Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

wiem,ze sie meczy tym ... a moze sie meczy tym,ze z nia sie zwiazal a zawsze mowil,ze nigdy tego nie zrobi ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
gra nie gra :O ja ide spac glowa mi peka od tych domysłów dzisiaj.. chce zasnac i sie oudzić w lipcu.. o boze co ja mam zrobic ze ten czas mina..a do tego obiecałam sobie ze minimum do srody nie odezwe sie do niego wejkde tylko na gre zeby widzial ze jestem i potem znikne calkiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
może ja znęcałam się nad moim, ale wydawało mi się, że on by nigdy mnie nie chciał zranić- a teraz to robi, więc mu nie zależy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze po prostu przez przypadek mu sie wrzucily znowu kropki ?? ale i tak ten opis lalala bylo dziwne ze pojawil sie akurat podczas rozmowy ze mna !!!!! on wie,ze ja wiem,ze ten opis oznacza,ze mu dobrze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
"moze sie meczy tym,ze z nia sie zwiazal a zawsze mowil,ze nigdy tego nie zrobi ?????? " - niemożliwe, bo będąc z nią nie męczyłby się tym, co kiedyś o niej myślał, tylko liczyłaby się chwila obecna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko ale on moze dalej myslec,ze z nim grasz !!! i to jest bardzo mozliwe :( z co do mojego to to,ze sa ze soba od 8 dni tez jest dziwne :O bo on w czwartek tydzien temu byl w domu na imprezie z kolegami i sie na maxa spil .... a byl juz wolny w sobote to gadal ze mna na gg, a nie wrocil w sobote do niej do akademika .... nie trzyma sie to kupy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
przestań coci nie warto! ja przyjęłam prawdę, wymyśliłam to sobie, mój grał zakochanego i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelka ale ja tak nie umiem pomyslec :( tez ide spac, ale musze napic sie najpierw melisy :( do jutra ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja już nie gram, bo sobie uświadomiłam, że go kocham Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja to pisałam o moim twój się męczy, a ma lęk myślę więc że chodzi tu o samooszukiwanie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
JESTEM WKURZONA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
co sie stało ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umiem spac geba mi sie smieje od ucha do ucha !! on jest zenujacy :P ja nie moge jak mozna byc takim debilem i wymyslic sobie zwiazek z przyjaciolka ktora byla dla niego aseksualna ( to jeszcze moglo sie zmienic :P ) ale i glupia jak but :O boze on jest chory psychicznie i ciesze sie jak nie wiem,ze sie od niego uwolnilam !!!!!! pewnie przyjda jeszcze smutki, ale na teraz jestem szczesliwa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D to sie tak kupy nie trzyma ze masakra, a jedyne co przemawia za tym,ze on z nia jest to tylko rzucanie palenia :P wiec czy to mozliwe ???????????? on mysli,ze go wywalilam z gg a ja go mam i widze ze ten na pol szczesliwy opis sie pojawil dla celow mnie :O boze jakie to zenujace !!!!!! mam andzieje,ze ten stan mi sie utrzyma dlugo :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
a ja się zdecydowałam na kłamstwo :O ... mój znajomy ze stanów wyśle mu ode mnie kartkę jako ode mnie że tam jestem ... i neich sobie myśli co chce .. nie musze mu się w końcu przecież tłumaczyć czy tam jestem , byłam i ile byłam nie jego babci ogródek .. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
masz następna cioci nachlałas sie czegoś :P?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci dla facetów nie ma aseksualnych kobiet dla sexu to im wszystko jedno oni by każda przelecieli :O to tylko faceci w sexie ich nic nie obchodzi poza sexem i zeby im dobrze był o:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nachlalam sie ale umieram ze smiechu z niego !!!!!!! ze zdrada nie wyszlo to dziewczyne wymyslil :P o matko jaki on glupi !!!!!!!!!!!!!!!!!! :D ja serio nie chce juz zeby on wracal !! nie chce takiego idioty miec przy sobie :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko zobacz ostatni moj wpi na poprzedniej stronie !to sie kupy nie trzyma jak nie wiem co :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
dobra cioci to normalna reakcja pozniej wroci tęsknota tez juz to przerabialam ale ciesz sie ze choc na chwile ci to poprawia humor ..mnie znow meczy ta kurewska czkawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
coci obejrzyj sobie to co wyslalam na dobranoc wam:P Cioci a co myślisz o moim pomysle z kartką ze Stanów.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze to glupi pomysl :O p tym klamstwem zamknal sobie droge do wszystkiego !!!! jak to sie wyda to uzna Cie za idiotke tak jak ja p w tym momencie !! to jest zalosne :( ide sprobowac zasnac :P ale nie rob tego, jak to sie wyda to go juz nie zobaczysz .... p mnie juz nie zobaczy !!!!! a jak zobaczy to tylko po to,zebym zagrala w jego gre i nim sie pobawila !!! ciekawe czy jutro rano tez bede tak myslec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
Coci ale co sie wyda nie musze sie tluamczyc czy bylam czy nie ani mu udowdniac bylam i koniec i tyle, nie musze mu przeciez opowiadac, gdzie bylam co robilam nie jego babci ogródek .. nie jesteśmy ze sobą zeby mu musiała swoje życie ze szczegółami opisywać :P.. byłąm , tyle i koniec gadania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
nie bede sie teraz do neigo odzywac i tyle .. wize turystyczna czy lecznicza M. mowil ze dostaje sie w tydzien bo jego brat do neigo przyjeżdza .. moglam s epojechac dla kaprysu i na tydzien na urlop.. tak jak bylam w Danii nie jego ogródek co robie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
a ja nawet jak rozmawialiśmy jeszcze przed majówką o moich planach wyjazdu za granicę..i napisał mi daj znac jak się zdecydujesz na wyjazd..odpisałam mu ok wyślę ci pozdrowienia stamtąd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie umiem spac :( Teraz spjrze na sprawe obiektywnie ... Ona nie iststnieje :( On z nia nie jest to byla sciema !! jedyna rzacz ktora przemawia za tym,ze on z nia jest jest to rzucenie palenia ... a o tym mowil juz dlugo :( Jak to byla sciema to byla ona spowodowana moim klastwem z wyjazdem na stale, a moje klamstwo z wyjazdem na stale bylo urojone !!! wiec wniosek z tego taki,ze jestesmy oboje po tych samych pieniadzach i sama sobie temu wszystkiemu zawinilam !!!!! fuck to nia mialo byc tak .... Jak to jest sciema to moze to,ze mu napisalam,ze nie jade na stale tlko,zeby nie byc daleko od neigo mnie jeszcze uratuje i on sobie zda z tego sprawe, a jak nie to sama sobie dolek wykopalam :O Poobserwuje jeszcze jego opisy i moze wtedy dojde do jakiegos wniosku, ale coraz bardziej mi sie wydaje,ze to bylo spreparowane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deska nie klam mozesz sie zapetlic !!! P tez zapewne nie podejrzewal,ze to wymyslilam i mam sama za swoje !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
coci, gdybym ja usłyszała coś co by mnie zabolało, chyba też bym skłamała. On Twoją informacją mógł poczuć się nic nie wartym człowiekiem w Twoim życiu, więc wytworzył się ten dystans i wymyślił kłamstwo o niej, by odejść na pewno od Ciebie, patrząc na Twe zasady. Ja tak chyba byłabym w stanie zareagować. Wiem że możesz się teraz obwiniać :( Ja byłam, wkurzona, bo w tej wiadomości na gg, prosiłam go by nie pisał, że przecież między nami nic nie było, bo mnie zależało i wciąż zależy. A on mi to użył tych słów, więc nieważne są już dla niego moje słowa, prośba. A z jednej strony czy to dziwne, że On tak pisze, jeśli sądził, że go nie kocham, bo jestem zimna, obojętna - co było powodem jego odejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko widzisz, ja bym w zyciu nie pomyslal,ze on tak zareaguje, bo przeciez on do mnie nic nie czuje :( wlasnie on wiedzial,ze sie odsune na 100% na zawsze skoro jest inna i dlatego wlasnie tego argumentu uzyl tylko czy on sobie nie zdaje z tego sprawy,ze to sie kupy nie trzyma ?? on nie widzi tego ?? annelko on sie kiedys jeszcze do mnie odezwie ?? dlatego mysle,ze Twoj tez nie wierzy w Twoje uczucia i skoro by mu nie zalezalo, a by Cie szanowal to by sie nie odezwal ... i sa dwie opsje albo sie bawi na amxa Toba, bo nie szanuje prosby albo Cie sprawdza :( Jest mi zle :( z niego sie smialam ze wymyslil sobie dziewczyne a ja wymyslilam klamstwo :( a kiedys mu mowilam,ze nigdy bym nie pojechala nigdzie nawet na miesiac gdybym kogos miala, wiec on mogl odebrac to,ze sie dla mnie nie liczy :( tym bardziej,ze gadalismy troche we wtorek na gg tydzien temu i ja zniknelam z gg, bo mi siadl net :O i on potem zostawil mi wiadomosc,ze glupie gg, i smutna minka i jakies rzeklenstwa, a ja pozniej zmienilam kilka razy opis a do niego sie nie odezwalam ... a mowil,ze mam sie odzywac jak bede na gg :( wiec moze juz wtedy bylo mu przykro,ze sie nie doezwalam mimo,ze bylam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
za późno przepadło w poneidziałek pójdize kartka z chicago widziałam ją :O.. a zrestzą mam to gdzies M. dzwonił wczoraj po raz pierwszy po 10 latach usłyszałam jego głos na żywo i ... eeeeee wiecie co ja chyba juz nie bede czekac na .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×