Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Weroniczka

31 lat, w ciąży, porzucona. Urodzić???

Polecane posty

Gość sdhjjgggggggggggggkkkkkkkkkkk
ale czego sobie nie wyobrażasz? i do czego Ci rodzice? pójdziesz na macierzyński, do tego słone alimenty od tego kutafona i spokojniutko dasz radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jest chłop zdrowy, w wieku jeszcze nie emerytalnym, to ma zdolność do pracy, a więc i do alimentacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę....urodzić, pomyśl, że za kilka lat będzię Cię miał kto darzyć miłością na starość, kto Ci pomóc, albo po prostu być z Tobą! Pomyśl, że Twoja Mama także mogła Ciebie nie urodzić, ale to zrobiła, i zapewne jesteś jej wdzięczna, więc pomyśl, że możesz wydać na świat jeszcze jedno istnienie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czego się boisz?że nie poradzisz sobie z dzidzią?że nie podołasz finansowo?czego najbardziej się obawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja siostrzenica jak
acha kwiatka zapomniałam:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sad bierze pod uwagę jego wykształcenie,wykonywany zawód .wiedza np ze w danej miescinie facet o zawodzie prawnika zarabia powiedzmy 5000 tzn ze teoretycznie powinien tyle zarabiać i na tej podstawie ustala sie alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i w razie czego
zbieraj dowody jak sie teraz zachowuje moze sie przydac nie wiadomo co mu odbije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do czego może się to przydać?? A czy on może zamienić np. alimenty na prezenty? Powiedzmy miałby mi płacić 400zł a kupiłby dziecku za tą kasę zabawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i w razie czego
nie moze zamienic alimenty musisz miec prezenty to jego sprawa 400 zl to malo jak na prawnika bierz ile wlezie........... do czego woesz mam troche znajomych facewci czasami takie rzeczy odwalaja ze glowa boli zbieraj nic cie to nie kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errrr
urodz ta kruszynka nie jest niczemu winna to przecież też część ciebie:) jestem pewna że napewno ją pokochasz :) a facetem sie nie przejmuj mimo 49lat to nie dojrzały gówniarz......przeciez był z tobą 5lat a to już coś znaczy....pozdrawiam i życze byś miała siły przejść przez to a na koncu tej drogi czeka cię szczęście :) w postaci dziecka to naprawde najważniejsze jest w życiu.....zdrowe dzieci....jestem mamą 2 synów a 2Dwóch niestety straciłam ,zmarło mi .....POZDRAWIAM !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sąd określi szczegółowo, że alimenty mają być w gotówce np. "w kwocie ………………… złotych miesięcznie, płatnych do rąk ustawowej przedstawicielki małoletniego…………………………….. do dnia 10 każdego miesiąca ustawowymi odsetkami w przypadku opóźnienia płatności którejkolwiek z rat."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja siostrzenica jak
jak to do czego moze się to przydać no co Ty... usiądź przed TV przed tydzień pooglądaj troche seriali to się dowiesz;) na sprawę moga ci isę przydać. odpisuj mu na te sms czy co tam innegi w takiej formie zeby on przyznał ze to jego dziecko. groxby tez sie przydadzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja siostrzenica jak
tzn jego groxby w Twoim kierunku Ty broń Boze nie grox jemu w zaden sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty987
Tak to sie konczy, jak 25latka dupczy sie z facetem, ktory moglby byc jej ojcec, pewnie jeszcze zonatym:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja siostrzenica jak
teraz to jest dla ciebie trudne ale jak trohcę powalczysz o swoje to się "wyrobisz" zarzadaj wplaty na konto. będziesz miała wyciągi z konta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on musi miec potwierdzenie wpłaty na konto ,lub doreczenie przez pocztę.Ty nic nie musisz udowadniac to on musi udowodnic ze płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdhjjgggggggggggggkkkkkkkkkkk
no właśnie, okażesz te smsy/maile czy co on Ci tam pisze w sądzie, jako dowód jego chamskiego zachowania (groźby są karalne) ... zdajesz sobie chyba sprawę, że skoro on chce się wymigać od ojcostwa, to w sądzie może próbować zrobić z Ciebie wariatkę/kurwę/inne przyjemne warianty - musisz mieć czym udowodnić, że to on jest chamem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oświadczysz komornikowi, że nie zapłacił zasądzonej kwoty. I tyle. Możesz to zrobić po upływie 30 dni od terminu płatności miesięcznej raty alimentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja siostrzenica jak
spadaj ty q.... cośtam... brzmi jak qupa:o daj sobie na wstrzymanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdhjjgggggggggggggkkkkkkkkkkk
qwerty987 - poczytaj dokładnie topik, na początek proponuję jego TYTUŁ, a potem otwieraj mordę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupczy?? Ten facet poznał mnie gdy byłam załamana po poprzednim nieudanym związku. Rozkochiwał mnie w obie powoli. Mówił, że mnie kocha, że chce mieć dziecko. Obiecywał ślub w tym roku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronika Ty sie nie tłumacz ludziom,którzy nawet dokładnie nie przeczytali o czym tu mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana wszystko bedzie dobrze do chama sie podchodzi chamsko dziecko da ci duzo szczescia ja po 3 latach spotkalam faceta ktory pokochal mnie i akceptuje wrecz uwielbia mojego syna ( jego ojciec jest takim chamem jak twoj byly) dowody zbieraj moga sie przydac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdhjjgggggggggggggkkkkkkkkkkk
Weroniczko, nie przejmuj się komentarzami, to norma na tym forum :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja siostrzenica jak
ej ej ej w twojej wypowiedzi czuję łzy... nie myśl teraz o nim w ten sposób... teraz to Ty musisz być w stosunku do niego francą która walczy o dobro dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja siostrzenica jak
a który to tydzień??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko powiedzieć który. Około 8-go tc. mam jakieś przesunięcie w terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja siostrzenica jak
tak jak moja bratowa czywi ok września będziesz się tuliła do malucha:D też bym tak chciała...ale ja dopiero będę mogła zaczac sie starać od listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×