Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

czy moglabys pomaranczko nie obrazac ludzi na forum ?? Powiedzcie mi co Wam daje wejscie na forum przeczytanie wpisow osoby nieszczesliwej i zjechanie jej z gory na dol ?? Sprawia Ci to przyjemnosc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskajakbys gdzies
chce otworzyc jej oczy, bo zachowuje sie i gada jak skonczona idiotka, szkoda,ze tego nie widzi. Żaden facet nie szanuje kobiety, ktora lata za nim jak suka, ale wy tego nie rozumiecie i koniecznie chcecie same sie ponizac przed fagasami,ktorzy was kopneli w dupe. Tak ,tak, wiem-bedziecie zaraz wyjezdzac z bajeczkami o "walce", o wielkiej milosci, o tym,ze to jest to, ze to wasza wina,ze bylyscie chore. prawda jest taka,ze gdy facet kocha to nigdy nie opusci kobiety,a wy zyjecie w swiecie swojej wyobrazni, idelizujecie uczucie,ktore owszem, jest, ale jednostronne niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie otwiera oczu a tylko doluje ... To Wy nie rozumiecie,ze nic takimi wpisami nie zdzialacie a tylko wprowadzicie nas w niepotrzebne doly :O Poza tym uwazam,ze na forum nie da sie opisac obiektywnie sytuacji i latanie za facetem nie rowna sie lataniu za facetem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
JA KURWA ZA NIKIM NIE LATAM TEPAKU ...ON SAM SIE ODEZWAL I NAWIAZAL KONTAKT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskajakbys gdzies
i wiecznie tylko klepiecie na tym topicu: czy wyslac mu smsa, czy wyslac mu wierszyk, piosenkę ,kartke , list, e-mail, czy idezwac sie na skype, na gg - no ja pierdolę ,same poczytajcie co wypisujecie tutaj i moze dojdziecie do jakichś konstruktywnych wniosków,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskajakbys gdzies
wiem deska, bo tak naprawde to on cie kocha i wroci do ciebie,tylko ze w lipcu, ty jestes tego pewna i tak oczywiscie bedzie. Tak, masz racje, to ze cie kopnąl w dupe i pojechał z inną o niczym nie siwadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale widocznie nam sie tak podoba tak klecpac, skoro Ci to przeszkadza to nie czytaj, a jak chcesz czytac to po prostu przeczytaj, posmiej sie, ale nie komentuj, bo nam to nic nie daje :O Nic kompletnie !! I poza tym jak mozna komus otworzyc oczy nazywajac go szmateksem to chyba swiadczy o Twoim poziomie a nie o naszym .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskajakbys gdzies
a jakich słow mam uzywac ,zeby cos do was dotarło? zal mi was i jednocześnie zastanawiam się , czy wy macie cos takiego jak godnosć osobista? czy macie jakieś cele w zyciu poza tym facetem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
tak, wracam do punktu wyjścia, gdy tylko praca była numerem jeden i tylko nią żyłam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, ale ja mam godnosc osobista, usunelam sie z honorem !! a to,ze mnie korci zeby napisac, to uwazam ze to ejst normalne bo kocham !! wazne ze nie pisze !! A zajecia mam poza facetem, wczoraj bylam na koncercie, dzis w dodatkowej pracy, jutro ide na koncert ... Wiec chyba nie czytasz topiku albo czytasz co cchesz :O a jak widzisz ja z Toba rozmawiam kulturalnie a nie wyzwiskami jak Ty ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskajakbys gdzies
i wcale nie .smieszy mnie to ,co wypisujecie, tylko przeraża, bo reprezentujecie ten typ kobiet, ktore facetowi wybaczą wszystko- zdradę , pijaństwo, kłamstwo, przemoc i jeszcze będą go błagać ,zeby ich nie zostawiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym w zyciu nie wybaczyla gdyby mnie uderzyl !! to jest pewne :O zdrady tez raczej nie !! a pijanstwo, on wiedzial,ze nie ma prawa sie przy mnie upic i nigdy nie wyszla od niego nawet propozycja wspolnego picia, bo mielismy inne zajecia a nie picie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskajakbys gdzies
ok,prawda w oczy kole.... kolorowych snow, niech wam sie wasi faceci przysnia ,tylko nie zapomnijcie czarow przed ich ołtarzykiem odprawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
Ja wątpię w to, że wszystko mu bym wybaczyła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskajakbys gdzies
a tak an amrginesie, ja mowie glownie do deski, bo jej wypowiedzi mnie irytuja.Reszta jest normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A celow w zyciu to mam raczej duzo wiecej niz Ty, i chyba ejstem bardziej wyksztalcona niz Ty i wiecej w zyciu zwiedzilam i widzialam, wiec raczej tego sie czepic nie mozesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a mój b.spokojny, zawsze mnie szanował- tak przynajmniej czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskajakbys gdzies
to nie dawaj przecinka przed "i" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,ze glupio daje ten przecinek :P hehe juz to dawno zauwazylam :D nie wiem skad to sie wzielo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ODWAL SIE JA NIE LATAM ZA NIM YTLKO ON SIE ODZYWA, ON NAWIAZAL KONTAKT..A TO ZE WYJECHAL Z TAMTA NIE MA ZADNEGO ZNACZENIA... TYLKO ON WIE OC CZUJE I MYSLI A BYC Z TAMTA CZY CHCE CZY NIE MUSI BYC AZ DO LIPCA .. BO NIC TEGO NIE ZMIENI W TEJ CHWILI .. SKORO ON PISZE , ODZYWA SIE TO DLACZEGO MMA GO OLEWAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ale sie wkurwilam mam dzisiaj zly dzien ale teraz to juz wkurwe totalnei sie zdolowama i wkurwilam ide stad bo zaraz kogos zajebie normalnioe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskajakbys gdzies
nie deskowata, nieprawda,ze "tylko on wie co czuje i mysli " ,prawda jest taka ,ze tylko ty wiesz co on czuje i mysli.zresztą nie chce mi sie wdawac w dyskusje z tobą-stwierdze tylko,ze twoje nerwowa reakcja o czyms siwadczy. A do pozostałych dziewczyn-rozumiem was ,bo byłam kiedys w podobnej sytuacji,wiem ,ze jest ciezko,ale czas wszystko pokaże i nalezy poddac sie jego kojacemu biegowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
i wierzyć, że co ma być, to będzie. zawierzyć losowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja wlasnie sie poddaje temu czasowi, mimo,ze jest cholernie ciezko :( zastanawiam sie milion razy,zeby napisac, ale w koncu nie pisze i z tego sie ciesze :) Choc boje sie,ze nadejdzie moment w ktorym jednak napisze :O Ale pomaranczko jak chcesz z nami rozmawiac to mzoesz to zrobic bez wulgaryzmow i bez oczerniania kogos, bo to niestey swiadczy tylko o Tobie ... Uwazam,ze my prowadzimy normalne rozmowy, moze zalosne, ale przynajmniej bez wulgaryzmow ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ja jeśli już to sie opieram na faktach i wydarzeniach .. a nie na tym co ja czuje i myśle.. a on sam nawiązał kontakt i to jest najważniejsze.. i nie zamierzam z tego rezygbnować bo wypada zrobić z niego najgorszego skurwysyna i od razu latać z dupa za innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskajakbys gdzies
dla lepszej ekspresji warto uzyc dosadnych slow, szczegolnie wobec osob,do ktorych nic nie dociera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle,ze to nic nie daje, a nawet pogarsza sytuacje :( Ale to Twoja sprawa Twoj poziom pokazujesz ;) I chyba jednak wole byz zalosna nie nie na poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
a mow co chcesz wiem ze mnie atakujesz bo potrafie walczyć o milosc io jestem silna w tej walce.. a Ciebie zal dupe sciska bo pewnie nawet tego nie potrafilas tylko do razu dupe inemu dalas.. dlatego sie na mnie wyzywasz bo jestem inna bo potarfie wiernie walczyc o prawdziwą miłośc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
Cioci olej to takie tępe pustaki nigdy nie kochały tak naprawdę i nie wiedzą co to jest walka i miłość .. bo są tak puste ze zaraz po rozstanii wskakuja nastepnemu do lozka, mowia jaki to byly byl skurwysyn i udaja happy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×