Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciii...

Gadka o lesbijkach ciąg dalszy

Polecane posty

Po co marnowac życie na sprzątanie...ja lubię mój artystyczny chaos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:D A mnie w sumie nie wkurza bajzel :D lubię mój bajzelek :) i tak wszystko znajduje :)więc po co mam sprzątać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jadłam przed chwilą racucha z jabłkiem :D a teraz szamie mandarynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ile bi ma lat :( no ja nie lubie tylko miodu lodów bananowych na patyku no i chałwa smakuje jak jakiś wycier spod podeszwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bo chałwy nie trza gryźć :D tak jak śliwek :D je się tylko miętoli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obojętne mi z kim się kto
wiąże i z kim sypia, ale od dzieci wara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obojętne mi z kim się kto
a czemu miałabym nie pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktosiu pod pomarańczowym nickiem :) poczytaj trochę ten temat...ja nie prześpię się z żadną kobietą wcześniej niż po pół roku związku kiedy będę pewna że ją kocham i to poważny związek wiec może byście hetero tak przestali traktować nasze związki jak zaspokajanie dzikiej żądzy seksualnej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obojętne mi z kim się kto
temat nie jest zatytułowany "tylko lesbijki, tylko homoseksualiści", więc cóż za bulwers? co mi do tego? a no to, że jetseśmy jakby nie patrzeć jednym społeczeństwem, mieskzamy w jednym kraju, więc pozwól, że będę się tym interesowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obojętne mi z kim się kto
po kiego mam czytać cały? chciałam napisać coś od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera ludzie przestańcie tak się zachowywac...co wy myślicie ze tylko wy kochacie i chcecie stałego związku a my to zboki byle z kim byle się przespać ;/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obojętne mi z kim się kto
a gdzie mam napisać? w wątku o seksie czy trądziku? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obojętne mi z kim się kto
w dupie mam z kim sypiasz, ale skoro natura nie obdarzyła a właściwie obdarzyła, ale nie chcesz wykorzystać narządów rodnych to do kogo pretensja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie cały...ale trochę :) bo może zauważyłabyś że nie różnie się specjalnie od innych kobiet...że chcę poznać dziewczynę w której się zakocham po uszy z którą się ożenię i spędzę resztę życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obojętne mi z kim się kto
to tak w formie naturalizmu a w formie moralnej jestem na nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;/ ...a co do tego ma twoja moralność ? czemu twoja moralność zabrania mi mieć dzieci ...?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obojętne mi z kim się kto
żyj sobie z nią i starzej, ale dzieci nie są wam w takim wypadku dane. a jak chcecie dzieci, to adoptujcie to od 15 roku życia, które mają własny pogląd i mogą jako tako podjąc decyzję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obojętne mi z kim się kto
moja moralność jakby zabraniała, to w Polsce byłoby lepiej nie moja a całego społeczeństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaką decyzję ?;/ jaki pogląd ...co ty myślisz że ja miałabym mieć dzieci i żeby robić z nich małych homo ? ;/ czytaj uważnie bo napisze to raz bo nie chce mi się powtarzac moja droga :)JA SIĘ TAKA URODZIŁAM I TAKA JESTEM OD ZAWSZE...HOMOSEKSUALIZM NIE PODLEGA NICZYIM DECYZJĄ A GENOM TAK JAK KOLOR OCZU NP.NIE MOŻNA KOGOŚ NAMÓWIĆ DO BYCIA HOMO>>>NIE KOCHASZ KOBIET NIE JESTEŚ HOMO ANI BI WIĘC NIGDY NIE POKOCHASZ KOBIETY NIEZALEŻNIE ILE I JAK KTOŚ BY CIĘ STARAŁ SIĘ DO TEGO PRZEKONAĆ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak nie namówisz murzyna do bycia białym,...rozumiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obojętne mi z kim się kto
Ciii..., błagam Cię, nie pogrążaj się :) mogłaś napisać, że to jeden z czynników, ale nie jedyny, ale ty (biedna) wolałaś zwalić to na geny (rodziców) zresztą chyba, ze jakaś mutacja, ale to i tak rodziców wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obojętne mi z kim się kto
typowe, śmieszne tłumaczenie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;/ czy ty nie rozumiesz jak pisze jak najprościej się da...nie da się nikogo przekonać do zmiany orientacji bo jej się nie da zmienić...nie można nikogo namówić do bycia homo...jakby na to miały wpływy jakiekolwiek wzorce to byłabym hetero bo nie znałam żadnych homo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;/ mnie śmieszy to że niektórzy myślą że lepiej wiedzą ode mnie co to homo na czym polega ich związek i skąd się wzięła ta orientacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obojętne mi z kim się kto
czyli moi znajomi geje są innymi gejami, bo dopiero po długim czasie odkryli w sobie odmienną orientacje a tak byli w normalnych związkach :) a może tylko Ty jesteś przypadkiem genowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
geny hormony itd. to jedyne czynniki które mają wpływ na takie sporawy jak orientacja kolor skóry oczu włosów itp. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ...nie o to chodzi że od urodzenia wiedziałam i jak nauczyłam się mówić to wołałam mamusi jestem lesbijką ...;/ o tym zdałam sobie sprawę dopiero kiedy pierwszy raza się zakochałam.ale analizując moje życie to nigdy nie interesowałam się chłopcami i zawsze byli oni dla mnie nie atrakcyjni,właściwie nie istnieli w moim życiu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×