Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

deska Ty jestes teraz szczesliwa bo czujesz ze on wroci .... A wiesz jak sie przejedziesz jak on nie wrocic ?? Moim zdaniem nie powinnas sie na to nastawiac jak na pewnik, bo moze sie to zle skonczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja już Was na dziś pożegnałam. Cieszę się, że wiele już zrozumiałam, choć jeśli chodzi o mojego P to już definitywnie za późno i to z mojej woli - chore ale tak raczej jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
CIoci mow co cchesz ja to wiem ... ze tamta byla tylko dziwka na chwile.. ale to my jetseśmy sobie przeznczeni ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko ja nie mowie,ze on nie wroci, tez mi sie wydaje,ze wroci, ale wiesz nie mozna byc tego tak pewnym, bo jak nie wroci to obawiam sie ze Twoja terapia pojdzie na marne ... Ja tez niby czuje ze P kiedys wroci, ale nie chce sie tak na to nastawiac, bo nie chce sie przejechac na wlasne zyczenie potem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
Cioci ja jetsem oo to spokojna... i nie amrtw sie jak nie wroci pojade do Matta do Stanów i tyle :D zawsze jest jakies wyjscie:D jestem i bede szczesliwa:D czy z nim czy bez neigo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
jestem szcześliwa i zyje etraz przede wszystkim dla samej siebie.. jestem szczesliwa bo nie zadreczma sie glupim mysleniem, bo nie czuje sie wreszcie winna ze zyje i wszystkiemu innemu tez winna:D... bo mysle inaczej, bo problemy sa ale umiem je pokonywac:D bo nie swieje z byle dupereli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam na innym topiku ... "Choćbyś uciekł na koniec świata ......nie uciekniesz przed samym sobą" Mam nadzieje,ze to prawda i u mnie sie spelni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Kto kocha musi umieć zgubić się i odnaleźć.” „Nikt nie może uciec przed głosem własnego serca.” „Ucieczka przed walką jest czymś najgorszym, co może się nam przytrafić. Jest o wiele gorsza od przegranej, ponieważ klęska zawsze może stać się dla nas źródłem doświadczenia i nauką, a ucieczka daje nam tylko jedną możliwość: głosić zwycięstwo naszego wroga.” „W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
rany cioci to jest piekne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Zaraz kumpela przyjdzie a ja jestem w stanie mniej niz zero :( A bylo juz tak dobrze .... :( :( :( Chcce zobaczyc jego opis szczesliwy, chce wiedziec,ze mu dobrze !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deska a Ty gdzie zniknelas ?? :P Ja juz mam na szczescie lepszy humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
nigdzie jestem cały czas :P gdzie mam znikać ..:P czkam az Matt sie odezwie.. mam nadzieje ze nic mu nie jest po tym wczorajszym wyjebaniu ale nic sie nie odzywa narazie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja opowiedzialam kumpeli cala historie i tez stwierdzila,ze on z nia nie jest :O A jak jest to nigdy sie w niej nie zakocha i nie bedzie mu z nia dobrze :O Ona czekala na swojego ex rok, on byl wtedy z inna ... wrocil a potem ona zaczela odwalac :P i w sumie tak jest do teraz on szalenczo kocha a ona od czerwca nie powiedziala ani razu,ze kocha :P ale wyszla za niego bo wpadli i wie,ze teraz niby mysli,ze nie kocha ale wie,ze jakby chcial odejsc to by sie okazalo,ze ona go jednak kocha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
super ja czekam juz 8 miesiąc mam czas jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja 5 miesiecy :O to juz zdecydowanie za dlugo :O Gdybym sie wtedy nie odezwala moze bylibysmy juz teraz szczesliwi ... Ale chyba raczej nie, bo ostatnio wiele rzeczy do niego dotarlo ... A teraz bede sobie za kazdym razem jak bede miala ochote sie odezwac tlumaczyc, ze moje odezwanie spowoduje odwleczenie znowu w czasie jego powrotu ... Moze to mnie bedzie mobilizowalo :P Choc ona tez mi powiedziala,ze to ze bedzie chcial wrocic to nie znaczy,ze sie odezwie :( I raczej jak mu nie dam jakiegos znaku ze dalej mysle, to moze byc kiepsko :O Ale ten znak bedzie dopiero na jego urodziny we wrzesniu!! Mam nadzieje,ze dam rade .... Ale nie wczesniej niz za dwa miechy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
mnie sie czas strasznie dłuższy :( nie rozmawialiśmy od 29 kweitnia :( brakuje mi rozmow z nim :O.. mam nadzieje ze wponiedzialek dojdzie kartka z chicago icałkiem go to trzepnie i ruszy coś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko przeciez z nim rozmawiasz na grze !!! Chcicalabym rozmawiac z P choc tyle co Ty ... Mnie uspakajaly choc kilka slow od niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ide chyba spac... i najchetniej obudziła bym sie w lipcu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym sie chetnie obudzila jak on bedzie chcial wrocic albo jak ja zapomne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci to jest gadanie o grze nic wiecej... jedyne co mi napisał po za tym tematem ..to spij spokojnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci ja sie ciesze ale tamta znow coś knuje i walczy od piątku nie ma jej na necie.. on tez był dzisiaj tylko trzy razy a jutro go ma wcale nie byc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko ona ma juz i tak przesrane za te smsy :P Ale naprawde nie nastawiaj sie na 100% na jego powrot bo mozesz sie rpzejechac :( A widze,ze Ty masz chwile och ach,ze jestes pewna ze on wroci, a potem znowu watpliwosci :O Matasz sie jak ja z tym czy on z nia jest czy nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ja wiem, ze Ona jest to na pewno .. nie motam sie wiem, ze Ona nie ma szans..ale takie jak Ona potrafia namieszac .. chociaż tylko na chwile :O .. Cioci ja czuje ze wroci.. po prostu czuje ... serce sie nie myli ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
Cioci ja cały czas wierze w to ...tylko, jestem strasznie zmęczona... to już 8 miesiac zaraz bedzie a przede mna jeszcze prawie dwa... teraz bardzije zaczyma, sie bac zobaczyc i usłyszeć go po 10 miesiacach... boje sie ze zamiast byc twarda i silna rozrycze sie jak małe dziecko na jego widok :O ..albo ze spotkamy sie i porozmawiamy.. a na koncu on powie wracma jednak do tamtej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko ja tez czulam,ze on dalej mnie kocha mimo,ze zerwal i sie sprawdzilo... czuje tez ze to jeszcze nie koniec, ze albo on sam wroci (hmmm) albo jak mu dam znak,ze mysle to on wroci ... Moje przeczucia sie nigdy nie myla, ale boje sie ich sluchac bo nie chce sie juz przejechac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko ja tez sie strasznie balam wtedy jak sie spotkalismy po rozstaniu,ze jak go zobacze to sie rozrycze :O Ale jednak tak sie nie stalo, podeszlam do tego lepiej niz on ;) Mimo,ze to podobno tylko ja kochalam :P Nawet sie nie rozryczalam jak zaczal mnie tulic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
pokazywałam mojej znajomej dzisiaj..Ona tez stawia tarota nasze wspólne fotki ..Ona mówi ze takiej miłosci jeszcze nie widziała..ze widzi ze to jeszcze nie koniec..ze to krotka przerwa tylko ..wyskok..odpoczynek .. i nic wiecej ..ale wróci ..mowi ze widac z tych fotek ze to nie am końca tak mi dzisiaj powiedziała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci kurde ja obawiam się ze nie bede miala tyle siły co ty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×