Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Weroniczka

31 lat, w ciąży, porzucona. Urodzić???

Polecane posty

pewnie ze tak,nad czym sie zastanawiac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nad czym??? Byłam z tym facetem 5 lat. I uciekł jak się dowiedział o ciąży. On ma lat 49. Gnębi mnie teraz psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no oczywiscie lepiej zabic! ale co tam,myslisz tylko o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli to dziecko jest dla ciebie ważne - bez względu na obecność owego faceta, jeśli masz warunki materialne, żeby je wychować, jesli jesteś w stanie je kochać i dać mu wszystko czego potrzebuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem Cie
Domsylam sie co czujesz. To nie jest latwe. Ale pomysl, ze dziecko nie jest niczemu winne. Nie masz powodu i ptakiego prawa aby odbierac mu zycie. Trzymaj sie cieplutko, napewno dasz rade. Musisz tylko w siebie uwierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie martw się_______
Weroniczko, nie zastanawiaj się nawet. To, że miałaś pecha do faceta to jest bardzo przykre. Bardzo Ci współczuję, ale dziecko to skarb. Może na starość będzie jedyną bliską Ci osobą. Masz już nieco lat, nie jesteś 18 latką, która sobie nie poradzi!!! Uszy do góry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi...ale bądz dzielna!masz dla kogo zyć!dla tej małej istotki!mozesz liczyć na pomoc kogoś z bliskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja siostrzenica jak
pewnie ze urodzić... kilka miesięcy jak zobaczysz tą kruszyne to będziesz najszczęśliwa kobitą na świecie!!! a jego olej!! FRAJER jeden... zobaczysz ze jak zobaczy Cię przypadkiem z maluchem to będzi ehciał wrócić, a Ty kopniesz go w tyłek i powiesz ze to nie jego, i znajdziesz sobie faceta 1000 razy lepszego, który pokocha Twoja kruszynkę do szaleństa a Ciebie bedzie nosił na rękach:) będzie dobrze zobaczysz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olej gnojka i urodz to dziecko.nie jestes juz taka młoda,wiec sie nie zastanawiaj nawet.Potem bedziesz żałowac.Dziecko to najwspanialszy skarb,wiem ze brzmi to troche papetycznie ale ja tak myslę.Kocham to moje cudo nad zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a daj sobie spokój z takim gnojkiem!!! 49 lat i uciekł na wieść o ciązy? to sama sobie odpowiedz co was łączyło... może to przykre co powiem, ale on raczej nie miał wobec Ciebie poważnych olanów skoro tak postąpił... a dziecko jest częścią Ciebie i ono juz jest i rośnie pod Twoim sercem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdhjjgggggggggggggkkkkkkkkkkk
no najmłodsza to Ty już nie jesteś ... kto wie, za ile lat spotkasz tego właściwego mężczyznę - może się zdarzyć, że wtedy będzie już za późno na dziecko :( urodź i ciesz się tym szczęściem :) a palanta olej, a jak będzie sobie za dużo pozwalał, daj jego namiary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodzic i wniesc sprawe o alimenty.Nie masz 20 lat przeciez:),dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie ma mi kto pomóc. Ojciec jest kaleką, mama musi przy nim cały czas być. Poza tym mają bardzo małe emerytury. Ja wynajmuję kawalerkę i na nic większego mnie nie stać... Moi rodzice nie wiedzą o ciąży. Załamią się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdhjjgggggggggggggkkkkkkkkkkk
dopiero doczytałam, że on ma 49 lat :O ręce opadają, toto nigdy nie dojrzewa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet mnie gnębi. Pisze, że jestem psycholem, idiotką, debilem itd. On jest prawnikiem!! J a też mam wyższe wykształcenie. A poziom..... płakać się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pracę mam. Koleżanki mnie podtrzymują na duchu. Gdyby nie one nie wiem czy bym sobie coś nie zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weroniczka - nie nam oceniać, z kim sypiasz, ale po takim tekście to zapłakałabym nad niższością owego człowieka ;) a czy TY chcesz urodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja siostrzenica jak
prawnik cwaniak... olej go!! znajdziesz sobie lepszego ojca dla dziecka!! pajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz radę Weroniczka, a gnojek niech przynajmniej poczuje po kieszeni, że ma dziecko... niech na nie płaci, walcz o to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weroniczka nie przesadzaj:).Czasami lepiej wychowywac dziecko samotnie niz z jakims trolem:-o.Poza ty jestes juz w takim wieku,ze czas najwyzszy:),no chyba,ze masz juz dzieci,to inna sprawa. A w kawalerce tez mozna wychowywac-metraz nie jest najwazniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym mu napisała: Tak tak ,masz racje...musiałam być debilem zeby z Tobą być!ale daj mi święty spokój...i spływaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam dzieci. Boję się, że to dziecko będzie mi jego przypominało. A chcę zapomniec , że poznałam kogoś tak bardzo okrutnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro jest prawnikiem to nie bedziesz miała problemów z alimentami> Pewno jest zonaty.tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×