Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Jutro minie 2 tygodnie od pamietnego smsa :O Ile jeszcze bede o nim myslec, ile jeszcze bede tesknic ?? Dzis mija 2 miesiace jak sie nie widzimy, a ja dalej tesknie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a u mnie mija 3 miesiące (13.01 :()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
coci, jaka ja jestem rozkojarzona albo głupia. Nigdy taka nie byłam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
rozbita, zmęczona psychicznie, pracy nie lubię i pełno błędów popełniam, zapominam o ważnych rzeczach, otwieram nieswoje listy w pracy (chyba mnie wywalą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
u mnei dziś mija 8 miesiecy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
desko, ale Ty masz powody by myśleć, pozytywnie nastawiać się do lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie desko Ty poki co masz na co czekac ... A ja jako jedyna z Was tym razem nie mam juz calikiem na co liczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
myślę ze bedzie oki. .ale nie chce zapeszać jest coraz pewniej ... ale pewna bede na pewno jak wroci i bede znim :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
coci, ja jestem w takiej samej sytuacji co Ty, nie zapominaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
tylko że ja zawiniłam, a Ty jesteś skrzywdzona przez niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko ja mysle,ze Ty jestes w lepszej bo jeszcze dwa dni temu Ci odpisal ... A ja wiecie nawet boje sie napisac :( Tak bardzo chce,zeby on sie odezwal a zdrugiej strony wiem,ze to zburzy moj spokoj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ale nie z własnej inicjatywy, dziwne by było gdyby na miły życzący czegoś dobrego sms nie odpisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annenka jestes the best w wymyslaniu :D :D Normalnie nie moge :P Jakby nie chcial to by nie odpisal !!! Zrozum to wreszcie, ze jakby mial Cie calkiem w dupie to by nie odpisal co bys nie pisala !! Ale to ze odpisal, nie znaczy,ze wroci,zeby nie bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
muszę się leczyć, no nie? Nawet w pracy dostrzegli, że mnie się wydaje że mnie nikt nie lubi- bo tak coci czuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, musisz i to koniecznie natychmiast !!!! Wlasnie Ty tak czujesz, ale to nie jest prawda co Ty czujesz :O To sa mylne odczucia budowane nie wiem na jakiej podstawie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
niskie poczucie wartości?- rodzina :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
annelka raczej zerowe ty to normalnie jeszcze gorszy stan niz ja masz a myslalam ze gorzej juz nie mozna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko ja tez mialam niskie poczucie wartosci, ale az tak to sobie nie wymyslalam :( Kiedys tak sobie gadalismy z P chyba ten pierwszy raz jak sie spotkalismy po rozstaniu. On cos opowiadal,ze sie bawil z bratanica (ona miala wtedy jakies 3 miesiace) i ze jego mam tez sie z nia wtedy bawila i ze do jego mamy ona sie usmiechala a do niego nie :( Zrobilo mi sie wtedy strasznie przykro,ze on nawet w takim malym dziecku, ktore prawdopodobnie nie rozpoznawalo jeszcze osob, widzi,ze go nie lubi :( W ogole na poczatku tego u niego nie widzialam albo on to ukrywal ale ostatnio widzialam caly czas jak zle o sobie mowil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
no ja też w trzyletnim dziecku przyjaciółki to widzę, jego niechęć do mnie, on to chyba wyczuwa bo mnie b.kiedyś lubił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
coci, ja nie wymyślam, tylko piszę co czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
pojawia się to automatycznie i reaguję tak jak czuję, więc skoro mnie nie lubią, oddalam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a do psycholog chyba wydrukuję ten topic i jej pokaże czytałaby kartki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko ale zle czujesz :( To wszystko nie jest prawda :( A z tym dzieckiem to czemu tak czujesz ?? Jejku przeciez dzieci lubia kazdego kto sie do nich usmiechnie :) Choc 3 lata a 3 miesiace to it ak roznica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
bo czasem spojrzy dziwnie, jakby się mnie bał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelko spokojnie, na poczatku moze bedziesz zamiknieta, a potem sie otworzysz ;) Moja kolezanka tez tak miala :) Chodzi juz jakies 3 miesiace i dopiero teraz zaczela rozmowy o rodzinie ;) Proponuje Ci zaczac od P, bedzie latwiej mowic o nim niz o rodzinie, pokazesz na nim jakie masz problemy i potem powoli przejdziesz do rodziny ;) Mnie sie psycholog zapytala za pierwszym razem jakie mam kontakty z rodzicami to powiedzialam ze dobre :O dopiero pozniej wszystko wyszlo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
kiedyś mnie b.lubił - czułam to, a teraz jakby strach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a ja będę kłamać mówiąc ze dobre i nie wiem, czy wyciągnie prawdę, wątpię. a jak już to pewnie jesli temat będzie wałkować rozpłacze się?- wtedy mnie wyprosi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja zacznę chyba o pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez powiedzialam ze dobre :P one sa do tego przyzwyczajone ;) Nie wyprosi Cie jak bedziesz plakac !! mozesz plakac ile chcesz :P ja tez plakalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×