Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciii...

Gadka o lesbijkach ciąg dalszy

Polecane posty

Gość bisexualna
do ssssspierdalaj słaby to ty masz wzwód i dlatego zadna cie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisexualna
zabilabym cie cyckami gdybym je miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisexualna
nie podszywaj sie pode mnie kretynie. mam cyce jak donice, jakbys chcial wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bi spokój mi tu już :P Hmmm...moje drogie a mo.że tak ...jakie kobiety uważacie za ładne jaki jest wasz typ a jakie uważacie za niezbyt ładne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisexualna
i przez to mam takiego garba ze łykam pytongi na stojaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisexualna
bede laseczki za 5 minutek to wam wszystko opowiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisexualna
jak bedziecie widziec kretynskie texty pod moim nickiem, to znaczy, ze ten debil sie pode mnie podszywa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisexualna
zaraz kurwa nie wytrzymam i znow zwymiotuje kolacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...dla mnie w sumie też obojętnie byle nie typu doda anderson (jak to brzmi :P) i inne plastikowe nadmuchane lale ...ale tak najbardziej najbardziej podobają mi się rude blade lub lekko opalone zielonookie :D jak ma delikatne rysy twarzy jest szczupła i ma fajny tyłek to już w ogóle ideał :) albo szatynka trochę opalona (naturalnie) o brązowych oczach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila Jovovich... fajna ale ma
male cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak angelina Jolie jest piękna :) uwielbiam filmy z nią i bardzo podoba mi się jej figura :) Ta z piątego elementu to Mila Jovovitch (pewnie źle napisałam) ona tez jest cudna ma takie bandyckie spojrzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rihanna tez jest piękna :) lubię murzynki mają fajne kształty ...a beyonce średnio mi się podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj jaka kobieta mi się jeszcze z tych znanych podoba...jessica alba jest śliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisexualna
jestem. przez pewien czas idealem piekna dla mnie byla Beyonce, ale taka naturalna, dlugie rozpuszczone wlosy, bo w tych lokach, kokach i innych duperelach wyglada na starsza i nie jest juz taka "swiezutka". Shakira jest tez sliczna. Angelina srednio mi sie podoba, choc to chyba typ lesbijski nr 1, dzieki temu filmowi, w ktorym grala lesbijke. powiem wam, ze mam sentyment do Kate Winslet, jest taka, nie wiem jak to okreslic, hmmm po prostu-widac ze dziewczyna ma dusze i osobowosc. lubie tez chlopczyce w stylu Shinead O'connor i silne laski typu Kora Jackowska albo Renia Przemyk. Fergie i Nelly Furtado tez sa niczego sobie. natomiast nijak nie lece na Dode Elektrode, choc nie moge odmowic jej urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak one mi się w ogóle nie podobają ...tak samo nie podoba mi się fergi...jakaś taka nie kobieca ma ostre nawet powiedziałabym że trochę męskie rysy twarzy...Kate w titaniku ...nie mogę tego zapomnieć :D szczupła blada ruda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisexualna
z pewną nieśmiałością muszę przyznać, iż pałam niezmierną sympatią do Bai Ling. Ta chińska aktorka ma takie fajne żółciutkie ciałko i piękny, lekko zaczepny pyszczek. Podejrzewam że ma też ptaszka i to właśnie niezmiernie mnie kręci 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisexualna
zapomnialabym - jedna z najpiekniejszych kobiet na swiecie jest dla mnie Leonor Varela, ona grala ktoras z nowszych wersji Cleopatry, dla mnie istna bogini! na zdjeciach byc moze tak nie zachwyca, bo zyskuje bardzo duzo na ekranie, kiedy jest w ruchu, te gesty, mimika, ten power, widac ze to silna, zmyslowa kobieta. Leonor gora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisexualna
tamto z ptaszkiem to byl podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiemy bi spokojnie wiemy :) A Leonora jest piękna :) Możę złapie jakąś cleopatre jak będę mieszkać w egipcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisexualna
poszukajcie na youtubie pod leonor varela-cleopatra, czy jakos tam, to zobaczycie co znaczy piekna kobieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisexualna
ja tez mam zabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×