowodnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boża koszulka
Koniuszy, piszesz tak, jakby prawo wypowiadania się u Rubika na foruym miały tylko te osoby, co chca mu smarować. A jak ktos chce skrytykować, to co najwyżej "sprytnie", pod przykrywką jakichś niby-przyjaźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to ty mnie obrażasz. Może ty udowodnisz, ze chcesz byc na kafeterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boża koszulka
Moderatorki powinny wywalac centralnie obraźliwe teksty. I tyle. Krytyke niech zostawią i niech po prostu nie reagują. Inaczej robi sie z tego kółko wzajemnej adoracji. I jest załosne. Jezeli Rubik nie chce znać klrytyki na swój temat, to po co tam forum ? Niech nie będzie żadnego. Albo sie przyjmuje komentarze takie, jakie są, i pochwały, jakie są, albo sie nie przyjmuje ani jednego, ani drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boża koszulka
a jak się nazywa forum u Rubika ? "Forum moich wazeliniarzy" ? Czy jakoś inaczej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz powiedzieć, że nie jestem normalnym czlowiekim ale szpiegiem, farbowanym lisem, chytrym i złośliwym.... Piszesz, że forum Rubika to miejsce, gdzie każdy wesoły i przyjaźnie nastawiony do innych czlowiek jest witany z otwartymi ramionami, jak w rodzinie... Taka wlaśnie jestem. A ty chcesz zebym udowodniła że nie jestem takim lisem. jak udowodnić ze nie jestem wielbłądem... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubik jest znakiem zastrzezonym. wolno takie forum zalożyć? Ines nie bedzie straszyc sadem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka, że zasady na forum sa ogólnie śmieszne (zakaz krytyki, nawet konstruktywnej) i dlatego dalej musicie się liczyc z taką reakcja środowiska. Z nami idzie wam o tyle łatwo, że mozna z nami prowadzić rzeczowa dyskusję. Na naszym polu, jeśli nie chcecie ustąpić swojego... Gdybyśmy były tak bardzo złośliwe i wredne, to do zadnej dyskusji by tu nie doszło. Skończyło by sie na obrzucaniu na wzajem blotem. Jesli nie zmienicie podejcia do osób rejestrujących się na forum, to nie bedzie to ostatnia inwazja na wasze forum. Przyjda nastepni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym żeby moderatorki mnie odblokowały, ale nie zalezy mi na tym tak bardzo, żeby pisac do nich pokorne prosby. Nie to nie. Uwazam, że mnie zablokowały nieslusznie i dlatego powinny się zrehabilitowac i odblokowac bez moich pokornych zapewnień. Gdybym chciała toczyć z nimi wojnę, to bym się zarejestrowała jeszcze raz. wystarczy, że wejdę na komputer brata... 2 minut roboty - tylko założenie fikcyjnego konta mailowego... Myslę, że nie musze byc za wszelką cenę zarejestrowana na tym forum,. Przyżyłam do tej pory bez niego i dalej tez sobie poradze. Nawet gdyby mnie odblokowały to pewnie bym juz tam nie zajrzała - nie mój swiat... A jadem to ty plujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno: z czystej ciekawości ;-) Ujawnij się kim jesteś? Sam Pan Piotr we wlasnej osobie (czy może jesteśmy niegodne ;-) ) a może jakiś inny vip, moderator lub fan? Musze uciekać, bo raniutko do pracy. zajrzę tu jutro sprawdzić czy nie ma nowych wpisów od ciebie. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konstruktor
aszka --- z kim Ty rozmawiasz, dziewczyno? Nie szkoda Ci czasu na tego gościa ze stajni? :classic_cool: Wy rzucacie jakieś argumenty, on was obraża. Ty próbujesz rozmawiać, on Ci życzy żebyś nie pluła jadem. Odpowiedz kafeteryjnym idź przez zboże, bracie i skieruj gościa na grzybice albo macierzyństwo, niech się uczy życia na kafe :classic_cool: Szanuj się, kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppp
hahaha dobre a nie ma zasady: jeśli popełnilo się błąd to dobrze jest się zrehabilitować? Moderatorki z forum Rubika zaglądały tu wczoraj i po wpisach tutaj mnie zidentyfikowały i zbanowały... Jesli byłyby tak wspaniałymi kobietami, ciepłymi, pełnymi zrozumienia jak mówiłeś, to bez trudu by mnie tu znalazły. Bo z jestem pewna, że na 100% któras tu jeszcze z ciekawości zajrzy. dobranoc aszka3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatam
koniuszy- typowy fanatyk, na każdą próbę normalnej rozmowy reaguje wyzywając i obrażając : "konstruktor a ilu miałeś tatusiów że takiego mądrego udajesz ?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karpAtka_
Gratuluję topiku- dzięki niemu spłynęło na mnie oświecenie i po raz pierwszy w życiu pojęłam, co to znaczy być prawdziwie Rozsądnym, Ułożonym, Bezkrytycznym I Kornym- Fanem;) Na szczęście znalazłam taką małą odtrutkę: http://www.youtube.com/watch?v=-COMbp1FLFQ Pozdrawiam niesforne;) Kafeteriuszki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwilke mnei nei bylo a tyle mnei ominelo.... troszke z za pozno ale witam irys nesca zwana...., kolege milicjanta i wszystkich innych goci z jedynym slusznym pogladem. jako, ze nie umiecie analizowac tesktu powtarza, ze nikt nie mial zamiaru obrazasz \"miszcza\", o forum tym nasluchalam sie dosc sporo i chcialam przekonac sie na wlasnej skorze, czy to co mowia to prawda.... niestety wrazenie jakie na mnie wywarlo forum Pana Rubika jest zdecydowanie negatywne. no bo co innego myslec jak na \"dzien dobry\" dowiaduje sie, ze mam wstac z podlogi bo sie do mojego poziomu znizac nie bede...pozniej kolejne moje wypowiedzi zostaja kasowane, a listy na prywatny e-mail miszcza ( ich tresc przytoczylam tutaj, zeby nikt nie myslal, ze miszcza wyzywalam) powoduja, ze dostaje 6 ostrzezen i jestem \"zbanowana\".....ja rozumiem, ze moderatorzy powinni usuwac oszczercze teksty, wulgaryzmy... takie ich zadanie... no ale tam nie ma moderatorow tylko fanatycy .... i to jest wlasnie powod , dla ktorego ten topik tak doskonale sie rozwija :D i dopuki takie osoby z klapkami na oczach beda fan(aty)kami bede sie z nich nabijac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×