Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ffy

sex z młodszym facetem

Polecane posty

Gość zik zag
a ja mam 51 latek a moj kochanek 38 i wcale nie zaluje bo facet w wieku 38 - 40 lat to najlepszy kochanek i nie mowcie mi ze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestoczteroletnia
Nie, najlepszy to taki w wieku 18-25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetyszysta84
Witam. Temat bardzo ciekawy. Szkoda jednak, że tak powolutku się rozwija. Mam 26 lat i mam za sobą doświadczenia ze starszą ode mnie kobietą o 20 lat. Ona była zachwycona i ja byłem zachwycony. Uważam, że takie doświadczenia nie tylko dają spełnienie marzeń ale i dodają obopólnie pewności siebie a facet może na tym jeszcze dodatkowo skorzystać i nauczyć się nowych trików. Obopólna korzyść to wzrost pewności siebie. Facet może być zadowolony, że starsza od niego kobieta się nim zainteresowała a kobieta może być zachwycona, że młody facet się nią interesuje i zachwyca się jej ciałem co nie zawsze dostaje od męża. Co nas goni do takich kontaktów? Ciekawość? Chyba tak i ten dreszcz emocji kiedy czeka się na drugą osobę i nie wie się jak będzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzzzykacz
Ooooo, fetyszysta magister inżynier wrócił! :D stęskniliśmy się za tobą 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetyszysta84
Faktycznie dawno mnie nie było. Miałem nadzieję, że po dłuższym czasie coś się ruszy na kafeterii. Jak na razie nie jestem zawiedziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetyszysta84
Do "zik zag" Nikt nie może powiedzieć czy zły kochanek z niego czy dobry ale jest tez wielu młodszych co by i go prześcignęli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariusz_wawa
Ja też miło wspominam sex z kobietą starszą ode mnie. Ja 26, ona 38 i wcale nie było nudno. Było wszystko :) tzn dobry sex, pogaduchy, relaks itd. Ja miałem satysfakcję i ona miała. Potem przyznała, że tego jej brakowało. Poza tym, że mąż rzadko bywał w domu pochłonęła ją rutyna dnia powszedniego. Wyznała, że chciałaby spróbowac z młodszym a mnie pociągają mnie starsze kobiety, ich ciało, temperament. Byłem jak najbardziej "za":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetyszysta84
Doświadczenia z kobietami w odpowiednim wieku dają wiele satysfakcji. Są tacy co wręcz są oburzeni samym pomysłem. Dla mnie to było nowe doświadczenie i powiem, że nie jest ono w ogóle podobne do sexu z rówieśniczką. Może nie jest lepsze czy gorsze ale inne, bardziej emocjonujące bo nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariusz_wawa
Miód, malina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miód malinka ,,
i to jest to :) niektórzy nie rozumieją jak młodszy facet może być ze starsza babeczka a jednak, Jesli chodzi o autorkę to zwyczajnie trafiła na cieniasa albo ona sama jest zwyczajnie do kitu, Aby para miał satysfakcję musza mieć podpbny temperament. A swoja drogą mam 43 lata i partnera o 15 lat mlodszego, to zaden romans,to stały układ tyle że ja nie mam odwagi powiedziec "TAK", wkażdym razie jak narazie ( to drugi rok) jest zajefajnie i każde z nas ma satysfakcję i czuje się dobrze w tym związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co innego związek co innego luźne spotkania w celu wiadomym. Niestety nieczęsto zdarzają się związki, w których partner jest znacznie młodszy. Różnica wieku implikuje nieporozumienia wynikające z innego podejścia do życia. Młodzi są szaleni i lubią zmiany. Starsi są stateczni i przedkładają spokój nad urozmaicenia. Trudno dojść czasem do kompromisu w takim związku. Znajomość tylko dla sexu to niezobowiązująca przyjemność dla obojga. Nic sobie nie są winni, spotykają się kiedy mają ochotę, nie SA od siebie zależni. Obopólna korzyść. A do tego jaki sex!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek33
Bardzo podniecają mnie kobiety wieku 40-50 lat. Jezeli jakas pani z Warszawy lub okolic miałaby ochotę na sex bez zobowiązań to chętnie bym się znią spotykał wiadomym celu. Jestem zadbanym czułym 33-latkiem 1,80 wzrostu i 75kg wagi. Oczywiście obiecuję pełną dyskrecje. Jeżeli jesteś samotna i brak Ci pieszczot mężczyzny daj znać. Tel.509694472

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alberto___
uwielbiam dojrzale kobiety..a sam mam 27 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek21
Witam mam 21 lat. Poznam panią do 35 lat na sex. Mój nr 661369229

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) mam 20 lat i strasznie mi się podobają starsze kobiety i chętnie taką poznam nie tylko na sex ale także na rozmowę i wspólne spędzanie czasu :)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynnnn
Fajny 25latek Blondyn Podlasie/Wawa z chęcią pozna Koleżankę troszkę starszą wiekiem, ale z temperamentnem (28-45l.) W razie potrzeby gwarantuję dyskrecję. Michał: 180 78kg wysportowany niebiesoki ciemny blondyn mm2011mm@ wp.pl oczywiscie razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ełczanka
Jako 25 latka byłam w łóżku z chłopakiem DUŻO młodszym, mniejsza o to ile mial lat :) To że się szybko spuścił mnie nie dziwiło, ale byłam zaskoczona że miał tak dużo spermy, tyle co dorosły facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnn
dużo spermy miał bo dawno nie bzykał, jak masz faceta to zobacz czy po każdym wytrysku ma tyle samo (tzn w tym samym dniu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestopięcioletnia
Ełczanka: był prawiczkiem? Ile miał lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie taki stary
ja mam takie marzenie zeby kochac sie ze starsza kobieta tak 35-45, pewnie nigdy mi sie to nie uda bo mam zone ale pomarzyc mozna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uda ci się :) prędzej czy później, twoja żona będzie w tym wieku ... moja już jest :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwus194@o2.pl
ja mam 24 lata mam kobiete o kilka lat mlodsza od siebie jestem z okolic słupska jej dogadzam w 100% ale chetnie poznam jakas kobiete miedzy 30 a 50 na jakies mile spotkanie. uprzedzam nie koncze dopoki nie zaspokoje kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I am Nice
Moim zdaniem kobieta i nie musi być taka piękna, jeżeli potrafi się dobrze bawić to wiek za bardzo nie gra roli (no ale też bez przesady) takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto szuka to znajdzie
Chcialam sie przekonac jak wyglada u faceta w tym wieku co moj ojciec bylam juz rok mezatka,duzo casu potrzebowalam, ale znalazlam,poszlam z nim na chate,doszlo do sexu i wtedy z moim go poruwnyalam,ale bardzo krotko bo prawie zemdlalam jak mi wlozyl i zaczal penetrowac,mial penisa o innych rozmiarach jak moj maz obo jak mi go wpychal to troche bolalo,po chwili w mojej pipce juz sie wszystko uregurowalo,jak zaczal penetrowac to myslalam ze to jakas maszyna,bylo bardzo dobrze jeszcze nigdy takiego seksu nie mialam,ale w pewnym momencie pomyslalam ze ja chyba pod nim padne bo nie bylo widac konca,Konca sie doczekalam i pare razy pozniej jeszcze jak tylko mialam mozliwosc to powtarzalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto szuka to znajdzie
jestem facetem po 40 stce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź w pizdu prawiku
po 40 :D:D:D marzacy o kobiecie robocie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniosę bo mnie to ciekawi
:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×