Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość parowkaaa

dobre krople do oczu

Polecane posty

Gość gość
Szukam kropli bo mnie tez łzawią oczy.Mnie poleciła farmaceutka krople Starazolin HydroBalance.Zdziwiło mnie bo to krople na zwilżenie oczu.Zobaczymy czy pomogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomogą ja też mam zespół suchego oka, który właśnie objawia się łzawieniem:), Ja stosuję hyale drop multi są super wygodne w użyciu- mają atomizer i cena też w internecie przystępna, ja kupowałam na stronie apteki czerwonej, dokupiłam też tabletki Zuma, używał ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Możliwe skutki uboczne: Długotrwałe lub częste stosowanie preparatu może wywołać podrażnienie spojówek, zaburzenia widzenia i rozszerzenie źrenicy." Zaburzenie widzenia, mnie to spotkało, co okropnego, myślałam, że zaczynam ślepnąć...odstawiłam krople. Jest dobrze. Fakt jest taki, że ulgę przynosi. Trzeba uważać,nie wszyscy alergicy mogą go używać. We wszystkim umiar. czytacie ulotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdelota
ja polecam krople Polcrom. na Wapteka do kupienia za jakieś 7zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też praca przy komputerze –była zmorą dla oczu , strasznie mnie bolały i były mocno zaczerwienione, znalazłam fajny sklep z dużą oferta kropli do oczu http://www.c-you.pl/ , poczytałam , i dodatkowo zadzwoniłam aby dowiedziec się czy może jest cos lepszego i skuteczniejszego na ten problem, Pan mi zaproponował mi kilka propozycji. Generalnie problem zminimalizował się i już nie odczuwam takiego bólu jak na samym początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaMaKota1234
Ja polecam krople Starazolin. Pracuję z komputerem. Dużo również czytam i często męczą mi się niestety oczy. Uczucie takiego kłucia i łez jest czasami nie do zniesienia. Dlatego ratuję się tymi kroplami. Po użyciu ogromna ulga. Na Wapteka kosztuje 8 zł. Polecam. Zanim odkryłam Starazolin, używałam po prostu naparu z czarnej herbaty. Czasami z rumianku. Krople jednak dają mocniejszy efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asde
Witam, ja nosząc kiedyś soczewki używałam Hyal-Drop i były rewelacyjne. Poddałam się korekcji wzroku i lekarka poleciła mi zarówno wyżej wspomniane Hyal-Drop oraz Cationorm. Bardzo polecam oba te produkty wszystkim osobom. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam starazolin hydrobalance. Stosuję je regularnie, bo pracuję w klimatyzowanym pomieszczeniu przy komputerze, więc często miała mega suche oczy. A te krople świetnie nawilżają oczy i do tego na długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie nie wyobrażam, żeby nie mieć przy sobie kropli starazolin hydrobalance jak jestem w pracy, bo bez nich to nie wytrzymałabym cały dzień przed komputerem. A tak to sobie zakroplę, oczy od razu są nawilżone i nie pieką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też używam tych kropli. Wg mnie najlepiej nawilżają oczy i szybko wszelkie dolegliwości znikają. No i długo działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam starazolin hydrobalance. Od niedawna noszę soczewki i jak nie używałam tych kropli, to ciągle miałam podrażnione oczy, a jak zaczęłam ich używać, to jest o niebo lepiej. Dyskomfortu nie czuję i oczy są super nawilżone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fagga
Starazolin hydrobalance są najlepsze, bo dobrze i na długo nawilżają oczy i mają przystępną cenę w porównaniu z innymi kroplami do oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jak mam suche, przemęczone albo podrażnione oczy, to używam starazolinu. Bardzo dobre krople.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja okulistka poleciła mi stosowanie kropli do oczu aby je zabezpieczyć przed szkodliwym oddziaływaniem ekranu komputera. Mam pytanie- stosujecie krople profilaktycznie (np. na początku pracy/ po kilku godzinach pracy przy komputerze) czy dopiero jak wystąpią objawy typu przesuszenie/łzawienie, pieczenie oczu (u każdego się to inaczej objawia)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie nie ma lepszych kropli niż starazolin hydrobalance. Dają super nawilżenie i łagodzą i działają długo. Naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem jak to jest, ciężka sprawa z tymi oczami... tylko, że u mnie sprawa wygląda o tyle gorzej, że ja pracuje 8 godzin przed komputerem, codziennie, więc moje oczy naprawdę potrzebują nawilżenia. I rzeczywiście bez kropli do oczu by się nie obyło, w sumie to nawet sobie nie wyobrażam inaczej funkcjonować. Sprawdziłam wiele preparatów i sklepów, jednak od jakiegoś czasu zamawiam krople przez sklep internetowy: http://www.soczewki.kontaktowe.com/ naprawdę jest taniej i dla mnie o wiele wygodniej. Tylko muszę pamiętać o tym aby zamawiać kilka dni wcześniej żebym jeszcze miała poprzednie opakowanie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No komputer i do tego jeszcze soczewki nieźle mi się dają we znaki jeśli chodzi o oczy i też muszę je regularnie nawilżać, żeby móc normalnie pracować. Ciekawe, czy starazolin niebieski też tam taniej niż w aptece, chociaż uważam, że i cena apteczna jest bardzo korzystna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oho, widzę, że zaczyna się żałosna kampania reklamowa spamazolinu? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niebieski starazolin najlepiej nawilża oko, ponieważ zawiera kwas hialuronowy. Często mam wysuszone oczy i jak zakroplę sobie te krople, to wszystko super wraca do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też używam tego niebieskiego starazolinu. Nie wiedziałam, że ma kwas hialuronowy, ale faktycznie jest mocno nawilżający i łagodzący. No i wygodne jest to, że można go używać na soczewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy starazolin można stosować regularnie do nawilżania oczu, czy tylko od czasu do czasu. Ja mam często suche oczy i potrzebuję częstego nawilżania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja okulistka na suchość oka poleciła mi Clarastill. Aplikuje go parę razy dziennie i rzeczywiście odczuwam dużą ulgę. Generalnie wszystkie krople do oczu z Pharm Supply pomagają. Można sobie sprawdzić http://www.pharmsupply.com.pl/krople-do-oczu.html i dobrać coś dla siebie. Pracując stale przy komputerze trudno problem wyeliminować, ale można chociaż próbować łagodzić podrażnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starazolin jak najbardziej można regularnie stosować. To naprawdę bardzo dobrze nawilżające krople, używam ich często, bo w pracy mi się bardzo oczy męczą przed komputerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też używam starazolinu, bo można go stosować z soczewkami, co jest bardzo wygodne. No i są naprawdę świetnie nawilżające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na suche oczy najlepiej działają moje ulubione kropelki starazolin hydrobalance. Mają w składzie kwas hialuronowy, który mocno nawilża oczy i koi podrażnienia. Działają błyskawicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to najlepsze krople na rynku. Używam ich regularnie i dzięki temu wreszcie się pozbyłam problemów z oczami. Nie ma już pieczenia, suchości itp. dają oczom ulgę na długi czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też je wszystkim polecam. Ulga dla oczu po zakropleniu dla mnie warta jest każdych pieniędzy. No i to, że nie muszę wyjmować soczewek, żeby użyć tych kropli też jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×