Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie cwierc-wieczna

Szukam normalnychPolek,ktore nienawidza Londynu

Polecane posty

Gość taka sobie cwierc-wieczna
Anula,witam w klubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie cwierc-wieczna
Ja jak wroce po wielkanocy z Polski (mam zamiar wyjechac tam w polowie marca),to tez chce sie przeniesc do drugiej strefy gdzies blizej centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie cwierc-wieczna: bardzo chetnie :) wlasnie mialam to zaproponowac :) hehe :) ja mialam w sumie kilka kolezanek z PL , ktorym nie odbilo- ze tak powiem.. Jedna poznalam tu - to byla moja najlepsza kumpela, niestety jakis czas temu wrocila do Krakowa.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnulaM.zUK
mieszkam i pracuje na clapham common. do pracy z miejsca zamieszkania mam doslownie 5 minut pieszo (idac wolno).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula : fajnie :) ja jezdze busem, rano 10-15min :) pozniej juz wieksze korki sa - najgorsze chyba przy Tower Bridge.. no i zajmuje mi to ok.30min :) wlasnie za 7 minut koncze prace :) jak cos to napisze z domciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie cwierc-wieczna
anula,to super,masz blisko do pracy a i dzielnica nie jest najgorsza.Ja na tym zakichanym hendon...Eh... wiosna82,czy tez masz 25 lat?Bo ja tez jestem z 82.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnulaM.zUK
wiosna82 mi sie juz czasami tak nudzi ze moge po scianach chodzic...brakuje mi kolezanek, ktore siedza sobie w Polsce. Za miesiac lece jednak do domku to przynajmniej naciesze sie przyjaciolmi przez te 10 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moze naprawde warto by bylo sie spotkac i pogadac ? :) ja po polsku to tylko z moim M. rozmawiam , no i na necie :) tez brakuje mi kolezanek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnulaM.zUK
do takiej sobie .... dzielnica spoko..ludzie z ktorymi pracuej tez.... ale kurde nie cierpie tej architektury....dobijaja mnie te brzebrzydle domy....a te mieszkanai co sie wynajmuje...syf....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja koncze prace :) jade do domu.. bede tak kolo 16:20 :) mam nadzieje, ze jeszcze bedziecie :D pozdrawiam.. acha i czekam na jakies propozycje :) co do kawy..gdzie kiedy itd :D jak wam pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie cwierc-wieczna
No,byloby fajnie.Ja mam siostre w Anglii,wiec po polsku rozmawiam z nia prawie codziennie przez telefon,ale mieszka bardzo daleko.A najblizsza kolezanka z Londynu bardzo zajeta studiami,wiec nawet tez tak nie mamy czasu aby porozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnulaM.zUK
powiem szczerze ze poznalam tutaj mnostwo polakow i polek i jakos mam miesznae uczucia....czy wy tez zauwazacie ze polki jak tylko znajda dobra prace to obrastaja w piorka i takie wazne chodza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie cwierc-wieczna
Ojej,ja zaraz tez spadam,niestety nie bedzie mnie o tej godzinie,ale jakby co,to zawsze tu wpadam i patrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie cwierc-wieczna
anula,zgadzam sie z Twoja opinia.Tez wielokrotnie spotkalam sie z Polakami/Polkami,ktore mysla,ze sa wielkimi paniami,bo cos lepiej im sie udaja i juz na wszystkich patrza z gory. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnulaM.zUK
i mnie nie bedzie..praca czeka...dzis na nocke :( ale dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie cwierc-wieczna
wiosna82,najlepiej byloby sie chyba spotkac w centrum,gdzies w jakiejs fajnej okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnulaM.zUK
do taka sobie....dlatego nie mam tutaj kolezanek bo nie lubie sie otaczac takimi ludzmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie cwierc-wieczna
anula,no to sie trzymaj i przezyj nocka.A lubisz chociaz swoja prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie cwierc-wieczna
anula,ale wiesz,ja to samo,nie mam tutaj kolezanek,procz jednej normalnej,ktora stale jest zajeta,wiec bardzo rzadko rozmawiamy. z moimi wspollokatorami nie da sie wytrzymac,wiec co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnulaM.zUK
lubie choc nie bardzo w moim zawodzie..ale jak tylko szkole skoncze to ide do szpitala :) obecnie zajmuje siec dziecmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie cwierc-wieczna
O,to fajnie,jak pracujesz z dziecmi.Jak tu pierwszy raz przyjechalam,to pracowalam jako au-pair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie cwierc-wieczna
Okay,ja juz pojde,ale wroce,wiec zajrze na ten topik.Jakby co,to sie wpisujcie,zeby bylo aktualnie i porzadnie. :) I pozdrawiam wszystkie Polki w tym wielkim,oglupionym miescie. Do napisania wkrotce! Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnulaM.zUK
tez niby jestem aupiar ale tu gdzie mieszkam z rodzinka to nie robie nic...tylko jestem i pilnuje domu w weekendy jak wyjezdzaja do kent..a a prace mam w sasiedztwie gdzie pilnuje fajnych dzieciakow :) jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnulaM.zUK
ja tez zmykam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Ja niestety tez obserwuje u siebie coraz czestszy rasizm przez pobyt w Londynie:( byl moment ze po prostu nienawidzilam wszystkiego i wszystkich!! i dlatego wyprowadzilam sie z Londynu bardziej na zachod;) Pozdrawiam i zycze duzo sily:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona7777
hej dziewczyny:) to ja chyba tutaj najstarsza:(( 76 rocznik...no coz...czasu nie cofne.. co do pytania czy zostaje na swieta-tak:), wracam w poniedzialek wielkanocny 24. Ja tez nie mam wielu znajomych Polakow, jedna jedyna kumpele, ktora zreszta poznalam tutaj i kumpla ( para), moja druga polowka z RPA, wiec nawet w domu mam angielski...tesknie za Polska ale moj maz nie chce tam mieszkac ( i mu sie nie dziwie) A ja pracuje w Covent Garden w administracji-recepcji..i dojezdzam 45 min:( a to jest najgorsza czesc mojego dnia ( metro i ten smierdzacy tlok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesd dziewczyny :) jestem juz w domu :) jeszcze na malych zakupach bylam po drodze :) co do spotkania to jak najbardziej jestem za centrum :) zeby kazdemu bylo latwo dojechac ) podajcie jakas date tylko.. ze mna bylo tak, ze ogolnie jakos sobie radze tutaj ;) jak chce to znajde sobie lepsza prace.. llubie pomagac innym, ale juz sie na tym przejechalam, bo nie kazdy to docenia.. ;) no coz.. ale satysfakcje jakas z tego mam :) kolezanek jak narazie brak ;) tez bede tu zagladac.. podajcie date jakas na spotkanie, moze weekend? ja mam wolne weekendy.. no i 3 i 4 marca tez mam wolne, bo zmieniam prace i akurat bede miala dni na relax ;) pozdrawiam serdecznie ps. fajnie jakby nas bylo wiecej :) na pewno sa jeszcze jakies dziewczyny z Londynu, ktore szukaja kolezanek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona7777
hej wiosna:) tak, jestem jeszcze...nudzi mi sie w pracy, haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona7777 : ja tez zawsze w pracy siedze na kafe ;) wtedy mam najwiecej czasu ;) no ale prace bede zmieniac.. ciekawe jak to bedzie ;) do ktorej pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×