Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość awe

WRZEŚNIÓWKI 2008-O ILE PODSKOCZYŁA JUZ WAGA?

Polecane posty

Gość awe

Witam, tez jestem szczęśliwą wrześniówką 2008 i jak to w okresie szalejących hormonów wynajduję sobie coraz to nowe 'tematy rozważań':-) Jestem ciekawa ile Wam już przybyło i czy w ogóle - bo może sa takie przypadki, gdzie waga raczej spada - jak to czasami na początku ciąży bywa. Mi stuknęły 3 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awe
podnoszę i o wpisy proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej hejhej
a na kiedy nmasz termin, bo ja na 27 wrzesnia. na razie troche chyba schudlam, bo mdli mnie i rzygam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awe
witam:) Mam na 13.09. Nie zazdroszczę Ci wymiotów ale pocieszam, że niedługo przejdzie - byle do końca trymestru. Ja nie zwracałam i widac na wadze efekty:) I tak żle i tak niedobrze - cholender no! Dzięki za wpis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awe
znów podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rzygałam ile wlezie i bylam taka chuda pod koniec 3 miesiaca...... teraz inaczej na to patrze, jak mi przyszlo zrzucac wage po ciazy dobrze, ze nie mam tch doidatkowych 4 kg, ktore przytylabym w pierwszym trymestrze, bo juz w ogole nie moglabym patrzec na moj brzuch i uda taki brzydki flak z tłuszczu na brzuchu-ale juz powoli schodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awe
Moja pierwsz ciąża - waga wyjściowa 55 - końcowa 78 = 23kg! Przez karmienie, bez diety wróciłam do swojej wagi w 5 miesięcy. Więc super, ale i tak teraz chciałabym przytyć mniej, bo wiem, jak ciężko mi było na końcu. A przecież mam 2,5 rocznego żywego jak sreberko synusia, któremu chciałabym dotrzymac kroku do końca drugiej ciąży - stąd refleksja nad wagą i porównywanie, czy tyję w szybszym tempie niż Wy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqop
Ja jestem w 10tc nic nie przyttlyma, a nawet pewnie schudlam nie wymiotuje ale mam nudnosci:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awe
mi włąśnie nudności minęły i te 3 kg, to wostatnich dniach nabiłam - leżąc, bo odkleja mi sie kosmówka i miałam zalecenie 'lezeć'. No i weszło w brzuszek - mam jak w 4 mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqop
Ja nawet nie mialam usg bo jestem w anglii a tu maja na wszytsko wywalone. Pierszwe usg w 12-14 tyg. W czwartek mam tylko wizyte u poloznej., Nie wiem co mam o tym wszystkim myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awe
qqop widze dusze pokrewną do duszy mojej super kumpeli. Też jest w ciąży 14 tc, mieszka w Londynie i rzeczywiście opiekuje się nia głównie połozna. Usg miała 2 razy - na prywatnych wizytach - za kazdą z nich płaciła 100 funtów!:) Ona jednak nie jest zaniepokojona (pewnie uspokojona tymi usg na własną rękę), no bo w sumie dostała skierowanie na badania krwi, moczu itp. więc jak u nas. Tyle, że dostep do lekarza niczym do papieża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqop
No moim problemem jest to,ze nie znam dobrze angielskiego bo w przeciwnym razie bylabym tam czseto. Ale sama doktor mi powiedziala,ze byla 2 razy u ginekologa. ze u nich tak jest. Bede w Polsc to nadrobie. A mozna wiedziec skad ta kolezanka jest, tzn gdzie dokladnie mieszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awe
Jejku, nie znam jej dokładniejszego adresu:( Nawet nie wiem w jakiej części Londynu mieszka...Sorrki ale ni epomogę - a gdzie będziesz rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqop
Poki co nie zdecydowalam sie, dlatego,ze narazie mieszkam w innym miejscu niz bede w niedalekiej przyszloci. Mam nadzieje mimo wszytsko,ze wszytsko z malenstwem jest w porzadku.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awe
Ta moj akumpela jest w 14 tc i przytyła z 0.5 kg. a z dzidzia wszystko super. Więc jeśli czujesz sie dobrze, tzn. nie masz palmień, bólów brzucha itp. to na pewno wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqop
Nie no nic nie mam, jezeli byloby cos nie tak to lecialabym prywatnie, ale 100£ to niezle sobie licza za usg.a kiedy mozna poznal plec malenstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awe
tak od 18 tyg.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqop
no to sobie jeszcze troszke poiczekam, a teraz do spaia bo zmeczenie daje sie we znaki, pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awe
i co tam? kto się jeszcze dopisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awe
wznawiam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny, ja teraz jestem w 16-tym tygodniu, moja waga podniosła sie o niecałe dwa kilogramy, ale brzuszek już jest znaczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×