Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość salamandra plamista
deska- ty znow swoje! i skoncz radzic sie tarocisty! facet wyciaga z ciebie kase, zebys uslyszala to, co chcesz uslyszec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
radze sie dwóch jednych poza cafe i jewdnego tu i jakoś w obu jest dokładnie tak samo i ja w to wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
bo po pierwsze juz część sie sprawdziła i sprawdza... to że nawiąże kontakt i sa jakiś znak.. a po drugie miesiąc lipiec na zmiany .. dokładnie wtedy keidy wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
to moze daj mi namiar na tego kafejkowego tarociste- sama sprobuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ech jak mnie zlapało na tęsknienie .. zaczłęam oglądać zdjęcia i tak strasznie mi sie tęskni :(:(:(:( kurwa mać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu tylew napisalyscie,ze nie mam jak przeczytac :( ale w czwartek juz wracam :D :D :D :D :D :D :D od piatku milcze i nie odzywam sie bo mnie wkurzyl jak gadalismy na gg w piatek :O teraz widze,ze mi zostawil jakas wiadomosc na gg,ze mam sie odezwac jak bede ale nie wyswietla mi daty, wiec nie wiem kiedy to napisal :O i nie za bardzo chce mi sie mu odpisywac :O wkurzyl mnie na maxa w czwartek bo kazal mi sie odezwac jak bede na gg, a potem pogadal ze mna chwile i poszedl pic :O a poza tym przyznal sie do klamstwa :O wiem,ze to jeden z objawow tego walonego leku, ale nie chce sie zastanawiac kiedy on klamie a kiedy mowi prawde :O i to mnie najbardziej wkurzylo :O :O :O :O chyba sie nie rozmyslil co do spotkania bo mowil mi,ze da mi gre, a ta gre musi mi dac na plycie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowato
cześć Cioci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
a ja stosuję defensywę ustawiłam na skype opis o ślubie.. :o ...postawnowiłam udawąc zakochaną, że kogoś mam, jakiś czas temu mówiłam mu o starym znajomym ..i że może wyjade do neigo na stałe za granicę.. postawnowiłam zagrać va bank .. zacząć mówić o ślubie i wyjeździe na stałe.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
bo mi sie logować jakoś nie kce .. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
posiedzę pare nocy na skype na dostępnym ..oczywioscie do niego milcząc.. a potem mu powiem że papiery na wizę już załatwione i bye wyjeźdzam na stałe z kraju... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deska nie wiem czy to ze slubem to dobry pomysl .... on moze w to uwierzyc :O juz nie moge sie doczekac czwartku kiedy wroce do domku i zasne w moim kochanym lozku :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cocinelka ale to są opisy o ślubie nieszczęśliwym na siłe żeby zapomnieć i żyć ... On wie , juz jakiś czas temu mówiłam mu że rozmawiam z jendym znajomym z Ameryki i on chce żebym przyjechała... teraz to wykorzystam.. :P.. historia faktycznie prawdziwa .. mma taką propozycję tylko ja jakoś nie chce z tego skorzystać... :O.. chociaż może po wakacjach jak sie nic nie zmieni skorzystam bo co mi innego zostanie... uciekne jka najdalej stąd, od wspomnien i od tego zycia tu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
jest teraz na skype na dostepnym , a ja zarzuciłam sobie opis z winda do nieba .. i status nie przeszkadzać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez kiedys powiedzialam p,ze zostane na stale w lodnynie,zeby uciec od niego skoro on mogl uciec ode mnie .... pomysl mu sie nie spodobal a uciec i tak nie uciekne bo udalo mi sie wszystko zaliczyc na uczelni w ogole teraz po kryjomu jestem na kompie i jak kogos uslysze to bede musiala szybko uciekac :O nie wiem czy mam mu odpisac na tym gg czy nie .... zmienilam opis wiec zakuma,ze bylam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ja jetsem teraz ostatnio bardzo spokojna.. chociaż dziś przypadkiem nie wiem skąd znalazlam na kompie jeszcze jeden folder zdjec i łzy mi poleciały same nie wiem skad ... aż mi się słabo i duszno zrobiło :O ... ale mimo, ze milczy na moje smsy i emaile.. to czuje że będzie dobrze... wcześniej do razu pisał nastepnego dnia na skype, albo w smsie nie rob sobie nadziej, daj mi spokoj, nie łudź się...a teraz cisza.. a wdzień normalne rozmowy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
coinelka odpisać możesz krótko na temay bez zbędnych szczegółów tak jakoś obojętnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona jestem
hej cocinelka, dobrze że niedługo będziesz bo tęskniłam :-p Napisz do niego, skoro ładnie prosił :-p A z tym kłamstwem.. ja mam z tym ogromny problem. To chyba cecha emocjonalnych popaprańców, kłamię nawet jak nie muszę :-o Sama oczywiście nie cierpie jak mnie ktoś oszukuje :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
dokłądnie przerażona..małe kłamstwa bez powodu ... kombinowanie chociaż wcale nie ma potrzeby :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie wiem czemu on klamie ale ja mam tego dosc :O wiecie jakie to trudne zastanawiac sie czy tym razem sklamal czy nie :( poki co nie odpisalam i nie wiem czy odpisze :P fajnie ze ktos za mna tesknil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona jestem
doskonale wiem, bo jak mówiłam sama się brzydzę kłamstwem, tylko nie moim :-p Ja bym nawet chciała zawsze mówić prawdę, ale tak jakoś samo wychodzi.. ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ja właśnie kombinuje ... siedzi sobie oboje na dostępnym na skype, ale ja się nie odezwe teraz znow z pare dni zebym miala klawaituyre zakopac :P do tego opisy o ślubie i milosci troche go podenerwuje .. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,ze to jedna z cech tego leku, bo przeczytalam to w ksiazce :O ale najgorsze jest,ze on sie ze mnie nabijal ze w to uwierzylam ..... a poza tym wkurzylam sie,ze poszedl pic zamiast ze mna pogadac i zamilklam :P i mialam w planie milczec do powrotu do domu, ale ta wiadomosc od niego na gg mnie zaskoczyla i zaczynam sie lamac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona jestem
ja mojego też kiedyś nieźle nabrałam a potem śmiałam się że uwierzył :-o dalej by mnie to śmieszyło, ale zrobił mi podobny numer, wmawiał mi coś pare dni, aż uwierzyłam.. miałam za swoje. Od tego czasu staram sie mniej kłamać, bo wiem że on robi to równie dobrze jak ja i równie łatwo może mnie oszukać :-o Najczęściej koloryzuje rzeczywistość tak żeby uniknąc konsekwencji i robie to ze strachu przed czyimś gniewem, złościa itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
przerażona nic dodać nic ująć mogłabym tylko pod tym się podpisać... chociaż walczę z tym uparcie teraz ..i staram się to eliminować jak tylko się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie poszlo o to,ze zapomnial o moich urodzinach i napisal mi,zew pamietal ale nie wiedzial jak mi to napisac :O i sie smial,ze lyknelam to :O :O tylko ciekawe jak mam odkryc w smsie albo na necie ze on klamie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DYLEMAT KOBIETY
jak kocha to chyba wróci:) glowa do gory:):) Pomocy: mam prawie 15 lat i bardzo bardzo male piersi. Na wf wstydze sie rozbierac do koszulki. Co mam jesc pic lub robic zeby piersi mi urosly???:( help pomocy!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
kłamstwa nie.. ale ja już po pisaniu poznaje w jakim nastroju jest K. ... i ostatnio jest taki jak kiedyś.. dzisiaj super rano nam się rozmawiało.. i to o wspomnieniach... o tym co było zanim się poznaliśmy... ale jak zawsze to ja skończyłam rozmowę .. staram się nie rozmawiać za długo, odpisywac z przerwami..portem znikać bo coś muszę załatwić, bo cos robie, wychodzę.. dzisiaj to mu odpisałam dopieor po 40 minutach jak on napisał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×