Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZAŁAMANAA

Chce umrzec.. !

Polecane posty

Gość ZAŁAMANAA

Mam 16 lat ! i jestem w ciazy... ! ;(( spieprzylam sobie cale zycie.. ;( nie chce życ ! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melaniamała
dopiero zaczynasz nowe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może to nowe zycie Ci się spodoba. Może polubisz rolę matki. Ja lubię być mamą i mam nadzieję, że Tobie też się spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przeciez to nie koniec swiata. Wiele dziewczyn jest w takiej sytuacji jak Ty. a chłopak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melaniamała
ile na tym forum jest kobiet, które chciały by dziś napisać - jestem w ciąży!!!! Naprawde kiedyś to docenisz:) A teraz uszy do góry bo to naprawde nie koniec świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie uwazalas
czy jak? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANAA
mam dopiero 16 lat... ;( niewiem co powiedziec rodzica , niewiem jak im powiedziec.. Chłopak ? jest ze mna, i wierze ze zawsze bedzie.. Cobyscie zrobily gdyby wasza 16 letnia corka przyszla do domu, i powiedziala ze jest w ciazy ? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ja napewno bym swojej córki nie wyrzuciła z domu, nie kazała jej usunąć ciąży tylko jej pomogla :-) W końcu tego by potrzebowała. Oj stało sie i trzeba żyć dalej, jak poczujesz w sobie ruchy tej malutkiej istotki wtedy zmienisz zdanie :-) Poczujesz sie szczesliwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melaniamała
no nie wiem co bym zrobiła, napewno bym jej nie odtrąciła, przecież jesteś ich dzieckiem!! Będą wykłady, łzy, emocje. To normalne i każda szesnastolatka tak miała:) Ale zobaczysz, jak sie dziecko urodzi to będą szaleć z radości. Ale powiedz im jak najszybciej, żeby sie nie dowiedzieli od kogo innego. A chłopak już wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważaj
ja mam 23 lata i sobie wpadłam i taka sama była reakcja moja jak twoja teraz :( a teraz mam 4 tygodniowe maleństwo i się cieszę :) ale chodzi mi o to że też prosiłam o śmierć i o mały włos a nie uratowali by mnie :( po porodzie miałam komplikacje i od razu zabrali mnie na stół operacyjny :( a po wybudzeniu ze śpiączki lekarz powiedział mi że byłam jedną nogą w grobie :( i teraz wiem że to było ostrzeżenie i żebym zważała na to co mówię i o co proszę :( więc radzę Ci zastanów się :) bo ja teraz dziękuje Bogu że żyje i że dał mi drugą szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej. No trudno dziewczyno, zaczniesz życie troszkę inaczej. Wiele jest teraz dziewczyn w twojej sytuacji. Rodzice wiedzą? Możesz na nich liczyć? Trzymaj się, może za parę miesięcy jak poczujesz bobaska pomyślisz inaczej. No ale są pewne plusy, może będziesz mogła studiować normalnie, dziecko będzie wtedy przedszkolakiem. Nie ma się co załamywać, ale pomyśleć co dalej, jakoś zaplanować co i jak. Przede wszystkim szkołę, wybrać odpowiedni tryb. A co na to przyszły tatuś? Ma tyle samo lat co ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby moja córcia majac 16 lat oznajmila ze jest w ciazy to bym zrobilą wszystko zeby jej pomóc zeby zdala mature, poszła na studia, wychowala dziecko i miala szanse na normalne zycia ona i moje wnuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zaszłam jak ..
miałam 17 jak zaszlam w ciaze dzis mam 25 lat jestem po studiach mam prace meza i jestem szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAŁAMANAA - na pewno z poczatku wscieklabym sie i to jest najnormalniejsza reakcja tzw.zdrowa reakcja.Na pewno plulabym sobie w brode ze nie poswiecilam corce wystarczajaco duzo czasu by ja uswiadomic z czym wiaze sie sex i do czego sluzy antykoncepcja i na pewno nie zostawilabym corki samej z tym problemem.Twoi rodzice na pewno cie kochaja i na pewno ci pomoga.Kazda nastolatka \"wpadajac\"przezywa traume mysli najgorszym ale uwierz za parenascie lat bedziesz ze smiechem wspominac te dni.Rodzina ci pomoze skonczysz szkole odchowasz malenstwo i nadal bedziesz mogla sie cieszyc mlodoscia.Zycie sie nie konczy na pieluchach wiec glowa do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Malinko, ale leń ze mnie i nowych nie wstawiłam ;) Co się zabiorę to mi coś staje na przeszkodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaaa see
No tak dzieci robia dzieci moglas o tym pomyslec troche wczesniej teraz masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa :D:D:D ja wczoraj pokazywalam twoja mała mezowi :) wspominalismy jak nasza taka kudlata miśka byla :D:D rowniez twierdze ze masz cudna córeczke przesłodką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że rodzice Ci pomogą. Na początku jest szok, ale później będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takaaa see - uwazaj bo jeszcze nie wiadomo co ciebie i twoje dzieci w zyciu spotka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak moi się dowiedzieli że jestem w ciąży to był taki dym!!!! ale już wieczorkiem mama zaczęła się uspokajać, po paru miesiącach dostałam od niej całą wyprawke, a teraz wnusia jest poprostu najważniejsza!!!! Wprawdzie byłam starsza od ciebie ale miałam taką niewesołą sytuacje życiową......no ale teraz mam piękną córeczke i jestem bardzo szczęśliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby moja córka oznajmiła mi że zaszła w ciążę w wieku lat 16 to wściekłabym się niemiłosiernie na nią, na chłopaka, a przede wszystkim na siebie. powiedzialabym parę przykrych słów, popłakała w poduszkę. ale po pierwszym szoku przeszłoby mi na pewno. rodzice z całą pewnością mają inne plany co do swoich dzieci. a przede wszystkim chcą żeby one były szczęśliwe, a skoro już tak się stało że córka zaszła w ciążę to teraz zadaniem rodzica jest zrobienie wszystkiego aby tak właśnie było. skoro nie uświadomiłabym dziecka jakie niebezpieczeństawa niesie seks, skoro zabezpieczenie zawiodło, skoro już maleńka istotka się pojawiła to należy zapewnić jej i jej matce wszysko co najlepsze. nie martw się dasz sobie radę. skończysz szkołę, maluszek szybko rośnie! jak ty będziesz miała lat 23 to ono pójdzie do szkoły, a ty będziesz miała czas na wszytko :) głowa do góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewni nie skakałabym z radości gdyby Julianna w wieku 16 lat oswiadczyla ze bedzie mamą .... żal by mi było Jej nastoletnieg o wieku i tego ,że musi wczesniej dorosnąć .... ale zakceptowałabym to i nie dałą napewno odczuć ,że zawidoła mnie a jej nie dlaabym czuc ze zmarnowala sobie zycie . autorko pamietaj ze mowisz o swoim dziecku ....ktore gdy 1 raz ujrzysz pokochasz jak cos najpiekniejszego najwspanialszego na swiecie rozumie ze jestes w szoku ...ale słowa chce umrzec ...sa na wysrot ... módl sie o zdrowie i nie bluznij wszystko sie ulozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza myśl --> aleś sobie nagrabiła :( Druga myśl.... mam prawie 6 letnie dziecko... za 10 lat mogę stać się babcią :O Współczuje Ci... i jestem pewna że ja z moim dzieckiem będę rozmawiać i mówić jej jak ciężko jest być młodą Mamą tak jak ja nią byłam.... Wiem że jej nie uchronię ale zrobie wszystko żeby jej pomóc i wspierać. Nawet jak mi wywinie taki numer :D A co bym powiedziała jakby taką nowine mi przekazała ?? O ja pierd** :D nic więcej ;) :P A tak poważnie to nie mam bladego pojęcia :O Głowa do góry... powiedz rodzicom,... a wogóle ojciec dziecka wie o tym ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
do autorki, Wcale mi cie nie żal!!! "mam dopiero 16 lat' biedulka się znalazła za młoda jesteś na dziecko? a na sex nie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idąc do łóżka z chłopakiem musieliście być pewni tego, że gotowi jesteście na ewentualne konsekwencje czyli ciążę. Teraz koniec z beztroską i dzieciństwem, nie będzie czasu na szaleństwa młodości. Musicie podjąć zadanie, którego się podjęliście i stać się rodzicami. Zaręczam, że łatwo nie będzie, ale tak wybraliście. Pomyśl jak dokończyć edukację, chłopak niech również o tym pomyśli. Moja koleżanka urodziła w wieku 16-stu lat a dzisiaj jest po studiach. Oczywiście z dużą pomocą rodziców. Obyś Ty miała tak wyrozumiałych... Gdyby moja córa przyszła do domu z ciążą to najpierw bym penie wybuchła (ona ma 14 lat) a zaraz potem starałabym się ułożyć to wszystko tak, żeby miała jakieś szanse w życiu. Czy matka z Tobą nie rozmawiała o antykoncepcji? Nic nie stosowałaś? Moja ma 14 lat i już sporo wie. Zdaje też sobie sprawę, że antykoncepcja nie daje 100% pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
dokładnie konkretna konkretnie piszesz mysli sobie taka 16 tka jaka to ona nie jest dorosła, a jak przyjdzie .co do czego to potem jestem za młoda , całe życie przede mną. zrozum dziewczyno że to nie kara, to TWOJA GŁUPOTA. Nie wiesz co to prezerwatywy?tabletki? to sie za lalki weź idiotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
i żeby bylo jasne-ja nie potępiam mlodych matek, znam 17 letnia dziewczynę, która miała mnóstwo pieniędzy, byla zabezpieczona finansowo i w tym wieku po prostu chciala już mieć dziecko. i jest świetną mamą. ale krew mnie zalewa jak taka gówniara nieodpowiedzialna zajdzie w ciażę i placz. lament, zamiast wziąść odpowiedzialność za swoją glupote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufliczka jesteś HAMSKA,a ty masz dzieci?idiotką to ona nie jest.w tym momencie nie potrzebuje twoich tekstów tylko wsparcia!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×