Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość parowkaaa

dobre krople do oczu

Polecane posty

Gość gość
Fajnie jakby te krople do oczu dobrał jednak specjalista, bo może się okazać, że nie każde będą odpowiednio dobrze nawilżać twoje oczy. Ja na przykład jestem pod stałą kontrolą w gabinecie oko akcent w krakowie u doktora Hanarza z którym dużo rozmawiam na temat oczu. Bardzo dobrze doradził mi krople i to takie, które super współgrają z moimi oczami i soczewkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wintek
Tylko, że raczej wady wzroku kroplami nie wyleczysz. My tu o suchych i zmęczonych oczach rozmawiamy, ewentualnie o podrażnieniach i alergiach, bo własnie na to są krople. Ja akurat kupuję takie bez konserwantów, hialeye, bo jestem alergikiem i bywało, ze inne krople mnie uczulały i tylko pogarszały sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinaaa22
Jeśli o mnie chodzi to najlepsze są HialeyeeFree kiedyś zapisał mi je lekarz bo dużo czasu spędzam przed ekranem i do tej pory nie zamieniłabym ich na nic innego naprawdę dobre są i bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
często mam problemy z oczami, wtedy musze stosowac preparaty, które je nawilza, kiedys przez przypadek odkrylam krople hialeye i gdy tylko czuje, ze moje oczy robia się suche to je stosuje, to dla mnie prawdziwy ratunek. w miare mozliwosci staram sie tez odpocywac od komputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie najlepiej sprawdzaja się krople Starazolin hydrobalance, polecam każdemu kto ma wrażliwe oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rindok
mi po strazolinie bylo nie dobrze nie wiem jakos zle na mnie dzialaly te krople lekarz polecil mi HialEye i od tamtego czasu uzywam tych a sa mi bardzo potrzebne bo pracuje przy komputerze. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pomagaja od dluzszego czasu krople Starazolin ;) sa dostepne w drogeriach i cenowo tez mi odpowiadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepsze Hialeye ale wiadomo że każdy ma inaczej. Ja już od roku kupuję właśnie te krople i naprawdę widać różnicę w poprawie wzroku oczy na pewno mniej bolą i dłużej mogę pooglądać tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie najlepsze sa krople Starazolin, probowalam roznych kropli i tanszych i drozszych, ale tylko one mi skutecznie pomogly pozbyc sie zespolu suchego oka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam polecone przez znajomego lekarza na oczy krople Hialeye i muszę przyznać że działają bardzo dobrze. Prawie że natychmiastowo przynoszą ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami w aptece dobrze doradzają :D tak było w moim przypadku, bo pani polecała hialeye i kupiłam, chociaz średnio na początku jej uwierzyłam bo myślałam tak jak Ty. Ale są naprawdę ok, szybko nawilżają, są wydajne i można je stosować aż przez pół roku, co rzadko się zdarza u kropli bez konserwantów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvyyye
A oprócz tego też trzeba dbać o krople właśnie poprzez pielęgnację i ochronę oczów. Bardzo ważne są tutaj też składniki bogate w witaminę A szczególnie dla małych dzieci. Zerknijcie sobie na Adamed.expert czytałam ostatnio tam artykuł o właściwej pielęgnacji tego właśnie narządu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarenG
Najlepsze krople do oczu jakie używałem to HialEye Free przede wszystkim dlatego, że działają prawie natychmiastowo, a do tego wcale nie są drogie. Można powiedzieć, że są ze średniej półki a te droższe których próbowałem nie pomagały tak bardzo jak te. Zachęcam do sprawdzenia szczególnie osoby, które pracują długo przy komputerze każdego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też właśnie szukam dobrych kropli. Od niedawna pracuję przed komputerem i oczy jakos nie mogą się przyzwyczaić. Są często podrażnione i zaczerwienione. Stosowałam sól fizjologiczną ale nic to nie dalo. Duzo osob poleca krople hialeye, więc musze wypróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że tu trafiłam, bo mam podobny problem z oczami, są suche, podrażnione od pracy przed komputerem a nie próbowałam jeszcze tych kropli hialeye o których piszecie. Ale widać wielu osobom pomagają, to i ja się na nie zdecyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwonkaa
ja spędzam wiele godzin przed komputerem w ciągu dnia i też czasami na koniec dnia mam odczucie, że oczy mam czerwone i strasznie mnie pieką, ale natrafiłąm na dobre krople hialeye dobrze nawilżają oczy, poza tym są bez konserwantów, no i można je używać nawet do pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem najlepsze są krople tzw. sztuczne łzy. One są naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zomarek
Mi sztuczne łzy ani trochę nie pomogły złotym środkiem okazały się krople hialeye i wlasnie je polecam sa nie drogie i co najwazniejsze skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie spisały się krople Starazolin hydrobalance ;) nie uczuliły mnie a niestety większośc kropli jakich używałam bardziej podrażniały oczy niż likwidowały dyskomfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patulinkaa
ja też je sprawdziłam są łatwodostępne a do tego przenonało mni to, że nie zawierają konserwantów żadko kiedy się to zdarza, farmaceutka mi poleciła i dobrze trafiła bo oczy mnie już tak nie bolą jak kiedyś, nie pieką i moe spokojnie sie położyć spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorgolla
te krople hialeye nie zawierają konserwantów więc można je stosować bez przerwy nawet kilka miesięcy mi też pomogły jak oczy mnie piekły po kilku godzinach pracy przed komputerem, niestety w dzisiejszych czasach bardzo dużo czasu spędzamy z elektorniką i cierpi na tym nasz wzrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fidka43
Moja mama jest okulistką i powiedziała, że mogę je brać bezpiecznie, bo właśnie mają bardzo dobry skład. Co więcej? Kiedyś oczy mnie piekły od soczewek po całym dniu, a teraz już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocopoco
Ja co prawda soczewek nie noszę, ale też czasem po pracy zakraplam sobie hialeye, głównie dla ulgi, bo jak się siedzi przez 8 godzin przed komputerem to oczy wieczorem pieką, że nawet czasem nie można spokojnie poczytać książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallala
O widzisz, a ja hialeye dostałam nie do soczewek, ale miałam początki zespołu suchego oka i musiałam dodatkowo nawilżać oczy, żeby sobie poradzić z tą chorobą. Krople bardzo mi w tym pomogly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yakkaska
bo hialeye super nawilżają, ja mam bardzo przesuszone oczy bo w prac non stop pracuje prz komputerze do tego cały rok pracuję w klimatyzowanych miejscach i oczy są przesuszone i zaczerwienione, na szczęście od kilku miesięcy używam kropel i nie mam już problemu z przesuszonymi oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawilżenie to nie wszystko, dobre krople nie mogą uczulać, a niestety większośc mnie uczula ;/ tylko Starazolin jest na tyle łagodny, że mogę używać praktycznie non stop i nic się nie dzieje nieprzewidzianego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikarka
na pewno nie powinny Cię też uczulać krople hialeye nie zawierają konserwantó w składzie więc też beą dla Ciebie dobre, możesz podpytać w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makro34
jak ja mam kryzys z oczami, czyli jak są mega zmęczone to nie stosuje nic innego jak tylko krople Starazolin. Idealnie odżywiają moje zmęczone oczy i dzięki niem mogą się zregenerować po ciężkiej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×