Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

Gość Groch ibn Ondyna
A właśnie, kiedy będzie następna edycja Odola :P ? Proponuję, żeby wszyscy śpiewali utwory Miszcza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajowy ( i ktokolwie inny myslacy tu jest) mozesz cos dla mnie zrobic? przeczytaj moja wypowiedz o koniuszym, pozniej jego wypowiedz i potwierdz prosze, ze on nie zrozumial ani jednego slowa, ktore w mojej wypowiedzi padlo? nie wierze, ze mozna byc tak glupim, przykro mi koniuszy ,nie sadzilam ,ze jest to mozliwe, myslalam kilka razy nawet, ze tylko z siebie robisz "malo myslacego", ale niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno: soUl to sQueeze - dzięki za wyręczenie mnie w dostawie codziennej porcji \"niusów\" :) Mogę zrobić sobie wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gajowy bez mózgu... Castro rezygnuje, zgłoś się... Ty nawet chyba nie zauważyłeś, że swoim postem pokazałeś, że jesteś dyktatorem... Wam się nie podoba to co? Wszyscy mają się zmienić?! Człowieku komuna skończyła się parę lat temu, przeoczyłeś? Piotr Rubik bedzie jaki chce, jego fanki też - co Tobie do tego?! jeść im dajesz? Czy żona Ci nie daje, że się cudzymi sprawami zajmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Pan Koniuszy specjalnie podtrzymuje temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świniowata TY mniej w ekran patrz, ślepniesz! gdzie Ty nesce widzisz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moglam sie powstrzymac ires -> i ty o komunie....... tak,z twoich ust brzmi to wiarygodnie :) brawa , brawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świnkowata a zabronisz wolnemu człowiekowi w wolnym kraju mówić o czym chce?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groch ibn Ondyna
a nesca zawsze taka gniewna, czy tak tylko podczas pełni księżyca, kiedy przychodzi pora na mordy i palenie wiosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MorfiQ violino
koniuszy vel kuglarz, bardzo Cię prosimy: przestań pisać takie głupoty, bo aż same mamy się ochotę wylogować z tej sekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniuszy: teraz też słucham Floydów, Depeche dalej lubię, doszły jeszcze inne gatunki muzyki. Cóz, nobody's perfect więc klaskam z pokorą, że słuchałem tego chłamu ale człowiek istota omylna i cały czas się uczy na błędach :). ires... jak sam mój nick wskazuje skoro nie mam głowy to i nie mam mózgu :D. Wybacz mi moją ślepotę i niewiarę w miszcza. Niestety stanowisko na Kubie zajęte od półtora roku przez jego młodszego brata... to tak gdybyś wiadomości nie słuchała :). Jestem dyktatorem na poziomie dyktatury miszcza :D. Z tym, że chyba więcej osób podziela moje zdanie niż płaszczy się do stóp jego. Wiesz ires, zauważyłem, że komuna się skończyła, bo w 1980 jeden pan przez płot przeskoczył ( ponoć go SB motorówką podwiozło ;) ). No i dlatego teraz ja mogę bluźnić na miszcza, a Ty na mnie :D... to jest demokracja, każdy mówi co ma na mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajowy bez mózgu i głowy.... Siłą demokracji, która się szczycisz i jednocześnie pokpiwasz jest wzajemne zrozumienie a nie wzajemne obrzucanie się błotem, wagarowałeś na WOSie? A może jeszcze nie przerabiałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groch ibn Ondyna To te trudne dni w miesiącu (szkoda, że są codziennie :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"schemat rozmowy z koniuszym : K-koniuszy a- antyrubik k:nie lubie jablek (...) k. nawet ich nie jadlas dzis , a krytykujesz......\" Hhahahaha Coś mi to przypomina: taką jedna dłuuuuuuuga rozmowę z koniuszym do późnych godzin... No i przysłowie: \"dziad o gruszce, baba o pietruszce\" Ojojojoj Świnkowa - trafne spostrzeżenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ires-> ja nie , ale czy ty aby pozwalasz? na waszym forumn awet pomyslec inaczej nie wolno , bo jest sie wyrzucanym... dlatego nie bardzo brzmi to przekonywujaco, zwlaszcza z twoich ust :) pochwale sie wam , dostalam list z wyjasnieniem od nesci , dlaczego zostalam usunieta z forum rubika. oto co mi napisala... jako ze, ona czyta personalna poczte miszcza, watpie alby byla oburzona tym, ze przytocze tu jej wypowiedz... chcialam rowneiz przypomniec, ze usunieta zostalam za "swinkowaaa" a nie za "kasia czyli ja "(nick na forum rubika) Zostałaś zablokowana ponieważ dzień po dniu zakłócałaś spokój użytkowników forum.Na ich prośbę podjęłyśmy decyzję o zablokowaniu Cie na forum.Polecam i Tobie i reszcie userów z kafeterii zrozumienie jednej rzeczy - forum rubik.pl jest forum dla ludzi lubiących muzykę Piotra Rubika a nie dla ludzi, którzy nudę w pracy i mało udane życie osobiste zabijają obrażając kogoś o kogo twórczosci jak i życiu pojęcia nie macie.Najbardziej boli, ze walcząc o prawa na forum rubik.pl dla siebie nie potraficie zrozumieć naszego prawa do posiadania w sieci miejsca gdzie zarówno Piotr Rubik jak i my nie będziemy narażani na kpinę.Najbijacie się z tekstów - nie pisał ich Rubik, chciecie krytykować coś czego nie znacie, straszny żal... wydawałoby się, ze jesteście dorośli... ale tylko wydawało się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ires... na WOS'ie czytałem Ludlum'a :) Znasz kawał o Leninie ? "Poniedziałek - w radio przemawiał Lenin Wtorek - na wiecu przemawiał Lenin Środa - w gazecie było wystąpienie Lenina Czwartek - boję się otworzyć lodówkę..." I tak mniej więcej jest z miszczem. Czego się nie tknę wyskakuje siwy blondyn z pałeczką. Trochę to męczące jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groch ibn Ondyna
tred ---- to wtedy kiedy kły się wydłużają a ślepia świecą na czerwono? ires ---- to już wiem dlaczego na forum Pana Piotra panuje wzajemne zrozumienie i demokracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie 111
Tak mi sie cos wydawalo. Ale moge sie mylic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniuszy o co ci chodzi
mów po ludzku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kogo ty pijesz
bo nie łapię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konuszy o co ci chodzi-> nie dowiesz sie, ona sam nie wie , najwazniejsze, zeby formuujac post uzyc wyrazu dama, pan rubik i nie ...reszta jest mu objetna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam wytlumacze, bo dlugo wczoraj debatowalam z tym gnomem i zaczelam lapac o co mu chodzi... wiec tak , my mu od dawna w glowe wkladamy, ze zwisa nam rubik jako rubik, i ze nabijamy sie z otoczki miszcza, jego wykreowanego imege i wianuszka fan(atycz)ek i on sie teraz czepia, ze nie lubimy rubika .... ten gosciu przespal lekcje polskiego jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczóe widze ze szanownyh zakon wybrał sie na wyprawe krzyzowa na nasz topic.A my tu chlebem i solą witamy.A nesca to chyba jad przedawkowała i piszac jakikolwiek post cala sie gotuje,o tak z przyzwyczajenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz,jezeli komus sie przez dlugi czas wmawia cos to on po pewnym czasie zaczyna w to wierzyc.Tylko ciekawe jakim prawem nas oceniaja i pisza co my lubimy a czego nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniuszy, \"\'Gajowy bez głowy\' podważa te słowa\"... każdy się tu wypowiada raczej ZA SIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×