Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

a ja chyba niedługo kupię spodnie ciążowe ;) pomimo że to środek 9 tygodnia brzusio już mam niezły i jak siadam to muszę rozpinać guziczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.........TC.....TERMIN ... .WAGA Daffodile....... 27......Wojkowice............13.......01.11....56+2 Marsjanka.......29.....Śląskie..................12...... .01.11...57kg/+2 Kasika1.........23......Rzeszów…............13.... . . .02.11..64kg -1 Milla77..........30......Warszawa............13... ... .02.11..57+2kg mother..........25......Warszawa...........13........04. 11..62-3+1kg ewelka1234.....24.....Poznań................13........06 . 11 happymama....26.......Irlandia..............13.........06.11 ... / +2kg Green_Gable...26.....Zachodniopom........11........06.11 ....65 kg/+1 agnesa1983....24....Poznań...............11............0 9. 11.....59kg Aneta30........31.....Kraków...............11..........0 9. 11...53kg/+2 Jokasta........ 31..... Gdynia............... 11......... 11. 11 Marta1983.....21......Warszawa.........12..........13.1 1 .....65kg MarzenaMol....23......Wisła.................10.........1 4 .11 fajna-aj........27......Białogard...........12tydz ....14 11.. + 2kg mysza1980.....28......Warszawa...........11.........15.1 1 .....59 kg Karolinka Linka...21..Gliwice...............8/10......15.11.....50kg Beata1987...........21..... Śląskie...........11.........16.11....62kg/+2 lorinka..........21......Blackpool.............10....... . ...19.11....55kg kaaczuuchaa....27.....Lublin.............10............. 20 .11 mała_agatka....23....Łódź...............9............. 25 .11.....62kg/+1 Maja_21........21.....Kielce..............8......... 29.11.....64kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki.Cieszę się,że z Waszymi pociechami wszystko ok.Ja swoją dzidzie zobaczę dopiero 8 maja.Już nie mogę się doczekac.Mój brzunio wygląda podobnie jak na zdjęciach dziewczyn.Kurczę nie róbcie mi znów ochoty na placki ziemniaczane ;) Pogoda jest suuuuper,a ja się męczę :( Mam alergię na pyłki wszelkich drzew i traw,teraz cholerstwa pylą i kicham jak najęta,oczy mnie swędzą...masakra.A nie mogę niczego stosowac :( przekichane no.Idę wrzucic coś na ruszt bo ssanie sie jakieś włącza ;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka1234 mi lekarz powiedział prawie to samo co tobie tylko że ja mam na przedniej ścianie kosmówkę ale też scgodzącą. Mi powiedział że jeśli nie ma plamień to jest ok. I ma nadzieje że ta kosmówka zacznie wędrować do góry. Bo jeśli będzie cały czas schodzić to może zakryć całe ujście pochwy i wtedy będzie problem ale jakie są tego konsekwencje to dokładnie nie wiem. Ale mam nadzieje że będzie dobrze wszystko. A dowiem się dokładnie 20 maja bo dopiero wtedy mam wizyte bo lekarz jest na urlopie ale mam nadzieje że ten czas jakoś minie. Ja brzuch też mam już powiększony ale w spodnie jeszcze się mieszczę więc ciuchy ciążowe kupię sobie trochę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u gina;) didko ma 4,5cm i był podczas usg strasznie ruchliwy;) sportowiec jakiś, czy co?? lekarz nie mogł zrobić dokładnego zdjęcia, hehehe;) do tego wymachiwał łapkami jak szalony albo szalona;) pytałam lekarza o podróz samolotem- powiedział, że w tak wczesnej ciąży nie ma zadnych przeciwwskazan;) dlatego chyba jednak poszukamy jakichs tanich i fajnych wakacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata 1987 ta moja kosmowka jest bez cech oddzielania ale nie moge wspolzyc seksualnie,a plamien nie mialam i nie mam zadnych i mam nadzieje ze nie bedzie.a lekarz zapisal mi teraz witaminy prenatal .mam tylko nadzieje ze bedzie ok.dzisiaj tak sie zdenerwowalam w szpitalu ze az sie poplakalam czekalam jak łep za polozna pol godziny po to aby mnie zwazyla i zbadala cisnienie a moja kolejka uciekala ale naszcvzescie lekarz wyszedl i zobaczyl co sie ze mna dzieje i dopiero on zawolal polozna bo w tej rejestracji robia jakies niekompetentne osoby co siedza na tych stolkach i dupy nie rusza no i na koniec mialam po tych nerwach 150/70 i teraz musze robic wykresy co dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza ciesze sie z toba ze didek zdrowy:) i moje usg pewnie juz blisko:D ja bylam dzis na dluugim spacerkiu z synkiem maly sie wyszalal i zmusza mnie do biegania ...:o a pozniej obzeralismy sie popcornem wiem ze to niezdrowo ale smakowalo :D ewelka nie denerwuj sie tak !!!! wszedzie sie trafiaja niestety takie babsztyle ...albo pani tez miala gorszy dzien...zdaza sie ja w pierwszej ciazy mialam straszna pielegniarke cieszylam sie jak byla na zwolnieniu koszmarne babsko komentowala wszystko ..nawet to ze w pierwszych 3 miesiacach pytylam 2kg:o:( nie zostawiala suchej nitki na mnie az w koncu przyszla kryska na matyska...i mi jezyczek sie wyostrzyl...ale ja sie nie denerwowalam dawalam sobie rade z malpa:D my w tym roku chcemy zrobic wypad gdzies bilsko gor na jakies wiejskie tereny zdala od marketow i miasta gdzies pod namiocik maly bedzie mial radoche niesamowita juz sie ciesze na sama mysl... o nic nie robieniu kilku dniach lenistwa :D:D:Dcudnie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Ewelka1234 ja też nie mam cech odklejania się dlatego jest wszystko ok i musisz być dobrej myśli bo ja jestem. Ja mojego męża zabije dziewczyny :-). Nie poszłam wczoraj na usg bo do wypłaty daleko a on mnie na basen zaciągnął :-). Fajnie było ale ja bym wolała iść na usg. Lecz w 19 tyg pójdę napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
częśc dziewczynki! ja tylko na sekundkę. dziś zapiszę sie na usg, myślę że ok 9-16 maja, to będzie u mnie 11-12 tydzień. myślę że to dobry czas na pierwsze genetyczne? to z przeziernością. jak myślicie??? wczoraj wybrałam się na zakupy. ale zanim doszłam do centrum handlowego to wleciał mi jakiś okropny kamyk w oko. męczyłam się z dobre 2 godziny żeby tego cholerstwa się pozbyć z oka :( nawet kupiłam w aptece krople, żeby go wymyć. w końcu poszłam do okulisty, w tym centrum jest taki co to bada oczy jak się chce kupić okulary. a że wyglądałam już okropnie z całym zapuchniętym okiem to popatrzył w nie i wyciągnął to dziadostwo :) dobrze że mi oka nie rozwaliło :( do wieczora prawie nic nie widziałam na to oko :( dziś jeszcze boli, ale już normalnie widzę. kurczę ale musiałam wyglądać z tym wielkim okiem ;) na szczęście nic się nie stało. mam już dość tych remontów ulic, bo to przez nie tak sie urządziłam. zamiast szukać spodni to ja w łazience z okiem się męczyłam. no nic może kiedyś jeszcze będzie okazja iść na zakupy. dobra uciekam bo za 10 minut zajęcia zaczynam. postaram sie jutro odezwać. jakie macie plany na weekend majowy? mój zapowiada sie wprost fantastycznie...będę pisać magisterkę :( ale mi się nie chce. może zostawię obronę na września, a najlepiej na listopada. może urodzę na niej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny byłam wczoraj u lekarza więc aktualuzuje tabelke :) ALe wam zazdroszcze tych brzuszków :) u mnie jesli chodzi o brzuszek to zero oznaków ciąży hhih i jesczze 2 kg schudłam.ale lekarz powiedział ze to pewnie przez te wymioty Bylam wczoraj na USG widzialam moje malenstwo tez sie wiercilo jak nei wiem co hihi machalo raczkami i nozkami nawet zdjecia nie dało sobie zrobic hihi ale po ciezkich probach jakos sie go/ja :) udało uchwycic :) Jeszcze dziewczyny mamm pytanie wy liczycie tygodnie od dnia ostatniej miesiaczki czy od zdjecia z USG? NICK.........WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.........TC.....TERMIN ... .WAGA Daffodile....... 27......Wojkowice............13.......01.11....56+2 Marsjanka.......29.....Śląskie..................12...... .01.11...57kg/+2 Kasika1.........23......Rzeszów…............13.... . . .02.11..64kg -1 Milla77..........30......Warszawa............13... ... .02.11..57+2kg mother..........25......Warszawa...........13........04. 11..62-3+1kg ewelka1234.....24.....Poznań................13........06 . 11 happymama....26.......Irlandia..............13.........06.11 ... / +2kg Green_Gable...26.....Zachodniopom........11........06.11 ....65 kg/+1 agnesa1983....24....Poznań...............11............0 9. 11.....59kg Aneta30........31.....Kraków...............11..........0 9. 11...53kg/+2 Jokasta........ 31..... Gdynia............... 11......... 11. 11 Marta1983.....21......Warszawa.........12..........13.1 1 .....65kg MarzenaMol....23......Wisła.................10.........1 4 .11 fajna-aj........27......Białogard...........12tydz ....14 11.. + 2kg mysza1980.....28......Warszawa...........11.........15.1 1 .....59 kg Karolinka Linka...21..Gliwice...............8/10......15.11.....50kg Beata1987...........21..... Śląskie...........11.........16.11....62kg/+2 lorinka..........21......Blackpool.............10....... . ...19.11....55kg kaaczuuchaa....27.....Lublin.............10............. 20 .11 mała_agatka....23....Łódź...............9............. 25 .11.....62kg/+1 Maja_21........21.....Kielce..............9/10......... 29.11.....64kg/ -2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eluś
Witam wszystkie mamusie NICK.........WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.........TC.....TERMIN ... .WAGA Daffodile....... 27......Wojkowice............13.......01.11....56+2 Marsjanka.......29.....Śląskie..................12...... .01.11...57kg/+2 Kasika1.........23......Rzeszów…............13.... . . .02.11..64kg -1 Milla77..........30......Warszawa............13... ... .02.11..57+2kg mother..........25......Warszawa...........13........04. 11..62-3+1kg ewelka1234.....24.....Poznań................13........06 . 11 happymama....26.......Irlandia..............13.........06.11 ... / +2kg Green_Gable...26.....Zachodniopom........11........06.11 ....65 kg/+1 agnesa1983....24....Poznań...............11............0 9. 11.....59kg Aneta30........31.....Kraków...............11..........0 9. 11...53kg/+2 Jokasta........ 31..... Gdynia............... 11......... 11. 11 Marta1983.....21......Warszawa.........12..........13.1 1 .....65kg MarzenaMol....23......Wisła.................10.........1 4 .11 fajna-aj........27......Białogard...........12tydz ....14 11.. + 2kg mysza1980.....28......Warszawa...........11.........15.1 1 .....59 kg Karolinka Linka...21..Gliwice...............8/10......15.11.....50kg Beata1987...........21..... Śląskie...........11.........16.11....62kg/+2 lorinka..........21......Blackpool.............10....... . ...19.11....55kg kaaczuuchaa....27.....Lublin.............10............. 20 .11 mała_agatka....23....Łódź...............9............. 25 .11.....62kg/+1 eluś........30.........Międzyrzecz......9..............25.11.....55kg Maja_21........21.....Kielce..............8......... 29.11.....64kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzięki dziewczyny za miłe słowa:) Dziewczynki Wasze brzuchy też już spore, ale to norma przy następnym dziecku:) Też robie wykresy ciśnienia, bo ostatnio miałam na wizzycie wysokie, ale myśle, że to ze zdenerwowania, bo w ciągu dnia jest w normie. Ja trzymam się terminu z @ na 02.11, ale z usg wyszedł na połowe pażdziernika i bądz tu mądrym. w każdym razie czwarty miesiąc trwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla, ale masz duzy brzuszek!!! ale slicznie wygladasz!!! ja wlasnie wrocilam od dentysty i lekarka sie pyta gdzie ta moja ciąża;)? chociaz ja brzuszek widzeeee:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eluś
cześć Daff spotykamy się znów na tym samym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie ciężaróweczki :-) Widzę ze troszkę się rozpisałyście . Jeśli chodzi o smaka na placki ziemniaczane to widzę że apetycik na nie dopadł wiele z nas . Ja wczoraj pochłonęłam jak głupia placuszka z sosem ( powiedzmy że był to placek po węgiersku hehe) . Chodził za mną ze 3 tyg . Co do wakacji to najprawdopodobniej muszę zapmnieć o nich- bo zarówno ja ,jak i mąż prowadzimy własne interesy i .....(ahh nie będę wam się żalić ).Od sobotniego usg czuję się jak nowo narodzona . Nabrałam więcej pewności siebie w tej ciąży i już nie układam sobie filmów . Fakt że mój kochany bejbik jest zdrowy przywrócił mi chęci do spacerków i pieszczot z mężem . Krzysiu też bardzo cieszy się że zostanie tatusiem . W końcu jak zobaczył naszego bobaska to to do niego dotarło że noszę w sobie „życie z naszego życia „.Dziewczyny tym z was które wybierają się nad polskie morze polecam : Dźwierzyno, Sarbinowo, Ustronie Morskie , Grzybowo ( panuje tam przemiły spokojny klimacik , bez przesadnych tłumów turystów i wiecznego harmidru ) Mielno czy Kołobrzeg też jest ładne ale zbyt przeludnione wg mnie w czasie wakacji ). A jakie są wasze plany na najbliższy długi weekend ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde a ja nie mam smakow..no moze poza pepsi ..i mam smaka na oscypki:) w dlugi weekend nie jedziemy nigdzie dalej, bo camy maj mam w rozjazdach, chcemy wybrac sie do Wisly (oscypkiii!!!!!) i Ustronia bo to moje dawniejsze strony i uwielbiam tam jeździc:)moze gdzies nad wode posiedziec...w kazdym razie bedziemy duzo leniuchowac i duzo grillowac:) oby pogoda dopisala!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny;) włśnie wróciłam z usg genetycznego (tego z pomiarem przezierności). Maluch jest zdrowiutki, ruchliwy i ma 54mm;) kamień spadł mi z serca. Słyszeliśmy z M bicie serduszka;) waliło jak młot!!! ten lekarz ma jakieś chyba super usg, bo jeszcze nigdy nie widziałam Dzidziusia tak wyraźnie. M jest zachwycony;) Jak ja Wam zazdroszczę tego długiego weekendu majowego!!! ja będę całymi dniami siedziała sama. Wszyscy wyjeżdżają, M będzie w pracy,a ja....mam nadzieje, że chociaż ciepło będzie... ale głowa do góry!!! wakacje juz blisko... ps. ja przez Was też będę dzisiaj miała placki ziemniaczane;) pan doktor mi powiedział, że w ogóle nie przytyłam i muszę to nadrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffedile- czy ty pisałaś o ustroniu Morskim ??? Jak ci się podoba to miejsce ? . jak wszystko pozytywnie się do jutro ułozy to spędzę tam majówkę . Równiez kocham to miejsce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza1980 - moje gratulacje . Wiem co czujesz ponieważ ja czuję to samo . A majówkę wynagrodzisz sobie w innym terminie . Główka do góry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza-gratulacje:) Fajna, pisalam o Ustroniu w gorach, tym kolo Wisly:) do morza to ja mam Polske cala do przejechania..:)niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.........TC.....TERMIN ... .WAGA Daffodile....... 27......Wojkowice............13.......01.11....56+2 Marsjanka.......29.....Śląskie..................12...... .01.11...57kg/+2 Kasika1.........23......Rzeszów…............13.... . . .02.11..64kg -1 Milla77..........30......Warszawa............13... ... .02.11..57+2kg mother..........25......Warszawa...........13........04. 11..62-3+1kg ewelka1234.....24.....Poznań................13........06 . 11 happymama....26.......Irlandia..............13.........06.11 ... / +2kg Green_Gable...26.....Zachodniopom........11........06.11 ....65 kg/+1 agnesa1983....24....Poznań...............11............0 9. 11.....59kg Aneta30........31.....Kraków...............12..........0 9. 11...53kg/+2 Jokasta........ 31..... Gdynia............... 11......... 11. 11 Marta1983.....21......Warszawa.........12..........13.1 1 .....65kg MarzenaMol....23......Wisła.................10.........1 4 .11 fajna-aj........27......Białogard...........12tydz ....14 11.. + 2kg mysza1980.....28......Warszawa...........11.........15.1 1 .....59 kg Karolinka Linka...21..Gliwice...............8/10......15.11.....50kg Beata1987...........21..... Śląskie...........11.........16.11....62kg/+2 lorinka..........21......Blackpool.............10....... . ...19.11....55kg kaaczuuchaa....27.....Lublin.............10............. 20 .11 mała_agatka....23....Łódź...............9............. 25 .11.....62kg/+1 eluś........30.........Międzyrzecz......9..............2 5.11.....55kg Maja_21........21.....Kielce..............8......... 29.11.....64kg Ja tez uaktualniam tabelkę. Cieszę się, że dobrze Wam wyszło usg genetyczne. Ja też dzisiaj byłam. Miałam robione i przez brzuch i przez pochwę. Dzidziuś ma 65 mm. Czy wg tego badania wyszły Wam jakieś rozbieżności w ustlonym przez lekarza terminie porodu? Wg dzisiejszego badania mam termin na 6.11 wg usg, wg OM na 8.11, a wg mojej leakrki na 9.11. Idę do niej na wizytę po weekendzie majowym. Mi też wyszło njak na razie dobrze to badanie. Ja rónież spędzam weekend majowy w domu. Szkoda. Może później gdzieś uda nam się pojechać, ale na pewno w kraju zostaniemy, choć Praga jest podobno śliczna .... Śliczne brzuszki macie. Mi też jest cieżno ukryć własny, a wciągnąć się go raczej nie da. Wciąż czekam na zaświadczenie od lekarki, żebym w końcu mogła w pracy \"wypuścić\" powietrze. Mam wrażenie, że rozepchałam sobie żółądek, bo ciągle jestem głodna i co chwilę coś jem. Mam pytanie, czy w szkole rodzenia mówią tylko o porodzie, czy rónież o tym jak dbać o noworodka? Dużo skorzystałyście po takiej szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta30 Nie miałam jeszcze okazji być w szkole rodzenia, ale z tego co wiem to są zajęcia z pielęgnacji noworodka etc plus oczywiscie przygotowania do porodu. Z OM termin mam na 11 11 a z USG na 9 11, ale myślę, że te różnice są tak znikome, że i tak mniej więcej termin jest przesądzony na listopad plus minus. Gratuluję pozytywnych wyników na USG. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokasto, dziękuję za informację. Myślę, że co do porodu, to będę sama bez M i chyba wolę iść na żywioł niż stosować jakieś techniki oddychania. W trakcie nie będę pewnie wcle o tym mysleć. Natomiast przydałyby mi się takie informacje jak się zająć maluszkiem. Zorientuję się jak wyglądaja w moim mieście terminy w tych szkołach.Nie będzie to głupio wyglądało jak będę chodzić tam sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli moge się wtrącic to lekarze zawsze trzymają się terminu z istatniej miesiączki i wtedy ciąża rwa 40 tygodni. terminem z usg nie ma się co sugerować bo to tylko komputer i wylicz termin porodu wg wielkości maluszka a wiadomo dzieci sa różne jedne większe drugie mniejsze. a on liczy wg średniej. więc jeśli termin z usg jest duzo wczesniejszy znzczy to, że dzidziuś jest większy od przeciętnego:) Pozdrawiam i życze miłego \"ciążowania\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×