Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

desko :( annelko tez tak sobie to tlumaczylam :( zreszta zawsze mi mowil,ze plakal tylko po tej ex, ktora kochal ... i zdradzil :O i to tez byl ten walony lek :O :O ale on o tym nie wie :( i pozniej jak mi kiedys napisal,ze czasami sobie poplacze ale woli byc sam, to bylam w szoku,ze sie przyznal,ze plakal po mnie :( w ogole jak chcialam sie spotkac jak ze mna zerwal to mi powiedzial,ze on nie chce plakac :( wtedy nie plakal, widzialam jego lzy przy rozstaniu jak ja z nim zrywalam i pozniej jak sie spotkalismy po zerwaniu, jak do niego dotarlo,ze obudzi sie za pozmno :( ale moze ona go bardziej ebdzie krecic, przeciez to jest mozliwe. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
szkoda, że tak to wszystko się kończy ale trzeba w końcu oczy swe otworzyć!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
mowil ze kocha... ale chce byc z inną .. tez ze łzami w oczach.. bardzo wrazliwy nie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
spierdolił dla kaprysu najpiekniejszą miłosć jaka była między dwoma osobami ... nawet jeśli wrócimy do siebie to już nigdy tamtego nie odbudujemy, nie w takim stopniu.. i jestem pewna że debil żałuje tylko szuka sposobu wmówienia mnie winy i wyjscia ztego z twarzą typowa dla faceta zeby nei rpzyznać się do błedu stąd te wsystkie jebane gierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle,ze moj jest jednak wrazliwy mimo,ze zawsze temu zaprzeczal, zawsze mowil,ze on nie jest w ogole wrazliwy :( ale to chyba tak samo jak annelka .... :( a poza tym gdyby nie byl wrazliwy to tez by do mnie nie pisal wtedy w niedziele,bo by go to nie meczylo :O ale annelko mialas racje,ze w tedy zapewne nad nami myslal i nad tym jak ja zareaguje, jak bedzie musial mi to powiedziec itd .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
czuję się tak jakbym była pijana :( a nic nie piłam, cholerny ten ból nic mnie jeszcze tak nie bolało no może śmierć dziadka, zabójstwo Tofika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
jka byłam przed P bardzo twarda, śmiałam się z wszelkich słabości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
a we mnie zaczyna rosnąc wkurwienie na etgo jego gierki, na granie, na brak dopoweidzi jak pyta i nei negowanie jednocześnie.. an to że spierdolił coś co było tak wspaniałe.. mimo p[roblemów, mimo kłopotów to było uczucie jak rzadko.. prawdziwe proozumienie i charakteró i dusz.. i chuj z tym wszystkim bo mu w piozdu nudno było bo z apwoaznie sie zrobiło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj p tez taki byl, zawsze mowil,ze nic go nie ruszy :( a zachowaniem pokazywal cos innego :( i wiem,ze nie jest teraz w pelni szczeswliwy, czuje to :( a chce zeby byl szczesliwy :( napisalam mu to,ze zycze mu z nia szczescia, ciekawe jak sie wtedy poczul ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
no właśnie tak wiele podobieństw, takie zaufanie a on mój tak skreślił to wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja też życzyłam szczęścia, a on mnie dziś niszczy :( skreślając moje wspomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
i On wie dobrze że mnie w tym wkurwi i tym wmowi poczucie winy bo nie nawidze kurewskicvh gierek lubie miec czarno na białym jak krowie na miedzy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez skreslil wszystko :( napisalam,ze zycze mu zeby byl taki szczesliwy z nia jak byl ze mna, a wiem,ze ze mna byl strasznie szczesliwy, bo zawsze to mowil nawet po rozstaniu ze mna :( a ja nigdy z nikim nie bylam taka szczesliwa jak z nim :( chcialabym mu jeszcze tyle rzeczy powiedziec a juz nigdy nie bede mogla :( po ironi pzyszedl smutek :( a ciekawe co jego terazniejsza czuje,ze tak sie ze mna zachwali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ide spac bo z tych nerwow sie przezarlam niedobrze mi od jutra rzucam zarcie bo juz przytylam ponad norme to przez to zarcie bananó kilogramami od jutra koniec zzarciem i pora zaczac biegac bo jak przyjedzie to zobaczy mala tłustą kuleczke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
napiszę mu coś śmiesznego na ten drugi numer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzucil na chwile opis zarotwalem i znowu sa same kropki .... a jest na niewidocznym wiec moze myslec,ze tego nie zobacze a tak tylko spojrzalam :( ehhh on sie pewnie teraz dobrze ze mnie nabija :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
zemsta :) mną włada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko ja juz znowu teraz mam watpliwosci czy ona jest ........... moze te rzucanie palenia jest tylko dla pozoru ?? nie wiem juz nic :( :( czemu znowu ma kropki ???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
nie wiem coci, ale wydaje mi się, że to "bycie" z inną strasznie go męczy, nie wytrzyma tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale spieprzyl przez to przyjazn z nia i teraz beda musieli dalej mieszkac w jednym pokoju !!!! dlatego jakos nie moge uwierzyc,ze to sie tak szybko skonczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
albo ten sam sms na drugi numer???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci bo ja ja sie zaczne smucic.. za 8 dni jest druga rocznica smierci mojego ukochanego dziadzia.. za dwa tygodnie miał przyjśc na swiat mój synek :9 a za miesiąć i piec dni mialam brac kurwa ślub :( a tymczasem siedze na forum, i gdybam kurwa czy kiedykolwiek usłysze jego cudowny głos, czy kieduykolwiek bedzie mi dane przytulic sie do niego i poczuc sie tak cudownei :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on moze myslec,ze wywalilam go z gg, bo kiedys nie chcialam ogladac jego szczesliwych klamliwych opisow :O i wiedzial,ze wywalalam go :( ratunku !!!!! to mis ei tak kupy nie trzyma :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ale może jej nie ma jako dziewczyny, może sexu nie było a tylko Cię oszukał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko nie pisz nic ;) poczekajaz odbierze, przynajmniej bedziesz wiedziala kiedy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko nie wiem, nie wiem czemu znowu ma kropki :( nie rozumiem tego !!!!!!!!!! nie wiem nic :( :( :( ale i tak mi to nic teraz nie da, bo skoro to powiedzial to raczej liczyl sie z konsekwencja zerwania kontaktu ze mna .... wiec to to samo co rpzy zerwaniu, nie chce przyjechac, ale ja przyjechal to zostal 3 dni :( ehhhh nie wiem nic :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ok, nie gwarantuję ciszy. Może się odezwę kiedyś ale w sensie zemsty z mojej strony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
to chore co oni coci z nami robią, to uzależnienie czy chora miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko nie wiem bo to Ty jestes na miejscu mojego p :O boze nie rozumiem tego.... ten opis zartowalem przez chwile a teraz znowu kropki :( cos mi tu nie gra !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
mówię Ci, że psychika mu siada, on się męczy tym, że sam siebie oszukuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×