Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

cała ta jego \'twórczość\' jak i on sam straciła w moich oczach po obsesyjnych pokłonach hołdach i chorej reakcji tych jego fanów ciężko w coś takiego uwierzyć do puki samemu sie nie poczyta. wyrzadzili mu więcej szkody niż pożytku...w moich oczach ta kostka rubika straciła choć żal mi go, że znalazł fanów wśród ludzi ograniczonych i chorych psichicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Rozbawiły mnie te pozdrowienia dla kafeterii. Może napiszcie je tutaj, skoro kafeteriusze są zbanowani. Myślę, ze nikt nie bedzie miał mi za złe, jeśli w imieniu wszystkich powiem: ustępujemy wam tutaj pola do dyskusji i pozdrowień... Chce powiedzieć, ze nawet jeśli dla nas bedzie to koniec całej sprawy, to dla fanów konkurencyjnego forum zabawa trwa dalej. Myślę, ze więcej osób zacznie wchodzić na forum aby przekonać się na własnej skórze, jak ono wygląda od środka... Popycha do tego zwykła ludzka ciekawość napędzana choćby przez artykuły Pudelka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubikofani, nikt wam nie zarzuca, że popełniacie jakiś błąd wielbiąc swojego idola. Słuchajcie sobie muzyki jaka wam pasuje i kochajcie się w kim chcecie... Nie zapominajcie jednak, ze forum jest miejscem publicznym i to co na nim piszecie, świadczy o was i zachęca albo zniechęca to inne osoby do wchodzenia na wasze forum. Z pełna świadomością mówię, ze nieobca jest wam hipokryzja: # wmawiacie ludziom że wasze forum jest miejscem, w którym panuje swoboda wypowiedzi - jedynym warunkiem jest nieobrażanie swojego idola. O wszystkim innym swobodnie mozna dyskutować. Tymczasem w dobrym tonie (wydaje sie być) umieszczanie opinii bardzo pochlebnych. Komentarze w jakiś sposób krytykujące np twórczość PP sa kasowane. Nie ma więc miejsca na obiektywizm w komentarzach a tym samym nie jest to miejsce, gdzie można wyrażać się swobodnie. # wmawiacie ludziom, że forum jest taka spokojna przystanią, i że wypowiedzi sa absolutnie kulturalne a tymczasem to wy często atakujecie innych komentując ich poziom intelektualny (robicie to niejednokrotnie w sposób chamski) # wmawiacie ludziom, ze rejestracja ma na celu odsianie tych osób, które wchodza na forum z zamiarem obrażenia czy znieważenia PP a tym czasem mój przykład pokazuje, że zbanowanym mozna byc niejako zapobiegawczo. Gdybym chciała sobie robić jawne kpiny, to bym się schowała tutaj za pomarańczką i po mailu byście nie doszli, kim jestem... Pewnie gdybym się zastanowiła, to mogłabym wpisac tutaj jeszcze inne przykłady. Podaję te, które najbardziej rzucają się w oczy.... Dla mnie osobiście najgorsze jest to, ze moderatorki też chowają się pod pseudonimami a to znaczy, że przez wszystko co robią wystawiają świadectwo nie tyle o sobie, co o Piotrze Rubiku. Człowiek ten wiele stracił w moich oczach przez te akcje, bo przeciez przyzwala na coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znieczulenie
aszka3 masz maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator tej komedii
aszka3 z ust mi to wyjęłaś kochana !! a najbardziej leje z tego "PP" . Buahahahahahaaaa UbAw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maila...
z wirusem chyba zemsta fanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i spadło...
aszka3... mam złe przeczucia... mam nadzieje ze wszystko o.k bo jeśli nie to ja już popchnę tą sprawę tak gdzie powinna znaleźć się dawno!!!!!! oi nie żartuję!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem o jakim mailu mówisz... :-) Owszem, dostałam kilka o niewiadomym pochodzeniu, ale nigdy ich nie otwieram, tylko od razu kasuję. Dla bezpieczeństwa. Nie boję się zemsty fanów... Jasne, że złośliwie jakiś fan-hacker może mi się np włamać na moją skrzynkę, ale to potwierdziłoby tylko, że mam rację. Najmocniej bolą kompleksy. Zwłaszcza, gdy nie ma się argumentów... Jeśli faktycznie dostałam jakiegoś maila, to niestety juz poleciał w kosmos... A jeśli ktoś złamie prawo aby sie na mnie zemścić za wypowiedzi tutaj, to może się to obrócic przeciwko niemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sama poprosiłam o bana :classic_cool: bo już nie mogłam. i chyba mnie zbanowali jak prosiłam, bo się zalogować nie mogę. jestem im niezmiernie wdzięczna :classic_cool:. a może załóżcie nowy temat \"Akcja: Dostań bana u Rubika\" :D bo tu się coś dziwnie zaczęło robić. wchodzą dzikie fanki i wciskają nam swoje mongolskie teorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znieczulenie
i bądź tu człowieku mądry... masz zdjętego bana z maila. w milu do Ciebie było jeszcze jedno pytanie ale jak nie to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfdhgfhdgd
to niezłe jazdy są u tego wielebnego trybika ;) dla mnie ten gość jest na równi z dodą, frytką, wiśniewskim itp. a jeżeli chodzi o jego zw. z małolatą, to już nie o wiek chodzi, ale o wygląd, kurcze ten facet jest tak oblesny ... ble...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to juz poleciał... Jeśli faktycznie był to mail z forum Rubika zdejmujący ban, to bardzo miło mi to usłyszeć. Trzeba sie było jednak przedstawić, żebym wiedziała od kogo ten mail i że to faktycznie nie jest jakiś wirus. Przepadło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znieczulenie
zatem leci jeszcze raz. nie jest to wirus: daję gwarant. a pytanie, które tam zadałam jest dość istotne. maila nie podaję bo nawet na forum tego nie robię ale powiem, że jest pochodnym od słowa "morfina".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MorfiQ
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli wysyłasz na aszka3@o2.pl to do tej pory nic nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znieczulenie
nadal nic? ode mnie wyszły ze trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubik to .....................
Dno dna i 5 metrow mulu,ludki dajcie spokój sacro polo dla ubogich ale jak ktos chce niech słucha :P. Uważam jednak że to szajbus i bije mu równo na dekiel ( mu celowo z malej literki). A to do moderatorek ktore tu zaglądają Koleś ma mega kompleksy wniosek nasuwa sie sam. Nie znosi krytyki uważa sie za Nadczłowieka. A niestety forum jest po to byrówniez pisać krytykę i to dla artysty jest wskazówka . Niestety ten typ tak ma że jest NAJ NAJ NAJ a prawda jest taka że to miernota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do znieczulenie Do tej pory nic nie dostałam, może dojdzie później... W każdym razie jak tak się zastanawiam nad tymi mailami, które skasowałam, to nie przypominam sobie aby było tam cos takiego ciekawego... Większość (po tematach) wyglądało na jakieś reklamy... Więc nie mam pojecia, czy za pierwszym razem doszło, czy nie... Teraz juz tego sie nie dowiem... Jeśli chcesz się ze mną skontaktować mailem (dot. tego ważnego pytania, którego nie chcesz pisac tutaj publicznie na forum), to może napisz tutaj: aszka3@gmail.com To drugie konto jakie posiadam, a które służy mi własnie do kontaktu na różnych forach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znieczulenie
poszło na drugiego maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanowana dama
już napisałam wyżej, że tak samo jak Rubik ma prawo tworzyć ja mam prawo się z tego śmiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanowana dama
zresztą fenomenem tego wątku nie jest sam "miszcz" a " Zakon" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanowana dama
"koniuszy boża koszulka a co Tobie stoi na przeszkodzie aby założyć własny blog pod nazwą 'PRAWDA O RUBIKU' lub podobnie i tam na tym blogu możesz pisać ile chcesz i kiedy chcesz " a niby z jakiej racji mamy tworzyć własne fora czy blogi skoro można skorzystać z oficjalnej i ogólno - dostępnej strony? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×