Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwasia

kto kupuje wózek dla dziecka? Dziadkowie?

Polecane posty

Gość strach napisać
schabik musisz naprawdę ją nienawidzić, he he to tak jak ja, ciuszki tragedia wstyd było założyć to się wielce obrażała, no ale cóż moje dziecko i ma ładnie wyglądać a nie..... wiec teraz jak coś ma zamiar kupić to wcześniej zapyta, powie gdzie idę zobaczyć i wtedy dopiero kupuje. Hmmm a co do pampersów takie kosztują 50zl nie każdego stać, mi kupowała różne czasem lepsze czasem gorsze ale to doceniałam, z tym że kazała mi dziecko co godzinę przebierać powiedziałam jej że nie stać nas na to żeby Małą co godzinę przebierać wiec ona powiedziała że to ona pampersy kupiła i mam przebierać wiec jej powiedziałam żeby już więcej nie kupowała i nie kupuje a ja mam spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinaa88
Hej. Ja z chlopakiem dla naszej dzidzi kupujemy wszystko sami, no prawie wszystko. z powodu takiego,ze jestesmy w Irlandii nie jest mozliwościa aby ktoreś z dziadkow kupilo łóżeczko czy wózek..ale jedni zdeklarowali sie na paczke z ciuszkami,a drudzy na paczke z kosmetykami dla wnuka:) To jest juz troszke mniej wydatków,a uwazam jeszcze,ze kupic łóżeczko i wózek uzywane,to nie jest taka starszana rzecz.Później i tak będziecie to sprzedawać, a takie male dziecko nie bardzo zniszczy takie rzeczy..Jestem w piatym miesiacu ciazy i dzisiaj jade kupic wlasnie uzywany wózek POLAK PICCOLO.Zdecydowalam sie na niego przed przeczytaniem opinii na jego temat...Nie jest za drogi takze ewentualnie pozniej kupie inny wózek...pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kupowania wyprawki są rodzice!!!! No chyba ze naprawde chcą kupić lub dołożyć to co innego. Może źle zrozumiałam ale chyba liczysz za bardzo na dziadków tzn że to oni muszą kupić.A już nie wpsomne o Twojej teściowej.Jak taka madra to niech sama kupuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinaa88
a powiem jeszcze ze nie mam problemu z teściową bo takowej nie mam..tzn. ona jeszcze nie figuruje jako tesciowa,tylko matka mojego chlopaka...:) na razie jest ok,miejmy nadzieje,ze nic sie nie zmieni po pierwszej jej wizycie u nas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki topiku ----dopiero teraz przeczytałam do końca ze to wy chcieliście kupić wózek.I uważam że kupcie sami.No chyba że rodzice powiedzą że kupią czy się dorzucą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobra ciotka
czemu niby dziadkowie ? rodzice kupują - wózek, łózko, wannę , szmatki, naczynia - czyba, ze ktos sam wyjdzie z propozycją, że zasponsoruje czyje to w końcu jest dziecko, twoje czy dziadków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozek kupuja rodzice,no chyba,ze dziadkowie lub ktos inny z rodziny zaproponuje-dobrowolnie.W koncu to wasze dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikpik
wedle tradycji jezeli jest dziewczynka to dziadkowie a jezeli chlopak to babcie a nie rodzice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też pierwsze słyszę o jakimś podziale co którzy dziadkowie mają niby kupować. Dodam że moi rodzice też są ze wsi, a jakoś takich pierdoletów nie głoszą ;) My kupujemy wszystko sami, nie widzę powodu żeby miało być inaczej. Co innego jak któraś ze stron wyraża CHĘĆ dorzucenia się do czegokolwiek, to inna historia. Jak kogoś stać i ma chęć, to czemu nie, ale żadnego obowiązku nie ma. A teściową sie nie przejmuj albo daj jej jasno do zrozumienia żeby się nie wtrącała tam gdzie nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paco45
Allle niewdzięczne jesteście gówniary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nidzia
ja zawsze spotykałam się z tym ze to dziadkowie kupują wózek, jedni np. wózek drudzy łóżeczko i np. pościel i takie tam. Niestety moi teście nawet sie nie kwapia jak im powiedzieliśmy grzecznie ze mogliby kupić wózek, przemilczeli to. Natomiast moi rodzice oprócz łóżeczka, pościeli, ochraniacza, kocyka itd. cały czas jeszcze coś kupują, jakiś mały ciuszek, cokolwiek a ta wredna s..... nic, nawet smoczka nie kupiła dla wnuczki. ale ja jej nienawidzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy wózek kupili moi rodzice, a drugi sami kupiliśmy i jeszcze parasolkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwne jesteście kobiety
Dziwne jesteście i to bardzo! Jak można liczyć na rodziców żeby finansowali takie drogie wydatki? Nie rozumiem was na prawdę! To wasze dziecko i kupno wózka to że tak powiem wasza broszka. Macie nie lada tupet, żeby w ten sposób planować wydatki związane z dzieckiem: jedni kupią łóżko, drudzy wózek a ja tylko urodzę. Hola, hola kochane! To WY powinniście jako rodzice kupić wszystko a nie obciążać rodziców! Ile macie lat, że myślicie w tak infantylnych kategoriach? 21???? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwne jesteście kobiety
* obciążać swoich rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nas stać było na wózek na jeden jak i drugi.nie żeruję na rodzinie,a pozatym jak mi ma ktoś później wypominać to dzięki bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wam zazdroszczę, ja kupowałam sobie sama za pierwszym razem i teraz też tak będzie. Choć jest i jeden plus-wybiorę taki wózek,jaki chcę bez wyrzutów że narażam kogoś na koszty. Pierwszy raz słyszę żeby była taka tradycja że teściowie czy rodzice mają kupować wózek...ale wydaje mi się że to oni między sobą powinni się dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komuna wiecznie żywa jak
widać. Ja se tylko urodzę a wy płaćta za mnie wszystko, bo zostaniecie dziadkami! Wow! Co za upokarzający debilizm... Mata tupet dzieci (bo na pewno nie można o was pisać 'dojrzałe kobiety').

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja tez troche zazdroszcze
sami wszystko kupowalismy a mojej mamie nawet finansowo w tym czasie pomagalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłoś się do prezydenta
od tego roku on ma obowiazek do każdego becikowego dokładać wózek!tylko koła zapasowe musisz już sama dokupić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ja______
Matka i ojciec dziecka kupują! Ja też jestem oburzona takim rozumowaniem. :o Mieszkanie rozumiem, że też wam finansują, meblują i do tego robią wam obiady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasożytom mówię stanowcze NIE
!!! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre z tym wozkiem :/ i jeszcze jakie oburzenie jak nie chca dziadkowie kupic hihi wozek jak i cala wyprawke, jak i wszystko inne kupuja rodzice dziecka, dziadkowie to tobie pipo juz raz kupili wozek pamietasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ja______
No dokładnie - wyjąłeś mi to z ust - to taka matka i ojciec pasożyt, co to żerują pół życia na rodzicach i nie raz nawet dziadkowych i babcinych emeryturach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuki123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuki123
ja jako babcia kupiłam łóżeczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za dziecko odpowiedzialni są rodzice..to oni powinni wyżywić, ubrać, zaopatrzyć w niezbędne akcesoria, zapewnić warunki do rozwoju i edukacji...dziadkowie tudzieć inne ciocie MOGĄ pomóc, jeśli maja ochotę, wewnętrzną potrzebę i przede wszystkim środki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena mozesz nie czytac a co cie tak deguistuje? prawda? na mnie takie tematy jak ten dzialaja jak plachta na byka :/ teraz zauwazylam ze 2 lata temu wypoiwiedzialam sie w tym smaym temacie tak samo :d jak mozna od rodzicow czy tesciow wymagac kupna czegokolwiek :/ dla siebie czy dla dziecka, nie masz honoru? w zyciu bym nie chciala zeby mi tesciowa wozek kupila, a matka lozeczko a ja niby co mialabym zrobic? to by bylo jak nie moje dziecko :/ nie wspominajac o wlasnej niezaleznosci, mnie ejst glupio jak dizadkowie dadza zabawke synowi czy banana a co dopieor od razu na pocztake wymgac takich wydatkow :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam wózek kupili moi rodzice a łóżeczko teściowa. Ale nikt nie wymagał tego od nich, moi rodzice sami zaproponowali że kupią wózek a teściowa jak to usłyszała to powiedziała że kupi łóżeczko. Drugi wózek parasolkę kupiliśmy sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×