Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość annelka
ale wychodzi na to, że zapomniał że podał ten drugi albo ja mieszam, bo skasowałam je zaraz po rozstaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko za daleko jak dla mnie :O annelko a moze Ty sie myslisz ?? nie wiem sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
no to by miał trzy karty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ja tam numer sowjego znam napamiec nawet wykasowanie by mi nei pomogło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
mniejsza już z tym, bo skończone. Zabawa trwa, napisałam do niego o powód nie skasowania numerów, przełączył karty więc nie odebrał jeszcze smsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie annelko i tu jest wszystko :O on znowu odbierze to za kilka dni albo nie wiem co i dalej to ebdzie trwac :O ile on ma lat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
sam decydował się na dwie karty, on mnie lekceważy, muszę zdarzyć zapomnieć o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
nie będzie, bo się nie odezwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
on moje uczucia już od dawna olewa, na smsy o uczuciach jako pierwsze przestał odpowiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
annelka jak wy macie sie dogadac jak on zmienia numery, ty sie ukrywasz na gg czy tam ciort wie cyzm, jedno cuieka przed drugim, a jak sie odezwie to ty od razu negacja :O... az ide znow cos zjesc mam jeszcze slaatke z maca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja w to nie wierzę, bo co mógłby odpisać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
anelka bo ci kurwa nie odpowie od razu mój robi dokładnie to samo o wszystkim pierdoli nie soli ..ale jak go zpaytałam w kwetsi uczuc nas.. głucha cisza... to nie ejst tak ze od razu w tej kwestii ze ci odpowie.. dałas mu znak..wie, że ci zależy , wie że czekasz teraz daj jemu czas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde musze znowu poprzec deske :O uciekacie jeden przed drugim :( ile on ma lat ??? tesknie za P :( :( ratunku dziewczyny !!! annelko a skad w ogole jestes ?? daleko od katowic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
dziś nie zaprzeczyłam sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
dzieki cioci nie musisz :P.. walcie sie :P nei zjem salatki przypomnialam sobie ze zrobilam sboie galaretke agrestowa ooo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
on 25, ja rok starsza w połowie drogi do Częstochowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
o boze annelka zrozum my mamy kontakt i nawet mimo to gdy pytam o cos powazniejszego, nas milczy a co odpieor przez smsy ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jestes w moim wieku ;) ojjjj nie wiem co mam Ci powiedziec :( dziwne to :O a jak to prawda,ze nie mial innej nigdy to serio mysle,ze on Cie sprawdza :O tylko czy to prawda ze nie mial innej .... ja juz nic nie wiem i w zadne niczyje slowo nie wierze :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ale to olewanie uczuć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to,ze p mi powiedzial,ze nie wie ktora jest idealna ???? no sorry tez olewanie uczuc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
powinno być daj sobie spokój, nie chę mieć kontaktu z Tobą albo nie jest mi obojętna, czasem pomyślę o Tobie. a nie głucha cisza, to nie fair!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
podobno był kiedyś zakochany w sąsiadce, pisał do niej list ale ona go nie chciała, bardzo dawno to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
chce ktoś galaretki :P (to tak na rozluźnienei) znaim sie pozabijacie :P... ja jestem z was najstarsza i i cicho byc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
wkurzałam się, nie wierzyłam w nie, o czym mu mówiłam ale nie olewałam, przedstawiałam swe racje, ze to za szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a on przyjal taktyke olewania .... i to wlasnie na Ciebie dziala :( nie wiem annelko :( tak chcialabym Ci pomoc :( deska ja to tylko teraz pale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
my się nie kłócimy, coci, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci co mogla mowic pewnie to co ja on mnie uwazal za sowja dziewczyne a ja go w sumie..za nic..bylam z nim bo bylamn ale nie byl dla mnie facetem w sensie faceta chociaz chcialam z nim byc.. to nastapilo dopieor po roku.. mowilam czesto z enie ejstem warta, ze mnie nie moglo spotkac takie szczescie, ze kocham i odchodze.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×