Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*GwiazdkaMigotka*

Grubasy jedzą dużo-smutne ale prawdziwe

Polecane posty

Gość gość
Podpisuję się pod tym i potwierdzam własnym przykładem. W liceum byłam gruba. Ważyłam 80 kg przy 175 cm wzrostu, nosiłam rozmiar 42/44. Wynikało to z żercia przez pół dnia. Zawsze po szkole zachodziłam do Biedronki i kupowałam a to chipsy, a to czekolade, a to lody. Dosłownie każdego dnia od pon do pt. I nie to że zjadłam rządek czy dwa tej czekolady, zjadałam całą w ciągu 5-10 minut. I jeszcze pół paki chrupków do tego. O napojach typu cola czy fanta już nawet nie piszę. Masakra :o Na studiach przeszłam na dietę i odstawiłam słodkie napoje i słodycze (chyba że kawałek ciasta w niedziele), chleb, makarony, ryż biały zastąpiłam ich ciemnymi odpowiednikami, zero fastfoodów i poszło 15 kg. Teraz nosze rozmiar 38 i wyglądam normalnie. Ciężko było na początku, ale w przeciągu roku żołądek mi się skurczył i już trudno mi zjeść dwudaniowy obiad, a kiedyś zdarzało się że jadłam dwa. Osób, które tyją z choroby jest może 10%, reszta to obżartuchy. Niech nikt mi nie wmawia, że jest inaczej, bo doświadczyłam tego na własnej skórze. PS. też mam problemy z tarczycą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym nawet nie chcę myśleć ile ja kasy przeżarłam :/ Pewnie pojechałabym teraz za to na dwa tygodnie na Majorkę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, świetnym produktem na odchudzanie jest bezpieczny i naturalny suplement diety o nazwie Piperinox numer 1 w rankingu 2018 roku. W skuteczny sposób redukuje tkankę tłuszczową a także oczyszcza organizm z toksyn, co jest niezbędne w procesie odchudzania. Więcej informacji oraz możliwość zakupu pod wskazanym linkiem http://nplink.net/JJvdj0WA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×