Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Gość Gosc
Fajna-aj OK :) dzieki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja21- jeśli chodzi o mnie, to ja już też mam niesamowitą ochotę kupować dla Didka różne rzeczy... ale chyba jeszcze poczekam, bo to chyba szaleństwo... sama nie wiem. Może jakaś czapeczka, czy buciki.... tym bardziej, ze jest tyle cudnych rzeczy... jeśli chodzi o wózeczki, to mnie się bardziej ten drugi podoba. Ten pierwszy widziałam na żywo i trochę mnie ten plastik przeraża.... zwłaszcza na nosidełku- taki plastikowy stelaż... nie wiem, ale mnie za bardzo nie przypadł do gustu... ale to tylko moje zdanie. Ogólnie wózki chicco są b.fajne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza1980 - to ty faktycznie zdrowo się odżywiasz . Ja mam cały czas ochotę na mięso a wiesz co dziś ugotuję jak wrócę z pracy?- MLODA KAPUSTKĘ –MNIAM. Kurcze na gerberach i bobofrutach to ja bym z głodu umarła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna! no coś Ty;) ja te gerberki, to na deserek, albo przekąskę;) na obiad to mięcho jak nic musi być!!! hihihi...ja właśnie niedawno pisałam, ze nie mogę już patrzeć na zdrowe jedzonko.... jakbym nie wączyła sobie hamulców, to najchętniej poszłabym do McDonalda na tortillę i lody z polewą toffi;) zdrowo, co?? ale muszę sę hamować, bo niedługo będę wyglądać jak beczułka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eluś
witam dziewzyny mam pytanie wam też zdarzają się omdlenia jak jesteście teraz w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff:) przeczytalam wszystko:) wybaczcie,ze mnie tak dlugo nie bylo,mialam nawal pracy i jedyne co robilam to pracowalam i spalam:( ale wlasnie wszystko przeczytalam by byc na bierzaco:) u mnie ok,czuje juz ruchy od 3 maja!!:) co prawda musze trzymac reke na brzuchu by poczuc ale czuje:) poczula je tez moja mama i potwierdza:). Kilka odpowiedzi na wasze wczesniejsze pytania-palilam przed ciaza,przestalam w dniu,gdy sie dowiedziam i nie zamierzam nigdy wiecej,ble.Badanie na toksoplazmoze mialam robione na kase chorych.w 3 tygodniu maja mam miec robione dokladne usg z pomiarami (to juz moje 4 usg), ale nie wiem,czy to to samo co usg genetyczne.w kazdym razie zabieram na nie \"zainteresowanego\":) czyli wspolsprawce bo jak dotad niestety zbytnio nie jest przepelniony radoscia co do faktu,ze bedziemy mieli dziecko.mam nadzieje,ze zmieni sie to,gdy zobaczy je na usg:). Co do diety to ja tyje chyba za duzo,na ostatniej wizycie bylo 2,2 kg,zazdroszcze tym z was,ktore chudna,a lekarz mnie jeszcze nastraszyl,ze po 20 tygodniu to sie zacznie tycie:).juz zaczynam wygladac jak slon:(,codzien mam ochote na nowe potrawy-hot dogi, czipsy-choc to nie potrawa:) mleko gorace mniaaam,i do przesytu guma mamba, ale tak sie was naczytalam,ze zjadlabym placek ziemniaczany np po wegiersku:) cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.........TC.....TERMIN ... .WAGA Daffodile....... 27......Wojkowice............14.......01.11....56+2 Marsjanka.......29.....Śląskie..................12...... .01.11...57kg/+2 Kasika1.........23......Rzeszów…............14.... . . .02.11..64kg -1 Milla77..........30......Warszawa............14.. ... .02.11..57+2kg mother..........25......Warszawa...........13........04. 11..62-3+1kg ewelka1234.....24.....Poznań................14........06 . 11 happymama....26.......Irlandia..............13.........06.11 ... / +2kg Green_Gable...26.....Zachodniopom........11........06.11 ....65 kg/+1 agnesa1983....24....Poznań...............13..........0 9. 11.....57kg/+2kg Aneta30........31.....Kraków...............12..........0 9. 11...53kg/+2 Jokasta........ 31..... Gdynia............... 13......... 11. 11 Marta1983.....21......Warszawa.........12..........13.1 1 .....65kg MarzenaMol....23......Wisła.................12.........1 4 .11 fajna-aj........27......Białogard...........12tydz ....14 11.. + 2kg mysza1980.....28......Warszawa...........12.........15.1 1 .....59 kg Karolinka Linka...21..Gliwice...............8/10......15.11.....50kg Beata1987...........21..... Śląskie...........12.........16.11....62kg/+2 lorinka..........21......Blackpool.............11....... . 19.11....55kg kaaczuuchaa....27.....Lublin.............12............. 20 .11 mała_agatka....23....Łódź...............9............. 25 .11.....62kg/+1 eluś........30.........Międzyrzecz......9..............2 5.11.....55kg Myszkaa25......26.....Irlandia/Slask....10........ 28.11....53kg Maja_21........21.....Kielce..............10......... 29.11.....64kg / -2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mdlosci juz przeszly,i jak wyzej wspomnialam przerodzily sie w jeszcze wiekszy apatyt:) Na usg tez juz widziam oczka,raczki,nozki,dziecko rzeczywiscie szybko rosnie:) razem ze mna:) do szkoly rodzenia sie wybieram,u nas chyba kosztuje 150 zl,ale mysle,ze potem bym zalowala jak bym nie poszla:) Czy wy tez tak macie,ze rosniecie w szerz,tzn po bokach?:) brzuch swoja droga:) pozdrawiam serdecznie i witam nowe kolezanki,gratulujac jednoczesnie!!! a zaraz- jeszcze tabelke uaktualnie:) NICK.........WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.........TC.....TERMIN ... .WAGA Daffodile....... 27......Wojkowice............14.......01.11....56+2 Marsjanka.......29.....Śląskie..................12...... .01.11...57kg/+2 Kasika1.........23......Rzeszów…............14.... . . .02.11..64kg -1 Milla77..........30......Warszawa............14.. ... .02.11..57+2kg mother..........25......Warszawa...........13........04. 11..62-3+1kg ewelka1234.....24.....Poznań................14........06 . 11 happymama....26.......Irlandia..............13.........06.11 ... / +2kg Green_Gable...26.....Zachodniopom........14........06.11 ..65 kg/+2,2 agnesa1983....24....Poznań...............13..........0 9. 11.....57kg/+2kg Aneta30........31.....Kraków...............12..........0 9. 11...53kg/+2 Jokasta........ 31..... Gdynia............... 13......... 11. 11 Marta1983.....21......Warszawa.........12..........13.1 1 .....65kg MarzenaMol....23......Wisła.................12.........1 4 .11 fajna-aj........27......Białogard...........12tydz ....14 11.. + 2kg mysza1980.....28......Warszawa...........12.........15.1 1 .....59 kg Karolinka Linka...21..Gliwice...............8/10......15.11.....50kg Beata1987...........21..... Śląskie...........12.........16.11....62kg/+2 lorinka..........21......Blackpool.............11....... . 19.11....55kg kaaczuuchaa....27.....Lublin.............12............. 20 .11 mała_agatka....23....Łódź...............9............. 25 .11.....62kg/+1 eluś........30.........Międzyrzecz......9..............2 5.11.....55kg Myszkaa25......26.....Irlandia/Slask....10........ 28.11....53kg Maja_21........21.....Kielce..............10......... 29.11.....64kg / -2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GreenGable -jak to mozliwe że czujesz ruchy w 11 tyg ??? Ja nic jeszcze nie czuję mimo tego że u mnie zaczął się 4 mies w tym tyg :-(??? Zazdroszczę ci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eluś - nie wiem jak innym dziewczynom ale mi się nie zdarzyło omdleć ani raz w życiu a co dopiero w ciąży > Czy ty mdlejesz??? Jeśli tak to trochę niepokojący objaw :-( Skonsultuj to z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green -przepraszam zerknęłam na złą tabelkę u ciebie to już 14 .tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
NICK.........WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.........TC.....TERMIN ... .WAGA Daffodile....... 27......Wojkowice............14.......01.11....56+2 Marsjanka.......29.....Śląskie..................12...... .01.11...57kg/+2 Kasika1.........23......Rzeszów…............14.... . . .02.11..64kg -1 Milla77..........30......Warszawa............14.. ... .02.11..57+2kg mother..........25......Warszawa...........13........04. 11..62-3+1kg ewelka1234.....24.....Poznań................14........06 . 11 happymama....26.......Irlandia..............13.........06.11 ... / +2kg Green_Gable...26.....Zachodniopom........14........06.11 ..65 kg/+2,2 agnesa1983....24....Poznań...............13..........0 9. 11.....57kg/+2kg Aneta30........31.....Kraków...............12..........0 9. 11...53kg/+2 Jokasta........ 31..... Gdynia............... 13......... 11. 11 Marta1983.....21......Warszawa.........12..........13.1 1 .....65kg MarzenaMol....23......Wisła.................12.........1 4 .11 fajna-aj........27......Białogard...........12tydz ....14 11.. + 2kg mysza1980.....28......Warszawa...........12.........15.1 1 .....59 kg Karolinka Linka...21...Gliwice...............14.........15.11......50kg Beata1987...........21..... Śląskie...........12.........16.11.....62kg/+2 lorinka..........21......Blackpool.............11....... . 19.11....55kg kaaczuuchaa....27.....Lublin.............12............. 20 .11 mała_agatka....23....Łódź...............9............. 25 .11.....62kg/+1 eluś........30.........Międzyrzecz......9..............2 5.11.....55kg Myszkaa25......26.....Irlandia/Slask....10........ 28.11....53kg Maja_21........21.....Kielce..............10......... 29.11.....64kg / -2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dziewczyny!! No jak u Was z tymi bólami? Czujecie czasami jakieś ukłucie? Ciągnięcie? Delikatny ból? Ja tak - zazwyczaj jest to takie, że NIE boli, ale jest odczuwalne. Jak u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolinkaLinka- ja czasami tez czuje takie klucie, ale to są podobno normalne bole. Rozmawiałam o tym z lekarzem i powiedział mi, ze dopóki nie są one dokuczliwe, to nic sie nie dzieje... ja biore luteinę i do niedawna brałam tez nospe, bo mnie strasznie bolał brzuch. Teraz nospe odstawilam. Ale powiem Ci szczerze, że muszę uważać np. kiedy kicham, bo wtedy czuje nagłe i bardzo nieprzyjemne rwanie, kłucie. Musze Wam powiedzieć, ze brakowało mi Was przez tych kilka dni. Miło widzieć, żę na kafe znowu coś się dzieje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza 1980 -a dlaczego brałaś luteinę?? . Mi lekarz powiedział że luteinę się bierze jak ciąża jest zagrżona! Czyżbyś miała jakieś problemy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka linka- wiesz ja też czasami czukję delikatne skurcze lub jak to nazywasz ciągnięcie . Dziś np to mam . Wczoraj dowiedziałam się że to moze być przez zbyt obcisła bieliznę i jeansy . Dlatego wymieniam rurki na obszerniejsze portki . Powiem szczerze że na dzień dzisiejszy wszystkie 6 par spodni jakie mam są za ciasne w pasie . Dziś dorwałam jakieś letnie lniane bojówki błekitne bo nie miałam sumienia parzyć maluszka w zbyt obcisłych jeansach .Najgorsze jest to że teraz nie mam do nich żadnej góry . Bo lubuję się w trenczach a trencz i bojówki wygladają conajmniej śmiesznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY ZAMÓWIŁAM KILKA SUKIENECZEK TAKICH NA LATO ZERKNIJCIE : http://www.allegro.pl/item349850827_sukienka_atmosphere_40_42.html http://www.allegro.pl/item348500588_sukienka_next_rozmiar_42.html http://www.allegro.pl/item354178744_atmosphere_r_42_extra_czerwona_sukienka_dla_modnej.html Specjlnie kupiłam większy rozmiar aby ponosić przez całe lato i cena też dostępna co najważniejsze. Może wy też powklejacie linki ładnych ciążowych ciuszków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna-aj! ja po prostu dostałam tą luteinę, ponieważ bardzo mnie bolał brzuch. :Lekarz stwierdził, że lepiej w takiej sytuacji brać luteinę na podtrzymanie... jak znajdę jakieś fajne stronki, to na pewno wkleję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko laski ale sie rozpisalyscie :D:D ja spedzilam pol dnia zalatwiajac sprawy i leniuchujac nad morzem i na pl zabaw gorac straszny zaczal sie dopiero godzine temu no i opalilam sie na plerkach buzi deklolcie i rekach .......koniec ze spodniami dzis sie w nich gotowalam spadam nakrmic smyka zrobic mu kapiel i zabieram sie za salatke ziemniaczana alez ja pochlone dzis mmm taka dobra bedzie jutro zimna z lodowy zajrze pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eluś ja zawsze jak chodze do kościoła to mi się źle robi i muszę wychodzić na dwór ale nie mdleję tylko mi słabo jest. A ja dziewczyny już nie mam mdłości tylko zgaga przyszła i chyba renie miszę sobie kupić. A ja czytałam dziewczyny ostatnio co należu unikać w ciąży i było wypisane: alkohol, cola, napoje gazowane, kaszanka, większość serów pleśniowych i nawet szynki. To wynikało z tego że lepiej nic nie jeść :-). A mi zastała tylko jedna para spodni w które się mieszczę. Ja nie mogę zakładać obcisłych jeansów bo potem zaczyna mnie piec narząd rodny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Lorinka, jestes pewna ze wyczulas dzidziusia? Ja w poprzedniej ciazy poczulam synka w 16 tc ale lekarka powiedziala ze to malo mozliwe.Plód zaczyna dotykac scian macicy dopiero w 4 mcu ciazy Jesli jednak Ci sie udalo to gratulacje:) Mysza, i jak Twoje cisnienie? Ja dzis sie zszokowalam na wizycie-mam 105/65, to dosc niskie, ale przeciez czuje sie dobrze. Na szydelku nigdy nie umialam robic (ani na drutach) niestety czasu i checi brak... Fajna-co za wtrsetna baba w tej kolejce!!!!!! trzeba bylo jej powiedziec ze jestes w ciazy! jak na nie nawidze takich wstretnych ropuch!!!!dla Ciebie za nerwy🌻 bo wierze ze sie wkurzylas-kto by sie nie wsciekl!!!! Karolinka, ale z Ciebie szczuplizna:) pewnie w 9 mcu bedziesz wazyla tyle co ja juz teraz hihi:)fajnie sie masz! co do spodni to mam takie z lnu z H&M MAMA na lato-swietnie sie sprawdzaja w upaly (tyle ze ja nosze tylko czarne) Maja, wozeczki fajne, ale cena hmmmm Elus, ja do 3 mca czesto czulam sie jakbym miala zaraz zemdlec, wtedy sie szybko kladlam. Teraz juz czuje sie dobrze Green Gable, pociesze Cie ze ja malo jem a i tak tyje:) co zrobic, takie uroki ciazy! no i narazie tyle-musze isc dziecko kąpac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff, w końcu nadrobiłam zaległości i przeczytałam Wasze wpisy. Pisałam do Was po weekendzie majowym zaraz, ale jak chciałam wysłać mój pościk, to mi wysiadał internet i się wkurzyłam. Fajna - widziałam te spodnie w sklpeie. Są super. Ja kupiłam identyczne tylko bez kieszeni. Mają milusią i dobrą gatunkowo bawełnę na tym pasie. Te, któe kupiłam są w rozmiarze \"S\" ale są na mnie za długie a mam 170 cm. Dokupiłam też do nich tunikę, jest też na stronie happymam taka w paski. Super postąpiłaś z tym babsztylem. Na mnie ostatnio patrzyła się krzywo baba w tramwaju, bo siedziałam. Wypięłam brzuszek i nic nie powiedziała. Słuchajcie, ja już przytyłam 4 kg. Jestem załamana. Naprawdę tylko 2 kg przytyłyście najwięcej? Mnie męczą okropne zaparcia. Lekarka mi mówiła o jakimś syropie na tą dolegliwość, ale zapomniałam jak się nazywa. Mój dzidziuś ma 75 mm 13 i 2/7 tc. Ciągle śpi jak jesteśmy na usg. Trochę mnie to rozczarowało, bo myślałam, że zobaczę jak sobie fika. Co do ciśnienia mam 120/70. Natomiast co rano bolą mnie nerki i mam być wyczulona na takie dolegliwości, bo kiedyś chorowałam na nerki. Następną wizytę mam za miesiąc a za 7 tyg. połówkowe usg genetyczne. Mi raz zrobiło się słabo, ale to było po kąpieli. Ja na razie nic nie kupuję dla dziecka. Jest jeszcze czas.Ubranka dostanę na pewno od siostry, a reztę się dokupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.........TC.....TERMIN ... .WAGA Daffodile....... 27......Wojkowice............14.......01.11....56+2 Marsjanka.......29.....Śląskie..................12...... .01.11...57kg/+2 Kasika1.........23......Rzeszów…............14.... . . .02.11..64kg -1 Milla77..........30......Warszawa............14.. ... .02.11..57+2kg mother..........25......Warszawa...........13........04. 11..62-3+1kg ewelka1234.....24.....Poznań................14........06 . 11 happymama....26.......Irlandia..............13.........06.11 ... / +2kg Green_Gable...26.....Zachodniopom........14........06.11 ..65 kg/+2,2 agnesa1983....24....Poznań...............13..........0 9. 11.....57kg/+2kg Aneta30........31.....Kraków...............13..........0 9. 11...53kg/+4 Jokasta........ 31..... Gdynia............... 13......... 11. 11 Marta1983.....21......Warszawa.........12..........13.1 1 .....65kg MarzenaMol....23......Wisła.................12.........1 4 .11 fajna-aj........27......Białogard...........12tydz ....14 11.. + 2kg mysza1980.....28......Warszawa...........12.........15.1 1 .....59 kg Karolinka Linka...21...Gliwice...............14.........15.11......50k g Beata1987...........21..... Śląskie...........12.........16.11.....62kg/+2 lorinka..........21......Blackpool.............11....... . 19.11....55kg kaaczuuchaa....27.....Lublin.............12............. 20 .11 mała_agatka....23....Łódź...............9............. 25 .11.....62kg/+1 eluś........30.........Międzyrzecz......9..............2 5.11.....55kg Myszkaa25......26.....Irlandia/Slask....10........ 28.11....53kg Maja_21........21.....Kielce..............10......... 29.11.....64kg / -2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta, mnie tez czesto pobolweaja nerki( i tez kiedys na nie chorowalam) narazie jednak wyniki moczu mam ok i mam nadzieje ze tak zostanie. Musze tez zcesto robic morfologie (zreszta jak kazda ciezarna) w poprzedniej ciazy dostalam momentalnie strasznej anemii-trzymala mnie az do porodu, nawet podwójne dawki zelaza nie pomogly...dzieciak wszystko chyba ze mnie wysysal:) aha, jak bylam poprednio w ciazy to tylko jeden , jedyny raz ktos ustapil mi miejsca w kolejce-a byl to jakis pijany zul w sklepie:D stalismy w kolejce tylko ja i on hehe:P i tak bym nie skorzystala z przywileju zakupu bez kolejki, ale jednak milo by sie czlowiekowi zrobilo gdyby ktos okazal sie pomocny no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Kurde ... piszecie, że Wasze dzidzusie takie duuuże. 75mm jejjj Jutro mam usg i martwie się, bo jutro bedzie 11tydzien od zapłodnienia a 13 od ost. @ a jak byłam na poprzednim usg to był 8tydzien i 2 dni od zapłodnienia i dzidzia miała 11mm, a to tak malutko :( Czytałam potem Wasze wpisy i wasze dzidzie 2, 3 razy większe w tym czasie. Niby nic mi nie dolega, ale boję sie, ze jutro znów rozczaruje sie wielkością mojego maleństwa :( ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście :P Zacznę od wózków.:) Moim zdaniem kupowanie wózka za 2000 zł jest bezsensowne. Dziecko zaraz z niego wyrasta i kasa idzie w błoto. No chyba że ktoś ma kupe kasy i stać go na to żeby tyle wydawać. Można kupić fajne i podobne wózki do tych za niższą cene. Ja np kupie ten http://allegro.pl/item359123140_super_ekskluzywny_wozek_safari_travel_fotelik_.html Co do omdleń ja na majówce prawie zasłabłam wynosili mnie na podwórko żebym świerzego powietrza nabrała. Straszne wrażenie i strach w oczach że coś się stanie :(... Green jak to możliwe że w 14 tc czujesz ruchy dziecka? Przecież jest za małe aby były odczuwalne. Albo miałaś @ gdy już byłaś w ciąży, albo to Twoje jelita tak szaleją i myli ci się z ruchami płodu. Ogólnie co do zakupów dla dziecka ja też już bym wolała po troszku wszystko kompletować bo wiadomo że to taniej wychodzi a nie później na ostatnią chwile wszystko kupić to jest większy wydatek. Uaktualniam tabelkę 13 tc skończony zaczął się 14 :D Już nie mogę się doczekać na usg połówkowe :)). Kg stoją w miejscu, a brzuszek się uwydatnia :) NICK.........WIEK......MIEJSCOWOŚĆ.........TC.....TERMIN ... .WAGA Daffodile....... 27......Wojkowice............14.......01.11....56+2 Marsjanka.......29.....Śląskie..................12...... .01.11...57kg/+2 Kasika1.........23......Rzeszów…............14.... . . .02.11..64kg -1 Milla77..........30......Warszawa............14.. ... .02.11..57+2kg mother..........25......Warszawa...........13........04. 11..62-3+1kg ewelka1234.....24.....Poznań................14........06 . 11 happymama....26.......Irlandia..............13.........06.11 ... / +2kg Green_Gable...26.....Zachodniopom........14........06.11 ..65 kg/+2,2 agnesa1983....24....Poznań...............13..........0 9. 11.....57kg/+2kg Aneta30........31.....Kraków...............13..........0 9. 11...53kg/+4 Jokasta........ 31..... Gdynia............... 13......... 11. 11 Marta1983.....21......Warszawa.........13..........13.1 1 .....65kg MarzenaMol....23......Wisła.................12.........1 4 .11 fajna-aj........27......Białogard...........12tydz ....14 11.. + 2kg mysza1980.....28......Warszawa...........12.........15.1 1 .....59 kg Karolinka Linka...21...Gliwice...............14.........15.11......50k g Beata1987...........21..... Śląskie...........12.........16.11.....62kg/+2 lorinka..........21......Blackpool.............11....... . 19.11....55kg kaaczuuchaa....27.....Lublin.............12............. 20 .11 mała_agatka....23....Łódź...............9............. 25 .11.....62kg/+1 eluś........30.........Międzyrzecz......9..............2 5.11.....55kg Myszkaa25......26.....Irlandia/Slask....10........ 28.11....53kg Maja_21........21.....Kielce..............10......... 29.11.....64kg / -2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko, niepotrzebnie sie przejmujesz. pamietam ze w poprzedniej ciazy kazda czesc ciala mojego synka wypadala na inny termin:Dnogi na sierpien, reszta na wrzesien:P kazde dziecko jest inne-popatrze ze niektore rodza sie z wagą 2,5 kg a inne nawet 2x wieksze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×