Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciii...

Gadka o lesbijkach ciąg dalszy

Polecane posty

O tak - ludzie potrafią się przyczepić, do tego, że ktoś jest niewierzący I uznać go za psychicznego i nie normalnego:D... Jestem agnostyczną - obojętne mi czy Bóg jest, czy Bogowie są, czy Nic nie ma. Nic w moim życiu to nie zmienia. Kościół podwyższa statystyki wierzących-praktykujących. Większość mówi, że \"wierzy”, bo tak wypada, bo co sąsiad powie... Wątpię aczkolwiek,że za moją \"nie wiarę\" spędziłabym całą wieczność w piekle razem z katolickimi mordercami i pedofilami (tymi, którzy nie zdążyli się wyspowiadać przed śmiercią) :classic_cool:. A gdyby znajomi się dowiedzieli, że jestem biseksualna, (kto wie może i lesbijką, sama nie wiem jeszcze) to już w ogóle byłabym wyklęta:P I właśnie tego nie rozumiem. Dlaczego przez pryzmat dwóch cech osądza się człowieka? Są różni ateiści, różni homoseksualiści. I niekoniecznie gorsi pod względem moralnym od wierzących hetero:) Dla moich pięknych Pań;* Dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah no i napisał że chciał mi nakreślić obraz człowieka normalnego ...że pomija mój ateizm który jest kolejnym paradoksem w którym tonę i że głównie chciał mi pokazać że homoseksualizm jest nienaturalny :D ...a koniec korespondencji brzmi tak "Fajnie się z Tobą gadało ale trochę nie na poziomie...;D" zabawne doprawdy zabawne :D śmiać mi się chce .Jego argumenty to gadka z biblii i odwala jakąś swoją psychologie a potem uważa że ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie ...są różni homoseksualiści różni hetero różni katolicy różni ateiści...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to jest nawet już nie śmieszne to jest dołujące że ludzie ...katolicy,hetero,biali,bogaci...wywyższają się nad innych uważając ja jestem ten najlepszy a inni to gorszy rodzaj człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dokładnie.Śmieszy mnie klasyfikowanie ludzi przez takie pryzmaty.Nie będę kogoś nie szanować tylko dlatego że ubiera się inaczej niż ja ma inną orientacje inną wiarę-lub raczej nie wiarę-lub inną orientacje.to przecież różnorodność nas uczy.Różne poglądy różne osoby o różnym zdaniu i upodobaniu sprawiają że nie stoimy w miejscu...rozmawiamy poznajemy uczymy się.Co by mi było po ludziach gdyby wszyscy myśleli tak jak ja ...ja bym gadała a oni by tylko ...tak tak ...tak tak ...oczywiście...tak tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee...tacy ludzie są chyba wszędzie.Niestety ale tak jak napisałaś...ludzie lubią czuć się lepsi od innych,a żeby takimi się czuć najpierw muszą obniżyć wartość słabszych ludzi w oczach pozostałych.Nie ma ludzi lepszych i gorszych ...wszyscy są równi.i lesbijka i hetero i transwestyta i metalowiec i emo i kobieta z depresją i zdrowa biała katoliczka ...obywatelka pierwszej klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak...bo od każdego można się nauczyć czegoś o życiu.Nie skreślam ludzi ...choć działają mi niektórzy na nerwy.Dresy działają mi na nerwy bo jak są w grupie to się popisują :) ale ich nie skreślę tylko się trochę wkurzę najwyżej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,na razie jeszcze z matką ale mam nadzieje że już za jakiś czas się wyprowadzę.Wybacz że tak długo ale pisałam notatkę na bloga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisexualna
ja sie miotam miedzy ateizmem a agnostycyzmem. ale chyba jednak jestem bardziej agnostyczka, niz ateistka. przestalam wierzyc w Boga w katolickim sensie gdzies tak po maturze. bywaja chwile, ze nie wierze zupelnie, ale gdy sobie uswiadomie cala zlozonosc swiata, to mam mysli-ze moze jest gdzies jakis tworca tego wszystkiego.... wole myslec, ze jest dobry, chociaz to nieraz ciezkie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisexualna
a tamto wczesniej to nie byl podszyw tylko mi komp odmowil posluszenstwa i myslalam ze mi sie text nie wyslal wiec napisalam go drugi raz osobiscie tesknie za moim podszywaczem tyle pikanterii wprowadzal do naszej dyskusji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari :) spokojnie :)Pisz tak żebyś dała rade mi i koleżance na gg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisexualna
moj Bog nie ma ultrakatolickich pogladow.... nie musze przeciw niemu walczyc tyle, ze w ogole sie z nim nie czuje zwiazana jest dla mnie tylko praprzyczyna wszystkiego nie wplywa na moje zycie cala moralnosc(dla mnie jest to moralnosc, dla niektorych moze to byc grzech) nosze w sobie, niepotrzebne mi sa nakazy, zakazy i kazania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisexualna
Jarek? TEN JAREK?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisexualna
na wszawice lonowa polecam calkowita depilacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisexualna
ja ogolnie mam dosc liberalne poglady, oczywiscie bez skrajnosci typu: prawa pedofilii, bo to dla mnie zwyrodnialstwo i takiemu jednemu z drugim pedofilowi obcielabym.... wiecie co ale ogolnie jestem liberalna no i oczywiscie jestem za moralnoscia - nie mylic z dulszczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bi...jak chcesz komuś obciąć to dam ci namiary na mojego wuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisexualna
z checia obetne chuja twego wuja i dam pieskom na pozarcie coby sie nie zmarnowal podczas gdy tam dzieci w Afryce gloduja, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie afrykę ...:D będę tam mieszkać kiedyś :)Mogłabym zostać człowiekiem onz :D Jak Angelina Jolie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisexualna
dla mnie moralnosc oznacza niekrzywdzenie drugiego czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×