Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BIBISI

mikrodermabrazja diamentowa-kto byl na zabiegu?

Polecane posty

Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! wie może któraś z Was gdzie w Toruniu jest dobry salon kosmetyczny? chce zrobić ten zabieg w dobrym salonie żeby nie spartolić sprawy;) byłam na stronie wysokieszpilki.com ale chciałabym sie dowiedzieć najpierw czy może któraś z Was tam była? prosze o opinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewik45
Hej dziewczyny, Jestem po trzecim zabiegu mikro, mój problem to łojotok i zaskórniki. Nie oczekujcie cudów po pierwszym zabiegu, ale skóra jest rzeczywiście odświerzona i taka jędrniejsza. Ja nie miałam zaczerwienień, moja skóra super reaguje na mikro, po pierwszym razie zaskórniki wyszły sobie na zewnątrz, wysuszyły się i zeszły, i to jest absolutnie normalne, to znak, że cera się oczyszcza. Ważne aby pić po zabiegu dużo wody mineralnej (nawilża od środka), a wieczorem można nałożyć jeszcze maseczke nawilżającą. Efekt wspaniały. Ja mam po zabiegu wrażenie cudownej świerzości i lekkości. Wszystkim z Krakowa polecam centrum kosmetyki laime, 5 zabiegów w promocji kosztuje 540 zł. Panie miłe, znają się na swojej pracy. Po mikro nakładają maskę algową, która świetnie łagodzi i odświerza. To dobry zabieg, ale każda skóra reaguje nieco inaczej. Ja jestem zadowolona. Pozdrawiam wszystkie Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla_mnie_niedobry_zabieg
Miałam wykonywaną serię zabiegów. 4 razy bylam na tym zabiegu i efektów zero. Jestem strasznie rozczarowana i tym bardziej zła, bo za taki zabieg płacę 130zł. Połączony miałam z peelingiem migdałowym i maską algową. Jeste źle, nawet gorzej niz wcześniej, zaskórniki nie zginęły, pojawijo się więcej wągrów, nie wspominam juz o bliznach potrądzikowych,bo tez nie zgineły. Chcę zaznaczyć, że nie ma bardzo dużych problemów ze skóra, ale też nie jest ona idealna. cÓŻ, widocznie nie każdemu pomaga ten zAbieg, a na pewno nie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam na blizny peeling ziołowy jadwiga -stosowałam to na plecy skóra po jednym zbiegu znacznie ładniejsza(kilka dni po oczywiście jest zaczerwieniona). Na cere trądzikową ni epolecam mikrodermabrazji byłam na 7 zabiegach nic nie pomogło lepiej cera nie wyglądała.Widocznie nie wyszystkim służy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam już dwukrotnie robioną serię zabiegów mikorodermabrazji( 5 zabiegów w serii) połączoną z nałożeniem kwasów. Wcześniej miałam spore problemy z cerą,trądzik,a więc i ślady po nim,oraz rozszerzone pory i nadmierne przetłuszczanie. Poprawę widać było już praktycznie po 1 zabiegu,z każdym kolejnym było lepiej. Następnego dnia po zabiegu skóra nie była ani podrażniona,ani też nie łuszczyła się jakoś specjalnie,spokojnie można było wyjść z domu:) A za jeden zabieg(mikro+kwasy)płaciłam 100zł. Także z czystym sumieniem polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez byłam
hej ja też byłam na mikro i mi nie służy także ja nie moge polecić... owszem bezpośrednio po zabiegu skór jest super, ale wieczorem już nie:/ moja twarz po mikro jest strasznie przesuszona, skóra dopiero zaczyna się łuszczyć z czym bez mikro problemu nie mam, a wypryski pojawiają się równie czesto i intensywnie jak zwykle, jeśli chodzi o przebarwienia to też zerowy efekt... polecam natomiast peeling kawitacyjny!!! bardzo fajny zabieg!!! cera czyścutka i gładziutka! mam mały problem z wypryskami a po kawitacji nie pojawia mi się zupełnie nic przez 4-6tygodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla_mnie_niedobry_zabieg
co do przesuszonej cero to się absolutnie zgadam.. moja skóra jest strasznie sucha.. przypudrowac się nie moge,bo strasznie widać schodzącą skórę. Nigdy wczesniej nie mialam takiego problemu. A czy ktoś by poradził jakis dobry zabieg, oprócz mikradermabrazji, na bluzny po wągrach, na policzkach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja jutro mam trzeci zabieg. Moja cera jest przetłuszczająca i z przebarwieniami po wyciskaniu... Generalnie polecam mikro, po dwóch zabiegach widoczna poprawa, ja jestem bardzo zadowolona, już nie mówiąc o samym relaksie podczas 2,5 godzinnej wizyty. Przed zabiegami moja cera była jak skorupa, niby tłusta a jednak przesuszona po różnych maściach, teraz jest gładka i ma ładniejszy koloryt. Polecam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nettle
Hej, czy ktoś zna jakiś zabieg, sposób,a by spłycic dziury po wągrach w okolicach "rozszerzonych porów". ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink00
Witam ;-) Zapraszam do skorzystania z zabiegów Mikrodermabrazji-peelingu kaitacyjnego-ultradzwięków Zabiegi wykonuję u klientki w domu lub u siebie, na terenie Wrocławia i okolicach. Oferuje atrakcyjne ceny i miła atmosferę. Szczegółowe informacje udzielam pod adresem pernament_lashes@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikk27
stanowczo odradzam ten zabieg jest drogi a efekt żaden, kosmetyczka naopowiadała mi cudów a ja naiwna uwierzyłam i cóż straciłam sporo kasy...Lepsze efekty dają kwasy, pierwszy zabieg robiłam u kosmetyczki ( u innej) cena za 4 zabiegi 200zł. Obecnie kwasy kupuje sobie na allegro 10 ampułek mam za 70 zł.Blizn z twarzy się nie pozbyłam ale cera ma ładniejszy koloryt, trądzik się znacznie zmniejszył i co najważniejsze skóra się nie błyszczy mogę rano położyć makijaż i mam spokój przez cały dzień wcześniej po godzinie już spływała łojem. Miałam mikrodermabrazję korundową , diamentową i TCA żaden z tych zabiegów mimo powtarzania nie dał żadnych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunki
a czy po takim zabiegu można wykonać makijaż czy tez trzeba odczekać jakiś czas i ile?, Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się nad mikrodermabrazją diamentową, mam dziurki po zaskórnikach i przede wszystkim czerwone plamy po pryszczach ( i wyciskaniu) tych ostatnich chciałabym się najbardziej pozbyć, stan mojej skóry nie jest jakiś tragiczny, ale dobrze też nie jest.Czy ten zabieg może mi pomóc?? używam mnóstwo maści na blizny i przebarwienia, ale nie ma jakiś spektakularnych efektów, chciałbym żeby coś w końcu zadziałało. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judaja
Dziewczyny pamiętajcie że po zabiegi mikrodermabrazji trzeba pić o wiele więcej niż zwykle conajmniej 2 litry wody dziennie, tak samo z kremami trzeba kremowac twarz kilka razy dziennie i chronić ja przed słoncem, nie korzystać z basenu ani z solarium !!! Wtedy nie ma problemu z łuszczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na mikrodermabrazji w piatek. Powiem jedno- rewelacja. Mam bardzo problematyczna cere, cesto roba sie mi krostki i zaskorniki. Stosowalam juz rozne masci i antybiotyki. Moja kolezanka kosmetyczka polecila mi mikrodermabrazje. Jestem bardzo zadowolona. Choc to dopiero pierwszy zabieg juz widze efekty- skora jest gladsza,stany zapalne sie goja. Po mikrodermabrazji najwazniejsze jest nawilzanie,skora wprost chlonie wode. Nie nalezy nakladac makijazu, dlatego ja robiałm ja w sobote. Trzeba tez duzo pic. Kosmetyczka poleciła mi tez oczyszczenie organizmu Denoxinalem, poniewaz czesto problemy z cera sa wynikiem zanieczyszczenia toksynami. Bardzo zmotywowalo mnie to, jaka cere ma moja znajoma po tych zabiegach, a nie miala najlepszej. Wiec i ja mam nadzieje ze bede miala taka ladna. Jednym slowem goroco polecam. Aha i jeszcze jedno po zabiegu cera nie jest podrazniona ani nic w tym rodzaju. Ja mialam mikro z nakłowaniem grudek igła i po tym tez nie mam zadnych sladów. Powodzenia dla wszystkich ktorzy sie na to zdecyduja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Serdecznie zapraszamy na Forum www.feelbeauty.eu/forum o operacjach plastycznych. 900 dokładnie opisanych tematów .7000 postów. Nie piszemy o bzdurach tylko o konkretnych rzeczach. Kiedyś Ty szukałeś informacji teraz Ty pomóż innym i opisz swoją historię i podziel się swoim doświadczeniem. Denerwowałeś się nie mogąc w gąszczu rozmów dotrzeć do interesującej Cię wiedzy...teraz na www.feelbeauty.eu/forum masz wszystko w przejrzyście ułożonych tematach. Chesz porozmawiać o wszystkim i niczym? Znajdziesz dział dla siebie! Dla 2000 użytkownika cenna nagroda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, robiłam mikro w doris dorin w krakowie i załapałam sie na promocję walentynkowa ( trwa chyba do końca lutego) . Wychodzi na to, ze dostajesz jeden zabieg gratis i pięć sesji opalania sprayem SUN SUN free.Bardzo się opłaca:) Polecam- efekt jest kapitalny! Wakacje w srodku zimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj poraz pierwszy na zabiegu mikrodermabrazji diamentowej. Mam straszne blizny po trądziku i głównie z tym problemem tam poszłam. Pani zaleciła mi jakąś mocniejsza końcówke dla lepszych efektów, tyle ze przestrzegła ze moge trochę dłuzej być czerwona. Jednak dziś juz bez problemu mogłam iśc do szkoły. Ku mojemu zdziwieniu po pierwszym zabiegu juz widze efekty i juz nie moge doczekać sie jak bedzie wyglądała cera po całej serii (wykupilam sobie 8 zabiegów z czego 2 są gratis-warto oglądać sie za różnymi pakietami, promocjami, bo na prawde z tego co widziałam można na tym zaoszczędzic) Myśle ze osobą które mają problem z bliznami po trądziku warto polecic mikro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorenza
ja też byłam i dostała sie jakaś bakteria mam teraz całą buzie w cieknącej ropie lekarz zastosowal kuracje antybiotykową masciową itp.. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajny zabieg. Ja sobie robię raz w miesiącu dla odświeżenia skóry. Po mikrodermabrazji lepiej wchłaniają mi się kosmetyki. Koszt 150 zł. z zabiegiem pielęgnacyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone forum
Opisz swoją historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna_well
Polecam mikrodermabrazję diamentową, ale tylko dobrą, na firmowym sprzęcie (Rubica, Biolena, Biomak). Nie warto ryzykować kiepskiego (i taniego) zabiegu. Moja siostra jest kosmetyczką z zawodu i zawsze powtarza, że podstawą udanego zabiegu jest świetny sprzęt i wykwalifikowany personel. Obie te rzeczy MUSZĄ iść w parze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ireeena
Ja dzisiaj byłam pierwszy raz na mikro. Za wielkich efektów nie widzę poza gładką skórą. Zależy mi na zmniejszeniu rozszerzonych porów i wyrównaniu kolorytu. Żeby skóra się nie łuszczyła kosmetyczka zaleciła mi zakup kremu Alantan Plus (8zł) i przyjmowanie Capivil Hydro Control. Zamierzam jeszcze isc na 4 zabiegi, cena za 1 wizyte ( mikro + serum normalizujące + maska algowa) to 75zł (normalnie 150zł ale załapałam się na promocje 50%) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8967875687576464
a po co wydajecie kasę na zabiegi? ja sobie kupiłam urządzonko 5w1 za 3tys. i robię kiedy chcę, czasami nawet zrobię sąsiadce i kilka złotych wpadnie do kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elamela1980
Witam, byłam wczoraj na mikrodermabrazji, chciałam pozbyć się przebarwie a dziś widzę na twarzy mam ich więcej! Jeszcze wczoraj wieczorem było troszkę je widac ale dziś sa zdecydowanie ciemniejsze...Czy to normalne? Moze to efekt wyrzucania na wierzch takich plam? Ktos ma jakies doswiadczenia z czyms takim? Proszę o informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elamela1980
A moze to sa jakies mikro strupki?Sama juz nie wiem...na pewno jest to cos brązowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×