Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość deskowata
nie cioci on nie cierpi .. my to sobie potrafimy wytłumaczyć.. i zamknac sie w niedostepnej zimnje skorupie..tak jak przerażona to robi.. :O salamndra a juz sie ludzilam ze Twoj samolot nie wylaowała w całości tak było pieknie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salamandor nie wiem czy on sie doluje, ale na to wskazuja dalej jego opisy :P wiec streszcze Ci,ze po tym jak wrzucil szczesliwy opis na gg tylko podczas rozmowy wtedy ze mna, podczas pozegnania, ze ja sie usuwam :P to po jakiejs godzinie wrzucil zartowale, a potem znowu opis kropkowy oznaczajacy jego dol :O to byla gra.... juz nie mam chyba zadnych watpliwosci :O tylko po co byla ta gra, nie wiem... moze chcial zebym znowu zawalczyla :O w kazdym razie nie udalo mu sie, bo ja sie juz nie odezwe :P I trzymam sie super od kilku dni :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko to czemu ma opis taki jaki ma ?? On nie gra opisami, jak cos to gra wrzucajac szczesliwy :O nigdy nie gra wrzucajac dolujacy, bo przeciez on sobie sam ze wszystkim poradzi ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
nie wiem czemu taki ma :o ja nigdy sie nei bawie opisami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wiem,ze jest mu zle :O Bo tak samo bylo jak sie rozstalismy i pierwszy i drugi raz, bylo mu koszmarnie :O I teraz jest tak samo :O ale wiem,ze zapewne nic nie zrobi,zeby bylo lepiej, bo stwierdzi,ze to on zawalil i niech tak sobie zyje i sie marnuje mi to juz powisa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
bedzie sie dołował jak annelka i obwiniał ..ale nie zrobi nic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie wiem o tym ... dlatego mi to juz zwisa, bo to nie ma sesnu i tak nigdy bysmy nic normalnego nie stworzyli poki on by nie poszedl na terapie :O Niech sie marnuje jego zycie nie moje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja nigdy opisami się nie bawiłam, jeśli coś mnie męczy, najłatwiej innym zwrócić przez to uwagę na mnie. U mnie one często wypływają prosto z głębi. A teraz non stop je zmieniam, sam P to kiedyś zauważył, o czym mi napisał i już tedy czułam jakąś pretensję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
a no bez terapii to by tylko na chwilę było dobrze a za chwile znów by odwalało :O..ja już wiem, ze bez terapii nic nie da sie zrobić, nie da sie być w związku .. nie da sie zkimś być.. majać to :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
wiecie co tylko ja z tych omawianych osób( P coci i przerażona), trak mocno zawalczyłam, więc może nie mam tego lęku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
co do pretensji, nie wiem spytał tak:czemu tak często zmieniasz opisy! i poszedł na film- napisał o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
annelka niech sie psycholog wypowie.. specjalista..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko moja droga masz ten lek !!!!! Mowisz dokladnie te same rzeczy co P :O Myslisz jak on, rania Cie te same rzeczy !!! Ty po prostu ejstes juz ogromny krok za nimi !!! Ale teraz nie wymyslaj ze nie masz leku, tylko idz do psychologa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po za tym przed tym jak pisalas z nami walczylas nieudolnie, dajac mu dalej sprzeczne sygnaly i nie widzac w tym nie zlego :( A potem jak juz sobie wiele rzeczy poczytalas pogodalas z niami to doszla juz do wielu wnioskow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta przerazona tez cos zrobila w tym kierunku, bo wyznala w koncu prawde :P tylko ze pozniej czekala juz tylko na jego ruchy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
annelka wlasnie potwierdzasz ze masz... juz sie wycofuejsz , nie chcesz isc..wmawiasz sobie ze nie mas zleku.. zachowujesz sie asekuracyjnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
zaraz po rozstaniu z nim, pisałam tu - tak się złożyło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
masz rację, boję się i wynajdę mnóstwo logicznych argumentów, by nie iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
dlatego musisz iść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
przez te mylne sygnały, mogłam go zupełnie stracić, a po rozstaniu kazałam i tęskniłam :( a może poczuł się urażony na ostatnim spotkaniu (napewno :() i musiał odpocząć - tak jak pisał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec masz lek :O Masz szczescie,ze zawalczylas, bo juz bym tez stracila do Ciebie cierpliwosc :P tak serio,gdybys poszla to bys zobaczylam,ze kiedys nam za to wszystko podziekujeasz, jak bedziesz widziec skutki terapii .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
annelka zobaczysz to jest inne zycie :D jak Ci ten tepy mozg zaczyna inaczej pracować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie,ze zycie jest inne :) Gdyby mi ktos powiedzial dwa tygodnie temu,ze on sobie znjadzie inna i ja to bede tak rpzezywac jak teraz (czyli praktycznie wcale :P ) to bym go wysmiala :D A jutro minie tydzien od pamietnego smsa, a ja dalej zyje i mam sie calkiem dobrze :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ja tez sie czuje coraz lepiej :D jestem zupelnie oobojetna na to co robi dla mnie moga sie nawet poizabijac wisi mi to:P ma to co chiał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
cioci, super ale może go już nie kochasz albo wiesz-czujesz, że wróci ja skorzystałam wczoraj z wróżby(tu na forum), co deska proponowała. Ale szansa jest zawsze! nawet z wrogiem... na związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
annelka daj znac co ci tarocistka napisała :P u mnie same dobre rzeczy :D cały czas niezmiennie tak samo ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha dobre :D nie kocham go ?? :P tak w jeden dzien minela mi milosc do niego ?? Annelko zobacz co piszesz :P Ty sie po prostu bronisz i wszystko probujesz sobie jakos wytlumaczyc, a ja juz potrafie sobie wytlumaczyc wszystko racjonalnie i tu jest roznica miedzy nami ... Ale z drugiej strony to jest Twoje zycie, i Twoja decyzja... nie chcesz nie idz, nikt Cie nie zmusi ... cierp dalej jak tak Ci lepiej ... Przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
no właśnie desko, że szansa jest, że znów będziemy razem - za krótko, by w to wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
dziś dzwoniłam i powiedzieli, że na 16 wszystkie wizyty już zajęte? :( więc albo w piątej jadę albo tu w Zaw..... szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×