Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie cwierc-wieczna

Szukam normalnychPolek,ktore nienawidza Londynu

Polecane posty

Gość cwierc-wieczna
Teraz pracuje sama dla siebie, sama sobie jestem szefem. :) Zalozylam sobie agencje sprzatajaca i baby-sittingu. Ps. Jestem ekonomistka. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwierc-wieczna
wiosna82,Ciebie tez milo widziec. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnulaMzUK
witam dziewczyny..jestem spowrotem :) mialam troszke zajec w szkole to nie moglam wpasc na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnulaM.z UK
ucze sie jezyka angielskiego, bo jakos nigdy wczesniej nie mialam okazji sie nauczyc tego jezyka....dlatego siedzie w Angli bowiem tak mozna szybciej sie nauczyc niz w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnulaM.z UK
mozliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwierc-wieczna
Anulka, a do jakiej szkoly chodzisz na angielski i jak sie tam dostalas? Duzo placisz? Pozdrawiam was, dziewczatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnulaM.z UK
chodze do ELT na clapham common bo mam blisko. place za semestr okolo 250£ bo chodze na special course skills.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwierc-wieczna
O,kurcze! :) A jak sie tam dostac/zapisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula: fajnie :) ja wlasnie zabieram sie za robienie kolacji, niestety miesko mam jeszcze zamrozone..a mikrofali brak..wrrr chcialam zrobic kotleciki mielone z pieczarkami :( chyba znikam do tesco :) milego weekendu dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnulaM.z UK
do cwierc wieczna: robia test jak sie zapisujesz i potem przydzielaja cie do grupy. do wiosna: wpadaj do mnie mam mikro i inne bajery tak ze kolacja bedzie ugotowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula: dzieki, hehe, ale wlasnie moj M dzwonil, ze kupi kurczaka w Waitrossie :) plus robie ziemniaczki i kukurydze, takze bedziemy mieli co jesc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnulaM.z UK
wiosna ale ci fajnie ... ja to musze sama biegac na zakupy bo moj zostawil mnie po 5 latach :( powod: za duza odleglosc (tylko ze on tez jest w anglii ale nie w londynie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula: a to d..k, ja tez rozstalam sie z moim ex. 1,5 roku temu, mieszkalismy tu razem..ale na szczescie dla mnie to juz koniec :) uszy do gory, nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo :D sama mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula: a co do zakupow , skoro juz o nich mowa :) to jakby ktos byl chetny na babskie zakupy w centrum (nie spozywka) to ja sie pisze :) bo z facetami to ciezko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnulaM.z UK
mieszkam tutaj z rodzina angielska (jest super) a co do zakupow babskich ot ja jestem chetna bowiem uwielbiam a mezczyzni to wiadomo dewaq sklepy odwiedza i juz zmeczeni (choc moj przyjaciel jest taki ze lubi chodzic z kobietami na zakupy i jeszcze doradza :)) ale przyznam sie ze nawet nie wiem gdzie mozna cos fajnego kupic, jestem tu tylko 4 miesiace :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula: no zalezy jaki budzet ;) ale ogolnie ja robie zakupy na Oxford St. i w okolicach, lub w TKMaxie :) ale to zalezy kto co lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny, ja znikam do kuchnii :) musze zobaczyc jak tam postepy w gotowaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnulaM.z UK
ja tez kupuje w TK maxie u nas na clapham :) ogolnie fajne ciuchy...tylko ze ja poszukuje teraz spodni (jestem bardzo szczupla i nawet s jest dla mnie za duza) tylko nie rurek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopnieta mam nadzieje
ze nie bedziesz tu nigdy ! Debili tu nie chcemy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwierc-wieczna
Witam Was, kobietki. Jak tam weekend zlecial? Ja nigdy w domu nie gotuje, bo u nas to taki syf, nawet porzadnej kuchni nie ma, takze jem zawsze na miescie. Zazdroszcze Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, u mnie minal na odpoczywaniu i lenieniu sie ;) ogolnie na plus..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnulaM.zUK
a mi minal bardzo sympatycznie weekend w towarzystwie milego chlopaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwierc-wieczna
Anulka, to super. Na pewno jakiegos przystojh#jnego Anglika? :D Wiosna, jakos tak wiosennie dzisiaj w Londynie, sloneczko swieci... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnulaMzUK
w towarzystwie polaka :) ale bardzo sympatycznego i poznanego tutaj oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnulaMzUK
cwierc wieczna to wspolczuje jak nie masz warunkow zeby sobie ugotowac polski obiadek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwierc-wieczna: no pogoda dzis super :) wiosenna :) Anula a gdzie tego polaka dorwalas? ;) hehe - nie zebym potrzebowala, tak z ciekawosci pytam ;) poza tym rozmyslam jak tu zabrac sie za cwiczenia..i za siebie.. bo lato tuz tuz.. ehh nie chce mi sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×