Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość deskowata
nie przejmować się duze wcale nie jest fajne ciezko, niewygodnie w upały i wógole ble :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpisalam mu,ze jestem,ale jego pewnie nie ma ... pewnie poki ja bede to on nie wejdzie na gg, wiec pogadam z nim dopiero jak wroce do polski, chyba,ze mi sie nie bedzie chcialo, bo teraz chyba bede czekac az on sie odezwie, bo mam dosc tego wszystkiego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
cocinelka dasz rade zobczysz bedzie dobrze... wiem, ze łatwo sie mowi ja mam tez chwile ze mam ochote walnac glowa w sciane i pierdolnac to ale to sa takie fazy bo w marcju juz mi zwisało i powiewało ze nie gadaliśmy praktycznie nic.. a teraz gdy znow normalnie rozmawiamy czuje ze bedzie dobrze.. chce wealczyc .. mam sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona jestem
hmm no tak, faceci i daty.. Mój też nie pamiętał o urodzinach jak się rozstalismy już, albo bał się odezwać, albo nie wiadomo co :-o Też mam takie huśtawki, niby się poddałam już a czasem mam takie zrywy że normalnie mogłabym do niego jechać, związać go , przykuć do kaloryfera i nigdy nie wypuścić :-p Szkoda że taki jest i nie dałabym rady :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
dobra wylaczylam skype ustawilam opis w terenie wiewiorkuje sobie bede jutro albo nie wie kiedy heheh :P:P:P i zniklam na niewidoczny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
przerażona ja na szczęście nie mam takich możliwośći więc nie mam takich pomysłów do chin trochę daleko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DYLEMAT KOBIETY
Pomocy: mam prawie 15 lat i bardzo bardzo male piersi. Na wf wstydze sie rozbierac do koszulki. Co mam jesc pic lub robic zeby piersi mi urosly???:( help pomocy!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
o rany dzieci czy wy nie macie większych problemów na świecie wojny, dzieci z głodu umierają, choroby szaleją, faceci odchodzą jak dranie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
wy dziewczyny to chociaż macie lepiej bo nie mają innej :O...i nie sa na drugim końcu świata :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DYLEMAT KOBIETY
>> mam prawie 15 lat i bardzo bardzo male piersi. Na wf wstydze sie rozbierac do koszulki. Co mam jesc pic lub robic zeby piersi mi urosly???:>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
najgorsze w tym wszystkim, to nieumiejętność wybaczenia sobie tego, ze raniłam tak bliską mi osobę. Nie chciałam pokochać, a stało się. Serce nie sługa. Zastanawiam się jakby to było gdyby zaproponował mi spotkanie albo jakby to było gdybym przypadkiem go spotkała, tak ciepło mi się robi. Wiem, że skoro milczy to koniec, wiedziałam o tym pisząc mu to co w sobotę rano. Pomoże mi to pogodzić się z prawdą. Ale wciąż myśląc o nim rozmarzam się, a gdy tęsknię nie ma sił do życia, odechciewa mi się wszystkiego. Złości we mnie nie ma na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
annelka może myśli .. nie każdy reaguje od razu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
na pewno nie!- nie łudźmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
nidgy nie mów nigdy .. a skąd wiesz że to przeczytał od razu w sobote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
nawet mnie to nie boli. Tak, będzie lepiej. Jasno postawiłam sprawę, nie powinien mieć wątpliwości choć z tym co wyczyniłam, to głęboko zraniłam- przynajmniej ja tak uważam, myślę że tego to by mi nie powiedział, choć raz spytał: dlaczego mu tak robię, gdy znaczenie naszej znajomości zdeprecjonowałam właściwie do zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
annelka ty chyba masz dziisja kiepski dzien co :O moze zrob sobie jakiegos drinka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
on pisze teraz pracę dyplomową. Sądzę więc, że od soboty siedział już przy kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
no może siedział ale gdzie ty mu to wyslalas tak wogole? emailem czy na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
wyrzuty mam i to mnie dziś dobija. Zresztą pogoda jest pod psem! Jutro znów idę do przyjaciółki, tam zawsze się świetnie czuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
to moze nie wlaczal ja tez jestem dzisiaj od rana na kompei a nawet nie zjarzalam na gg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
pogoda pod psem zartujesz u mnie dzisiaj było pięknie słonecznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
mniejsza już z tym i tak się nie dowiemy. Racjonalnie trzeba przyjąć, że mnie olał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
to masz super :) u mnie non stop leje, zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
a nei racjonalnie mógl nie przeczytać, może myśli nad tym dzisija jest raptem wtorek skoro był zajety pisaniem prayc moze nie miał do tego głowy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
z czasem się przekonamy, która z nas ma rację :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
pozory mogą mylić .... to jest facet myślisz ze co zareagował tak jak my tutja na mój email... och ach i piękny ..tak od razu .. nie facet musi pomyśleć.. potem pomyśleć co zrobic ...potem pomyśleć jak zrobić..potem pomyśleć kiedy zrobić..potem pomyśli a może samo się zrobi top musi trochę potrwać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
mój w decyzjach był konkretny, ale co do swojej osoby bardzo niepewny - tak go odbierałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
mój nie mój zawsze był długo wolno przemysliwujący ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
mój myślał nawet nad głupstwami, bzdetami ale decyzje umiał podejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×