Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

A mi wszyscy w okolo mowia,ze on mnie kocha i ze napewno by dla mnie tyle nie robil gdyby nie kochal i ze napewno jego uczucia nie minely z chwili na chwile :O Ale ja nie chce tego sluchac, bo mi to nic nie daje tylko glupia nadzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
nadzieja i wiara dużo mogę..ja wierze i się nie poddaje .. ja czuje go normalnie coraz bliżej ..i z ta myśla mam zamair trwac do lipca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko ja wcale nie jestem silna :P To sie tylko tak wydaje ;) A moze jednak jestem .... Nie poryczalam sie :P a myslalam,ze sie porycze :P W ogole P jak przyjechal ten pierwszy raz po rozstaniu myslal ze bedzie twardy i nie okzaze uczuc :P A jak mnie zobaczyl to juz tak nie potrafil, a ja potrafilam ;) Poczatkowo jak mnie tulil to bylam bierna, nie odwzajemnialam tego ;) Ale za drugim razem juz raczej wiedzial,ze nie da rady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
no ale jak go co zbacze to co mam powiedziec , pcozekac az sie odezwie... przywitac sie jakos ale jak po przyajcielsku, czy tylko czesc rzucic .. jessu ja nie dam rady..uciekne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bylo tak,ze przyszedl do mnie, ja mu otworzylam i poszlam wylaczyc kompa bo mielismy wychodzic, powiedzialam mu tylko czesc :P potem on cos powiedzial,ze myslal ze bedzie musial czekac az sie ubiore, ale wyszlismy od razu ;bo ja bylam gotowa ;) I potem jakos rozmowa sie potoczyla sama z siebie ;) nie umielismy sie nagadac tyle rzeczy mielismy sobie do opowiedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslisz w ogole ze brakuje mu tych rozmow ze mna ??skoro sam do mnie pisal ostatnio to raczej dlatego ze chcial ... Zreszta nawet wtedy kiedy nie gadalismy to on pozniej mowil,ze chcial bardzo sie odezwac :O Wiec teraz chyba tez mu tego brakuje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
sorry juz jestem była straż pożarna wrocviłąm wlasnie z dworu .. myslalam ze sie chałupa pali u nos naszczescie okazalo sie ze to tylko sasiedzie grilla palili na 9 pietrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
nawet jeśli mu brakuje to i tak tego ci nie powie :O sądzę ze on doszedł juz do ETAPU WIELKA UCIECZKA... teraz juz niestety musi sam sie z tego ocknac co mzoe potrwac nawet kilka miesiecy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam w dupie kilka miesiecy :O Nie bede tyle czekac !! Jak sie pojawi ktos inny to sie pojawi i trudno :O O nie nie nie, chyba bym musiala byc glupia,zeby dalej czekac :O Daje mu czas do wakacji, pozniej finito !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
no nie jest to łatwe to fakt :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idiota siedzi i sie doluje a nic nie zrobi :O przeciez to jest zalosne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
nei Cioci to jest normalne dla takich jak my :o .. znaczy ja juz nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on wie,ze ja kocham nad zycie mimo,ze powiedzialam to tylko raz i to na odpieprz to wie, pokazywalam to, nie mowiac ... Pokazywalam tak samo jak on pokazywal .... Wiec skoro wie, to kurde powinien cos zrobic :O Tym bardziej ze przez ostatnie 3 miesiace zrobil wielkie postepy, a teraz lup :O Poza tym ja juz czekam 5 miesiecy :O to wystarczy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cioci i to jest to bez terapii takie łup właśnie następuje jest dobrz e apotem łup :O cofka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nie dam sie na to nabrac :O Bo nawet gdyby zalowal tak strasznie jak annelka i chcial wrocic i walczyl to i tak w pewnym momencie sie znowu cofnie jak nie bezdzie terapii :O A ja juz nie chce sie bawic w kotka i myszke i zastanawiac nad kazdym zdaniem czy jest prawdziwe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on dzis ma opis "paranoja!! i jakis link " i mam ochote mu napisac,ze raczej jego zycie cale jest paranoja :O aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa wlaczyla mi sie zlosc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
jaki link o czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki o politechnice, ze studenci politechniki beda dostawac kase za studiowanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
Cioci przecież wiesz że nawet jesli znów zawalczysz to bedzie abort to samo za jakiś czas znów ucieknie:(... jeśli sie nie zdecyduje na terpaie no to kicha :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem o tym desko ... :( :( A kazdy mi mowi,ze on sie nie spodziewal,ze ja sie odsune :O I ze raczej do tej pory nie wierzy,ze ja sie nie ugne i nie odezwe sie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ale to bedzie błędne koło ty bedziesz walczyc a on uciekac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem o tym :O wiem ... mimo,ze mnie strasznie korci, wiem,ze muze miec w sobie tyle sily,zeby teraz sie nie odezwac ... A jak on sie juz nigdy nie odezwie ?? Choc mysle,ze odezwie sie kiedys wyjawic mi prawde, ale moze to byc za kilka lat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
kiedyś się odezwie... wyszaleje sie ... będzie ta kolejna , następna na chwile.. aż wkońcu zatrzyma sie .. i może zacznie myśleć tylko kiedy ..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ona w ogole jest .... Ale wtedy bedzie juz za pozno jak on raczy zastopowac :( Boje sie,ze kiedys stane przed dylematem :O bede kogos miala, kogos z kim bedzie mi dobrze, ale nie tak cudownie jak z nim i wtedy pojawi sie on :O Nie chce tego najbardziej na swiecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cieżka sprawa :O ja ide spac chce spac i obudzic sie jak On juz wroci :O..mam nadizeje ze znow nie bede miala koszmarow i znow mnie tamta w snach nie bedzie dreczyc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
nie umiałam zapomnieć :( nawet na taniec się z innymi nie zgodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko,bo jak kochasz to wlasnie niestety sie tak nie da :( Mi sie dzis snilo,ze ja mu cos naisalam,ze znowu mnie olewa, a on mi odpisal,ze przeciez powiedzialam,ze ktos inny jest mi przeznaczony :O Nawet w snie widac,ze on nie zawalczy :( Tyle razy chcial mnie od siebie odsunac, tyle razy chcial mi siebie obrzydzic, to co tu pisalam,ze udawal ze pali trawe :O i inne rozne rzeczy, a zawsze kochal :( I teraz tez kocha mimo, ale tym razem udalo mu sie mnie od siebie odsunac wreszcie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelka myslisz ze brakuje mu rozmow ze mna ?? Chce bapisac a walczy ze soba jak zawsze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
oj cioci cioci widze ze dalej walczysz sama ze soba i chcesz tak bardzo napisac.. chociaz wiesz ze to bedzie znow an chwile i znow ucieknie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×