Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

Gość doc chocago
co sie przxejmujesz, to sa oszlomy;)Wogole jestem w szoku, ze pan miszcz rubik odpowiedzialna pytanie, w ktorym ktos sie zwrocil doniego per ty!! toz to skandal i obraza. samo zachowanie ludziz tego forum prowokuje do takiego podejscia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat mnie to ani grzeje ani ziebi ...... natomiast daje mi duzo powodu do smeiechu :D jak pobyt w chicago?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doc chocago
no racja, ludzie sa smiechowi. a co do pobytu, bylam dzisiaj w 'ford city' (nie wiem jak się pisze, nie pamietam dokladnie nazwy),lo rety, czulam sie jak szczur na statku -chciałam uciekać, jeszcze w pl nie ma takiego halasu i masy ludzi. I nasłuchałam się tyle o czarnych, ze bałam się spojrzec:D Wydałam 80$ kupiłam jeden prezent i jest spoko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oplaca sie jezdzic do ford city, najlepiej na jakies wieksze zakupy to do oak brook, albo orland park, outlet'ow w aurora albo nawet do shaumburga :) i w poniedzialek jest president's day to powinno byc choc troszke obnizek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabeł Wpieniacz, może po to, by udowodnić światu, że nie kwalifikują się do intensywnej terapii grupowej, to tylko zły świat ich nie rozumie? ;) Ooo, jak fajnie... :D Dowiedziałam się poniewczasie, że jestem osobą upierdliwą, samotną i żaden facet ze mną nie wytrzyma! :D Kuuuurczę, gdyby mi to ktoś wczesniej uświadomił nie rzuciłabym pierwszego męża, nie wyszła za drugiego kilkanście lat temu i nie rodziła dzieci 😭 Ale zawsze mogę jeszcze ostrzec tych dwóch panów, którzy czekają w gotowości od paru lat w nadziei, że przestanę być \"taka chorobliwie monogamiczna\" :classic_cool: Analizą psychologiczną koński emisariusz na życie by nie zarobił, mam nadzieję, że uprawia jakiś inny zawód... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Grab Grab tu Sosna... Jak mnie słyszysz? Gotowość trzeciego stopnia. soUl to sQueeze, bądź czujna! Może i ciebie odbanują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh... jak to mówią Amerykanie, it's nice to be nice :P Lecę w świat! czyńcie swą powinność, bracia i siostry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisz na pomarańczowo
a ja nadal mam bana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma czego żałowac bo nic sie tam nie dzieje :P haha patrzcie Gdzie można porozmawiać z Panem Piotrem na "żywo"? Zapraszamy na kanał irc, gdzie czasem bywa też Pan Piotr (uwaga po godz. 22.00 wstęp tylko dla pełnoletnich). Serwer: tilk.eu Kanał: #rubikon. Regulamin IRC ciekawe co oni tam wyprawiaja z miszczem, że po 22 wstęp dla pełnoletnich :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o panie
3 godziny siedziałam i czytałam dokładnie ten topik wpis po wpisie przeglądając link po linku itd... no muszę przyznać ze na początku to się popłakałam ze śmiechu ...i nie mogłam przestać :D:D śmiech na sali normalnie :D w życiu tak dobrego topiku nie znalazłam buehehe :):):):):) potem natomiast po wkroczeniu maciusia , neski i innych natchniętych mocą i blaskiem Pana Oh Miszcza P. Rubika zrobiło się żałośnie... wiele by tu mówić o błazeńskich wypowiedziach milicjanta, ires i innych Wać Państwa ale narazie nie mam na to czasu , a szkoda he he he he :D i dlatego odezwę sie jeszcze :):) pozdrawiam niesamowite agentki z topiku buziak dla Was :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UHA HA HA HA HAAAAAA
komedia!! dziewczyny jesteście super!! i nie spuszczajcie z tonu kiedy ci ograniczeni umysłowo parobkowie mister rubika chwalebnego jeszcze bardziej sie ośmieszają wypisując swoje schizofreniczne racje!! HAHAHA!! lubiłam rubika ale teraz?? niecierpię go... Pan Zwiędła Mimoza a nie Rubik i tyle... we łbie mi sie to nie mieści co tutaj zobaczyłam !! też przesiedziałam cały ranek i czytałam jak najęta heheeheee :D JESTESIE SUPER BABKI 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on mi sie z
tym transwestytą - wiśniewskim kojarzy. moim zdaniem powinien wreszcie sie ujawnić i obwieścić ze chłopców woli... swoją drogą... związek dojrzałego mężczyzny z dziewczynką też podpada... ona chce jego forsy a on ? hmmm... :D :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubiktodown
Kurde jak ja go nie lubie,tleniony,sztuczny facet !!!! Wiece ze musimy jego utwory spiewac obowizkowa na ocene w szkole,jak by co to chodze do 3 gimnazjum..nienawidze go,bierze sie za mlode laski;( zalosne..dodajcie to do pudelka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buahhahhahaahaaaaaaaaaaa
bo nie moge!! swiete slowa swiete! ale mi sie humor poprawil jak to tu czytam no takiego topu to chyba naprawde nie bylo ha ha haa hhaah haa mimo ze nie mam co palic bo rzucam to normalnie swietny humor przez caly dzien zagwarantowany !! :D oj ... nie wiem czy mozna tu jeszcze coś dopowiadzieć... jak narazie nic dodac nic ująć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sredniowiecze chyba
skandal normalnie!! ludzie sie zachowują jak by mesjasz zstąpił!! forum fanatyków przebiło wszystko ale zmuszanie dzieci do śpiewania 'hitów' kompozytora wszechczasów i wszechświatów?????????????????????????????????? szok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nescaPP
Prosze nie obrazac Pana Piotra! To wielki mistrz i nalezy mu sie troche szacunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boża koszulka
klask klask musicie na ocenę klaskać chóralnie? czy pojedynczo? dzielicie się na grupę śpiewaczą i klaskaczą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kpiny
buahahaha bo nie moge!! zaraz normalnie pękne ze śmiechu!! nescaPP - urzekła nas twoja histeria ale przegrałaś z kredensem więc idz teraz oddaj hołd Panu Bobikowi bo już czas zapalić świece i złożyć pokłon przed jego outarzykiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nescaPP
Oj ludzie, nie znacie sie na zartach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×