Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość parowkaaa

dobre krople do oczu

Polecane posty

Gość gość
Na moje oczy najlepiej działają krople niebieski starazolin, które nie tylko nawilżają oczy, ale super koją podrażnienia i inne dolegliwości. Używam ich regularnie od jakiegoś czasu i bardzo mi się poprawiły oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka445
Ja chyba też przerzucę się na jakieś krople. Wcześniej stosowałam suplement z luteiną - Maxiluten i zmarnowałam tylko mnóstwo pieniędzy . Zdecydowanie odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starazolin ma tę przewagę nad suplementami, że działa błyskawicznie i przez długi czas. A suplement jednak trzeba dłużej brać, żeby pojawiły się efekty. Ja używam starazolinu regularnie, bo mam zespół suchego oka i muszę swoje oczy dobrze nawilżać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam artelacu i jest na prawdę dobry. Jak masz duży problem to wiem, że są jeszcze tabletki. Farmaceutka mi polecała ale ja używam kropel kilka razy w tyg. www.100club.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3welina
Starazolin, ja używam niebieskiego, bo często jak jestem zmęczona, to mam suche oczy, a mój chłopak używa czerwonego. Potrzebuje mocniejszego, bo przez alergię wygląda jakby nie spał tydzień, a po starazolinie mu przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinaaa567
Mi od długiego czasu pomaga codziennie prezetrwać pracę przed kompem Starazolin. Ten niebieski na co dzień, a jak przychodzi czas kwitnień wiosną, kiedy mam alergię, używam Starazolinu czerwonego, bo idealnie działa na zaczerwienienia. Łatwe do zapamiętania przynajmniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie Starazolin nie działa, zbawienne okazały się okulary do komputera ;) gdyby jednak ktoś szukał sprawdzonych kropli do oczu to warto zajrzeć tutaj http://mylenshop.com/pol_m_krople-do-oczu-620.html . Moim zdaniem najlepiej wybierać te krople, które są rekomendowane przez specjalistów i pochodzą od renomowanych producentów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eveka
Hialeye Free moim zdaniem są jednym z lepszych, ja pracuję sporo przed komputerem i mi pomagają :) szczególnie mi pomagają na pieczenie oczu, które zdarza się dość często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbinka
Ile kosztują? Myślisz, że przy zaczerwienieniu i pieczeniu od alergii też pomogą? U mnie się już zaczyna i znając życie będę się męczyć do maja. Próbowałam już różnych kropli, ale albo nie pomagały, albo kosztowały majątek. Chętnie wypróbuję coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jeszcze na co, ale ja jestem uzależniona od Starazolinu, głównie przez to, że najdłużej utrzymuje się efekt z tych kropel, które już testowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiagosia33
Kropli do oczu tez nie ma co nadużywać, wypadałoby udać sie do lekarza w celu zbadania oczu. Znajoma poleciła mi lekarza, który przyjmuje w Spektrum. Jedyny lekarz, który postawił trafna diagnozę i oczywiście leczenie przynoszące rezultat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotarka62
"dobre" to pojęcie względne i każdemu pomaga co innego, ale od siebie moge Ci polecic krople HialEye - fajnie nawilzaja i nie sa wcale drogie ;) Moim zdaniem nawet lepsze od visine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko hyabak dziffki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira68
Ciekawe ile osób, tyle poleceń różnych produktów. Przetestowałam już bardzo dużo różnych produktów, ale Starazolin pozostanie tym jedynym ;) Działa najszybciej, na oku zostawia taki przyjemny nawilżający film, jak dobry balsam na ciele i jest w sumie całkiem tani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassius92
Elwira nie dla każdego bo np. ja mam na strazolin uczulenie i jest jeszcze gorzej bo oczy pieką. Dlatego szukałam innego produktu i biorę sztuczne łzy + HialEye. Praca przy komputerze wymaga ciągłego nawilżania oczu, bo gdy pracujemy w skupieniu to zwyczajnie przestajemy mrugać (tzn. o wiele rzadziej niz powinnismy) stad potrzebne nawilzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalmichal89
Przerwe w pracy co jakiś czas tez powinniśmy robić. Szkodzimu sobie tym samym wzrok i przyzwyczajony oczy do kropli. Nie jestem zwolenniczka nadużywania takich środków, gdy mi coś dolega dłuższy czss to idę do lekarza. Dlaczego nie pojedziecie do okulisty? We Wrocławiu moge polecic lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz lekarzem, ale krople do oczu szybko potrafią przynieść ulgę. Ja pracuję po 8h czy kompie i zawsze mam na biurku krople HialEye, bo jak zaczynaja piec to musze sobie jakos z tym radzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje ulubione krople do oczu to: Bepanthen i Vividrin. Okazjonalnie kupuję Hyal Drop Multi Eye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię te krople: SEE L'EAU® Moisture Drops 15ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz równie dobrze wybrać się do apteki samoobsługowej. Tam najlepiej porównasz ceny i rodzaje opakowań. Jeśli nosisz soczewki to pamiętaj, że na opakowaniu koniecznie musi być wskazane, że produkt można używać z soczewkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie również się sprawdza Starazolin :) Praca przed komputerem ma właśnie taki urok, dlatego krople nawilżające są niezbędne. Starazolinu używam już z pół roku i jest komfort spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsderf
U mnie się sprawdzają bardzo dobrze Hialeye znajoma okulistka mi je poleciła jakiś czas temu no strasznie mnie piekły oczy i te krople pomagają zresztą moja znajoma również ostatnio widziała że je używa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanitaanitamta
Wypróbuj hialeye, jak dla mnie najlepsze krople, bardzo dobrze nawilżają oko, przynoszą ulgę jak się ma uczucie piasku w oczach i znowu można się poczuć komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mussore
Zanim sie na krople zdecydujecie lub jakiekolwiek leki polecam przeczytac artykul http://zdroweoczy.expert/rodzaje-wad-wzroku/ by sie dowiedziec jaki rodzaj wady wzroku Wam dolega. Samodzielne wybieranie i stosowanie lekow moze sie zle skonczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moge polecić krople Starazolin, gdyż jestem alergiczką a one świetnie radzą sobie z katarem siennym i uczuelniem na pyłki trwa jakie zawsze występuje u mnie w okresie wiosennym, polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×