Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość parowkaaa

dobre krople do oczu

Polecane posty

Gość suche oczko
a kto tu panikuje ? Stwierdzam fakt ! Przecież nikomu nie karze kupowac kropli Filmabak , ale ja już większość z apteki użyłam i jak dla mnie te są najlepsze!! To tylko moje zdanie- mam do tego prawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryża
mi akurat sztuczne łzy g.. dały. Ale jak widac jest to sprawa indywidualna i nie m aco się sprzeczać. Jednemu pomoże to, drugiemu tamto! mi akurat dobrze robi (ehem ;)) starazolin. visine tez mialam, cenowo gorsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronicze
no ja bym była jednak za starazolinem. Niedrogie, skuteczne. no i szybko doczekasz sie efektów. Poza tym trzeba wspierac polski rynek farmaceutyczny ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrekwasilewski
Polecam krople Hyabak, sa bez konserwantow, bardz oszybko lagodza objawy zmeczenia oczu - lzawienie, bol, zaczerwienienie. mozna stosowac je w trakcie noszenia szkiel kontaktowych. polecam w imieniu Hyabak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia1964
FILMABAK nie!! wszystkim forumowiczkom odradzam te krople. Lek jak lek ale opakowanie jest tak okropne że szok. Kropli praktycznie nie da się wpuścić do oka, samo pudełeczko jest bardzo duże jak na 10ml płynu, dozownik źle miarkuje krople. Większość z nich jest więc zmarnowana. Jest tyle podobnych zamienników, w podręcznych i trafionych opakowaniach, że już nigdy nie kupie akurat tych kropli! ODRADZAM, SZKODA PIENIĘDZY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vwfv
STARAZOLIN HYDROBALANCE, zaplacilam za nie 16 zł w aptece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może nie przestrzegasz
BHP pracy przy kompie ? Może masz monitor na tle okna, albo odbijają sie w nim refleksy świetlne, ustawione za małe czcionki ? Nie robisz regularnych przerw na popatrzenie w dal na zieleń tylko cały czas gapisz sie w ekran ? A w pokoju jest pewnie suche powietrze, nie wykluczając dymy z papierosów. Zacznij moz enajpierw od tego a potem krople

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można przestrzegać bhp pracy przy komputerze a oczy i tak moga boleć. Tak jest w moim przypadku. Robię przerwy i odchodzę wtedy od komputera ale 8 godzin pracy przed monitorem i tak robi swoje dla zmęczonych oczu. Krople czasem są niestety niezbędne i ja używam takich: http://www.e-lek.pl/105043,hylo-comod-krople,100087.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochli87
potwierdzam, teraz nawet jak się chce to człowiek wszedzie jest narazony na czynniki ryzyka dla oczu - wszelka klimatyzacja, monitor, koncentracja wzroku - kiedy oprzestajemy skupiac sie na mruganiu i oko nam sie wysusza, duzo tego. Ponadto jak si ę nosi soczewki to czesto nie jest do smiechu. Moim zdaniem krople do oczu to swego rodzaju dzialanie profilaktyczne nieraz. Praktykował ktoś Starazolin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Od 15-stu lat stosuję sulfecamidum10%,lepszy jest ziele świetlika.Jak jadę 10,12 godzin w nocy to wskazane krople a jak w domu to lepszy świetlik. Nic lepszego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolla11
Ja polecam krople, które zawierają w swoim składzie substancję, która naturalnie występuje w oku (kwas hialuronowy). Przez co długotrwale nawilżają suche i zmęczone oczy. Ja polecam Starazolin HydroBalance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o no właśnie - carolla11 czyli zadowolona. widzialam ze one w malych opakowaniach sa takze nie trzeba się tym temrinem waznosci martwic, bo zuzycie miesieczne gwarantowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolla11
tak generalnie krople są dostępne również w małych aplikatorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfcio2006
A co byście polecali do pracy przy wtryskarkach ze sztucznym oświetleniem świetlówkowym oraz częściowo przy ścianach lampami UV owadobójczymi, praca jest w suchym zanieczyszczonym pyłkami plastiku oraz dropami (takie spalone pyłki plastiku powoli spadające na podłogę) pomieszczeniu, nie muszę dodawać że ciepły plastik jest silnie naelektryzowany i przyczepia się do wszystkiego :/ Po pracy jak wychodzę z zakładu to praktycznie przez chwilę nic nie widzę bo światło słoneczne strasznie podrażnia oczy oraz po dłuższym przebywaniu na zewnątrz i wpatrywaniu się w dal strasznie łzawią oczy i ma się uczucie jakby ktoś sypnął ci piachem po oczach praktycznie uniemożliwia ci to patrzenie w dal bo łzy zalewają oczy. Zakupie Visine Classic bo ma 0,05% chlorowodorku tetryzoliny a proponowane przez was płyny mają tego składnika mniej ale chętnie poproszę o inne sugestie produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulibka23
Jesli maja to byc krople do zmęczonych oczu to ja z kolei polecam lepiej przyjąc sobie Luteinę bio Complex. Mysle ze na 100% okażą sie skuteczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllibańska
Moim zdaniem to jest bardzo dobre rozwiazanie. Nie zawsze krople do oczu sa skuteczne. Czasami warto sięgnąć po cos znacznie skuteczniejszego jak własnie wspomniane suplementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livian
Na mnie też krople nie działały, dopiero luteina pomogła pozbyć się problemów ze zmęczonymi oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy te tabletki sa pomocne dla tych osób które duzo czasu poswięcaja siedzeniu przed komputerem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam krople Hylo-Comod, szczególnie osobom noszacym szoczewki kontaktowe i spędzajacym dużo czasu przed komputerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonnna
Nie raz krople są za słabe jak mamy kłopoty z oczami, dobrze wesprzeć je luteiną od środka i wspomóc wspomnianą luteiną biokompleks bo zawiera najwięcej luteiny w składzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaB5556
Używaliście leku o nazwie Hylo-Comod? Bo wyszukiwałam danych na temat tego leku i nic nie mogę znaleźć. Możecie cokolwiek opowiedzieć mi o tym prepearacie? Opłaca się go używać, testowaliście jakieś zamienniki? Tu przeczytałam trochę informacji o Hylo-Comod: http://www.listalekow.pl/hylo-comod/ - myślicie, że to sprawdzone informacje? Nie w smak mi się przejechać i roztrwonić bezsensownie kaskę, dlatego pytam Was o radę. Dziękuje z góry za ewentualną pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze kupuje homeoptic... jak nazwa wskazuje sa homeopatyczne, daja fajne uczucie nawilzenia i 'chlodzenia' oczu pomagaja mi przy alergii, soczewkach i pracy z komputerem sa zapakowane w pojedyncze, higieniczne ampulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Homeoptic działają przez pół godziny a później oczy dalej napieprzają. Często mam katar sienny tak dokuczliwy że normalnie nie mogę wytrzymać. Jedyne które mi na dłużej pomagają to ectoalerg. A co najważniejsze to można je stosować praktycznie cały czas bez konieczności robienia przerw. Dla alergików to bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam stavarozolin sztuczne łzy okulary z antyrefleksem jednak oczy rano podpuchnięte, pieką.. nie wiem , czy coś pomoże teraz wydębiłam od dr krople z antybiotykiem...stosuje ponad tydzień i g***o! dalej mnie oczy pieką, bolą i puchną... takie czasy.. taka praca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia009
CATIONORM - mój faworyt. jest to emulsja, a nie krople, działa dokładniej niż krople, lepiej nawilża (nawilża CAŁE oko, a nie tylko wierzchnią warstwę jak większość kropli do oczu), w dodatku można stosować na soczewki, a buteleczka jest bardzo wygodna w aplikacji. naprawdę polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja już wiele kropli w swoim życiu testowała. Myślę, że godne polecenia są krople firmy Optive. Tu możecie sobie troszkę poczytać o nich. http://www.optive.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z polecanych przez was kropli naprawdę dobry jest tylko ectoalerg. Stavarozolin i optive nawilżają tylko przez chwilę a cationorm wcale nie jest lepszy. W dodatku cena to lekka przesada:). Ja stosuję ectoalerg od kilku miesięcy i ciągle jest tak tak samo skuteczny jak za pierwszym razem. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia009
ja z cationormu jestem baaaardzo zadowolona. moim zdaniem bardzo silnie nawilża, ja nie mam do niego żadnych zastrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szszszysza
mnie też początkowo cena cationormu lekko zniechęciła, ale postanowiłam że zainwestuję i nie przejechałam się na tym. bardzo dobre krople - takie jest moje zdanie. warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×