Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vivi29

W ciąży po raz czwarty .Kocham ten stan !Od 19 roku zycia jestem wege...

Polecane posty

Witam sredecznie wszystkie przyszłe mamy i mamy po raz kolejny raz będące w tym wspaniałym błogosławionym stanie jakim jest ciąża .Chciałabym podzielić się z Wami swoimi radościamijakie niesie za sobą ciąża .Mimo iż od poczatku pierwszej ciązu jestem wegetarianką mam dwójkę zdrowych chłopców i roczna kruszynkę Amelkę która wogóle mi nie choruj i rozwija się prawidłowo.Przeszłam w sumie trzy ciązy i teraz jestem w czwartej(trzeci miesiąc) i figure mam super .Obecnie ważę 51 kg . Jako nie liczna z pośród swoich koleżanek kocham ten stan .Uwielbiam zabiegi relaksycyjne przeznaczone dla pań w stanie błogosławionym,modne ciążowe ubrania ,ten błysk w oku i promienna cerę oraz radość w oczach mojego męża .Do 21 roku życia pracowałam jako fotomodelka i modelka jednak zrezygnowalam na rzecz macierzyństa i nie żałuję .w ciązy czuję się poprostu fantastycznie !!!!! Polecam herbatkę rooibos na poranne mdłości i mieszankę z imbirem i cytryną dla zdrówka i dobrego samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zazdrosciz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze. Dla mnie ciaza to młosci bóle pleców i raczej niedogodnosci niz przyjemnosc :) ale warto przecierpiec zeby potem móc sie cieszyc z tego jak maly czlowieczek rosnie i poznaje świat :) u mnie to prawdopodobnie ostatnia lub przedostatnia ciaza w zyciu :) napewno na najblizsze 10 lat ostatnia :D:D:D a potem sie zobaczy jak sie zycie potoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulejszyn gratulejsyn
ja jestem po drugiej ciąży i czuję sie fatalnie.Mam rozstępy i okropna figurę .Bardzo objadałam się będąc w ciąży.Być może masz fantastyczne geny i taka twoja uroda że mimo trzech ciąż wygladasz znakomicie.Mam kolezanka która po dwójce dzieci wygląda super .Cóż nie wszystkie mogą pieknieć w ciąży.Mam pytanie jak tam z seksem w ciąży u Ciebie było i zapewne masz fantastycznego męża skoro zdecydowałaś sie na 4 ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivi29 - GRATULUJE!wreszcie jakis szczesliwy czlek na tym smutnym kafe!:) _Trinity_ - i oczywiscie musiala znalezc sie zyczliwa osoba przez ktora przemawia zawisc i brak tolerancji!:( Zastanawiam sie jakim cudem dostalismy sie do UE z takim podejsciem.Niby 80% katolikow a wszedzie falsz, obluda,wpieprzanie sie w nie swoje sprawy,zazdrosc OKROPNE matko co za czasy!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile masz wzrostu
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nicole 85 - to zly pomysl!zaraz znajdzie sie _Trinity_ lub ktos podobny i zrabie autorce i na humory:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakamuflowana pomarancza - zle mnie zrozumialas:)kosciol katolicki zabrania antykoncepcji moherowe berety niestety coraz mlodsze chodza pod sam oltarz co niedziele a jak ktos glosno powie"jestem w 4 ciazy bo tak chce"to najazd na nia w pelni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko gartuluje choc nie zazdroszcze 4 dziecko to musisz miec kupe siły na to wszytko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba bym sobie w łeb strzelila :o 19 lat na pierwsze dziecko i od tamtego czasu być wiecznie zaciążona, zjechana zyciem, ciało jak zamek w ogrodziencu i ehhhhh fe :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka zawiść kretynko? Robienie dzieci to najprostsza czynność pod słońcem, wielkich umiejętności ku temu nie trzeba :O Mam zazdrościć tego, ze pół swojego życia chodzi w ciąży karmiąc to które urodziła niedawno? Ale tak to jest, jak jedynym osiągnięciem w życiu są dzieci. Wielka w tym zasługa, nie ma co :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile jeszcze dzieci zamierzam mieć ?Hm myslę że czwórka byłaby wystarczajaca .Pragne dodac że nigdy nie stosowałam antykoncepcji hormonalnej i ostanio lekarz oznajmił mi iz może dlatego tak świetnie wyglądam i nigdy nie miałam problemów z cerą w trakcie ciąży jak i szybko wrcałam do figury sprzed ciąży .Fakt piersi sa juz troche inne niż w wieku 21 lat ale to całkiem normalne.S Podczas przebytych ciąż nie odczuwałam zmęczenia fizycznego i dlatego tez mialam częstą ochote na seks.Seks sprawiał mi jeszcze wiekszą satysfakcję niz dotychczas .Pozatym współżycie podczas prawidłowo przebiegającej ciązy utrzymuje wspaniała więż z partnerem .Ostanio pytałam ginekologa czy głębokie penetracje członka w pochwie nie stwarzają zagrożeń dla płodu.Powiedział ze dziecku ktore jest schowane w owodniowym worku wewnątrz macicy podczas stosunku nioc nie zagraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nie stosowałam a nie wygladam swietnie wiec to nie od tego :P :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:42 _Trinity_ Jaka zawiść kretynko? Robienie dzieci to najprostsza czynność pod słońcem, wielkich umiejętności ku temu nie trzeba \" pogadamy jak będziesz chciała sobie zrobić :o autorce gratuluję, jeśli czwórka to ok, bałam się że będziesz chciała więcej - co mogłoby jednak odbić się na twoim zdrowiu a przecież takiej gromadce potrzebna zdrowa silna mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak z czystej ciekawosci - jak Ty sie tymi dziecmi opiekujesz? Czy tylko na te masaze chodzisz :P Bo wiesz 3 dzieciakow plus ciaza... ja sobie tego nie wyobrazam, przeciez to kociol w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vivi ja stosowałm i bardzo szybko wrociłam do swojej figury a nawet jestm już szczuplejsza wiec to nie od tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vivi... a wiesz że jest coś takiego jak dyfuzja odpowiedzialności? im więcej ludzi tym mniejsza odpowiedzialnośc.. im więcej dzieciaków sobie narobisz tym bardziej Cię bedą miały w dupie na starość 🖐️ potwierdzone licznym badaniami na przestrzeni 80 lat wiec nie wkrecaj ze kwestia wychownia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż, gratuluję. Również oczekuję 4 dzieciaczka. Co do uwielbienia stanu ciąży to chętnie bym \"wzięła\" ostatni tydzień + poród. Jestem cholernie aktywnym człowiekiem i podczas ciąży MUSZĘ z pewnych rzeczy rezygnować. Wprawdzie póki co to ani nie przestałam pracować, ani nagrywać, ale wkrótce będę musiała być \"spokojniejsza\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak daje onam rade jedno mnówswto pracy przy nim a tu 3 in ciaża nie ma co zazdroscic ale jak autorce odpowiada to ok nic mi do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mea- tylko ile ze na kazdy temat narzucasz swoje zdanie jakbys wszystko wiedziala, wszystko przezyla.. a sorry jak ktos dzieciaka sobie zrobic nie potrafi to sie szuka dobrego lekarza i w 95% przypadkow w ciagu pol roku jest ciaza... wiec bez tekstow "pogadamy jak bedziesz chciala sobie zrobic" bo to co najmniej smieszne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Trinity_ - skoro dla ciebie wychowanie 4 dzieci to nie wyczyn to ja ci gratuluje "zdrowego"podejscia do zycia.ZALOSNA jestes:(i ZAZDROSNA!zal ci d...sciska jednym slowem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikomu nie narzucam, tylko wypowiadam swoje zdanie - chyba na tym polega forum??? na wymianie poglądów a jak komuś się to nie podoba to jego sprawa :o żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×