Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość tak sie zastanawiam czy
wiesz co? to są stereotypy :"tak cioci maja cos co nie wymaga zaangażowania .. łózko i uwielbienie pustych idiotek .. nie musza sie starac, nie musza nic wymagac po prostu to maja, nie musza kochac, bo one i tak im wierza .. .. a to im wystarcza nie musza sie bac, nie musza uciekac,jest bo jest i tyle".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
nie to jest szczera prawda poparta dowodami .. nie rzucam słow na wiatr sprawdziłam dokładnie co i kto i co robi .. i to mi wystraczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zastanawiam czy
taaa, sprawdziłas wszystko dokładnie, wiecznie siedzisz w necie i pierdolisz o tym gosciu, a jednoczesnie gadasz jak to zlewasz go itd. Sama siebie oklamujesz , tylko zastanawiam sie czemu to ma sluzyc,bo zycie i tak wszystko zweryfikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
nie zlewam tylko jestem obojetna co nie zmienia faktu ze wierze i czekam .. ale przestałam sie tym przejmowac a to jets znaczna róznica.. a to co wiem wystarczy mi zbey krotko stwierdzic ze to dziwkabo jak jest sie z kims nie uprawia sie cyberkow z innymi i nie rozmawia z obcymi facetami .. krotko i na temat reszty nie dodam chociaz wiem i widzialam wiecej o niej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko :( nie wiem co mam Ci powiedziec :( deska nie wdawaj sie w takie dyskusje to nie ma zadnego sensu :P a do pomaranczy to zastanawiaj sie dalej, czy uwazamy,zejestesmy zalosne :P Ja tam siebie nie uwazam za zalosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci mam wrazenie ze pomarańczka to nasza salamandra ;) ... nie wdaje sie ..widzisz ze jestem spokojna, i koonkretna.. nie daje sie juz prowokować głupim tekstom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja tez pomyslalam,ze to moze byc salamandra :P Ale najlepsze jest to,ze zawsze albo ja albo Ty jestesmy atakowane :O Nigdy annelka ;) Annelko widzisz Ciebie lubia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
bo ja zachowałam się b.dziwnie, więc nikt mnie nie rozumie i nie ochrzani :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci widze ze nawet tak samo zacyznamy myslec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci bo jesteśmy inne .. powinnysmy siedziec i wyzywac bylych od skurwysynow, drani , debili .. mzoe pojsc do sadu po odszkodowanie za zmarnowany czas...miec teraz pieciu nasteponych i bawic sie do rana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
desko, to i mnie powinni ochrzaniać! - jeśli w tym jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA kiedys sie przejmowalam jakimis glupimi opiniami na kafe :O Ale teraz wiem,ze to nie ma sensu, bo trudno opisac cala sytuacje obiektywnie i nikt nie ma prawa mnie oceniac na podstawie kilku napisanych zdan :O Wazne ze moi przyjaciele mysla jak ja .... I wiem ze mam racje :) Choc sa czasami chwile zwatpienia i mysli, ze moze on z nia naprawde jest :O ale to jest chwilowe ;) potem sobie przypominam jego wymyslony opis tylko podczas mojej rozmowy i opis zartowalem i juz wiem,ze to tylko glupie mysli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a ja nie rozumiem czemu mi pomarańczki dają spokój, skoro można by sądzić, że skoro on nie wchodzi na net, to już kogoś ma i jest w związku, a ja walczyłam o niego i dalej mam chęć zniszczyć mu spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko mnie to tez ciekawi czemu Ci daja spokoj ;) Widocznie lubia atakowac albo mnie albo deske :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszlam do pewnego wniosku :P P teraz moze czuc sie odrzucony,ze sie usunelam, ale mysle,ze jak to przemysli to mu to zaimponuje, bo zawsze imponowaly mu we mnie takie rzeczy ;) Dzis ide znowu na rower :) Uwielbiam jezdzic na rowerze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
no moze i tak cioci ... sto lat nie jeździłam na rowerze :O..ja chce nad morze :(... nie wyrabiam juz tutaj tak mi brakuje tamtego zycia, mojego mieszkanka nad sama plaza ech:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym chciala nad morze ... Nad polskim morzem to nie bylam chyba ponad 10 lat :O Teraz w wakacje pojade nad francuskie morze :) Ale to nie to samo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ale wymowna jest piosenka Gepert: szukaj mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ja mieszkałam dwa lata i nie moge przestac zalowac ze wrocilam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a czemu wróciłaś, teraz się męczysz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
bo z dnia na dzien zostaalm sama bez pracy, w wynajmowanym mieszkaniu, w ciązy :( co mogła zrobić ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
jest teraz na skype boze jak bym chciala z nim porozmawiac , usłyszeć jego głos, wtulić sie w niego jak zwykle :( tak bardzo mi tego brakuje... za parę dni będzie 8 miesięcy jak go nie ma :( dobrze ze już tylko niecałe dwa .. :D .. ale nie zlamie się nie odezwę się, wezme go teraz na przetrzymanie.. dam radę ..musi sam zatęsknić.. pisze na grze i na razie wystarczy zresztą ..niedługo się dowie .. że wyjechałam,... to powinien byc ostateczny cios ..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
słodkie :O zaraz wyśle to moejmu niech se mysli co chce nei ma jak wplywanie an podświadomosć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko ja juz wrzucalam tu ten link kiedys ;) tez caly czas slucham tej piosenki :) Ja sie boje,ze sie zlamie :O Korci mnie,zeby napisac cos, ale nawet nie wiem co :O I korci mnie zeby sobie wrzucic na opis \"chocbys uciekl na koniec swiata, przed soba nie uciekniesz \" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
wysłałam mojemu a co tam :O... neich mysli co chce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
kurna mac wracam do palenia non stop tylko jem nie wyrabiam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
Matt sie nie odzywa od czasu tego emaial ze spadl z tych cholernyc schodow mam nadzieje ze jednak nic mu nie jest tylko brak czasu :o tylko jakaś głupia ta cisza po kilkunastu emailach dziennie juz drugi dzien :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
wybacz coci, ale nie pamiętałam, że ten link podałaś, tylko, że podałaś do samej piosenki. Takie to ładne, że i mnie korci/ korciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×