Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Jezu nie wiem co powiedzieć . Niech Pan Bóg ma nas wszystkie w swojej opaczności i nasze maleństwa też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz też wiem bo potem można siebie obwiniać. I tak było ze mną. teraz mała miała by już ponad pół roku. Ja chciałam iść do szpitała ale jak się kogoś radziłam to mówili poczekaj jeszcze trochę. Ale już nie ma sensu na kogoś winę zganiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze coś ostatnio czuje takie lekkie pieczenie w...( no jak to napisać ) chyba się domyslacie gdzie . Do tego dołaczają od czasu do czasu takie ciągnięcia w dole brzuszka . Chyba w sobotę pójdę do lekarza.Co prawda brałam przez ostatnie dni usosept ale jakoś nie bardzo działa chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka przykro mi że poruszyłam ten temat . Wiecej go ie poruszę .Teraz musisz cieszyć się tym co masz i żyć dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna aj pisz wprost pochwa :) To leć szybko bo to bakteryjki są..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale skąd cholera te bakteryjki się wzięły? Juz tak staram sie dbać nawet żele specjalne do higieny intymnej używam ...a czy one mogą byc groźne czy któraś z was tez tak miała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak coś to zwykłe mydło a nie żele. Wydalamy z siebie kwas mlekowy który jest ochroną, a my zabijamy ją mydłami.. Dobry jest płun feminatal jak coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na takie doleglwości najlepsza jest wizyta u lekarza...nie wolno żadnej infekcji zniedbać!! a na takie infekcje kobiety w ciąży są najbardziej narażone:( niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie umówilam się z moim lekarzem na jutro na wizytę . O 20 tej mam tylko zadzwonic aby dokładnie ustalić godz . Pewnie lepiej by było abym miała ze soba wyniki badania moczu ale cóz zrobie je poniedzieli a jutro niech lekarz oceni co mi moze dolegać . Mam nadzieję że to nic poważnego :(.Dziękuję za Wasze wsparcie . Gdyby nie wy chyba bym zwariowała bo jestem mega przewrazliwiona 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarek
Witajcie!!!!!! Nie dawno się dowiedziałam, że też zostanę mamą lisdtopadową...tak się cieszę...10 tydzień:)Ale może mi któraś powiedzieć, dlaczego mnie swędzi całe ciało...zaczęło się od dłoni i stóp...teraz w nocy się budzę z tego swędzenia....nie wysypiam się strasznie:(:(:(Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbarek, po pierwsze- gratuluję ciąży i witam w naszym gronie;) mam nadzieję, ze będziesz z nami pisać i wspónie czekać na Didka;) po drugie objawy o których piszesz, są typowymi objawami dla bardzo rzadkiej dolegliwości na którą cierpią niektóre ciężąrne, a mianowicie- cholestaza ciężarnych... zrób badania w tym kierunku. Mam nadzieję jednak, że to nie to, ponieważ to nie jest przyjemna dolegliwość....niestety,.... póki co....poczytaj. A potem najlepiej- do lekarza!!! http://www.maluchy.pl/artykul/170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbarek -Przyczyna swędzenia może być zbyt malo nawilżona skóra , tworzące się po maleńku rozstępy lub też zbyt duża ilośc stosowanych witamin a w szczególności kwasu foliowego . Teraz musisz szczególnie nawilzać skórę bo moze byc ona szczególnie wysuszona . Powiedz o tym swojemu lekarzowi on napewno coś ci doradzi . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tak na chwilke tylko, poczytałam troszke z ciekawości, mam nadziejże ze sie nie gniewacie, a to dlatego ze ja sama termin mam na koniec wrzesnia i chciałam popatrzec jak to było z wami w początkach ciazy. Ja miałam kiepsko, bo zagrozenie straszne i leki, ale widze ze u was wszystko ok w miare. pomijam przykre wspomnienia. Zycze duuzo zdrówka i pociechy z brzusia. Moje dzidiz juz kopie okropnie, mały diabełek. Buziaki dla brzusiów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro idę do lekarza...mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku...żeby tylko było...dziękuję Wam bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co.... trzymam kciuki! po wizycie napisz jak było;) pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet mi sie dzisiaj obiadu nie chciało wymyślać- po prostu- zapiekanka makaronwa w sosie śmietankowo-serowym. Troche dziwnie brzmi, ale smakuje całkiem nieźle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy się zawsze rozkręcacie z pisaniem w takich \" pracowych\" godzinach. Jeszcze tylko jutro i free przez dwa dni. Czy Wam też ostatnio się nie che pracować? Myślę, że to ta piękna pogoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokasta ja nie pracuję a nic mi się wogóle nie chce. Te pogody mają na mnie ogromny wpływ dlatego że ja często mam niskie ciśnienie i zawsze po południu muszę zrobić sibie sjestę :-). I tak też było teraz :-). Ja chyba jutro dziewczyny pójdę do lekarza po jakieś leki bo mi gardło to chyba się pali w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokasta, ja niestety jestem na zwolnieniu... pewnie juz do pracy nie wróce, chyba, że na kilka dni. Najpierw miałam duże bóle brzucha, więc lekarz kazał mi tylko leżeć i odpoczywać. Za chwilę będzie juz widać brzuszek, więc nie wróce do pracy. Moja praca jest trudna i jej charakter jest raczej męski. Poza tym....nerwy i stres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam niskie ciśnienie- czasem to mam wrażenie, że odjezdzam. Ja pracuję, ale od lipca będę miała 2 miesiące wakacji, potem we wrześniu do pracy, wiec niebawem też sobie odpocznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokasto - rozumiem, że obie jesteśmy pierworódkami. Dobrze, że nie jestem tu sama, raźniej mi teraz. Dziewczyny w moim wieku to prawie wszystkie mają już dzieci. Wiem, że szkoła to później ,ale podobno z termianmi jest [roblem i trzba się zapisać wcześnie. Beatko - nie martw się, jeszcze się okaże, że Twój dzidziuś nadgoni te centymetry i będzie większy od naszych. Pewnie nie możesz się już doczekać. Ja miałam usg w 13 tc. i dzidek miał 6,5 cm. Nie ma się co przejmować. Mysza - zapytaj lekarza o tabletki na ból głowy, choć jak masz temperaturę to chyba coś Cię bierze i inne leki by się przydały. Byłaś u lekarza? Mała Agatko - oszczędzaj się trochę, bo to prawdziwy maraton z tyloma godzinami pracy, dojazdami, itd. Nie masz wcale czasu dla siebie. Nie dziwię Ci się, że jesteś wykończona po całym dniu. Podziwiam Cię. Ja też niedawno powiedziałam w pracy, na razie jest ok, zobaczymy jak będzie dalej. Ja też na razie nie smarujęsię niczym, a już wypadałoby. Mi koleżanki polecały Galenic Elancyl czy coś takiego, kosztuje ok. 100,00 zł , ale podobno jest dobry. Pewnie są i tańsze. Ja też mam rozstępy. Ale miła babuleńka w tramwaju. Aż mi się łezka zakręciła w oku. Ja też zauważam, że pełno małolatów siedzi i nie ustąpi miejsca. Denerwuje mnie też to, że sami rodzice od małego uczą dzieci, że one siedzą a mamy stoją obok. Grrr Jej, dziewcszyny, piszę tu do Was i czytam w międzyczasie co napisłąyście dzisiaj. Zaraz się rozpłaczę, tak mnie wzruszacie tymi opowieściami o babuleńkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej....dzis bylam na samotnym niestety pierwszym usg. no i.....jest wszystko wporzo!!!!ale sie ciesze.maluszek ma 4 konczyny,bijace serduszko,rusza sie!!!malenstw ssalo kciuka i normalnie machalo :) przynajmniej ja to tak widzialam :p lekarka powiedziala,ze na tym etapie sadzi,ze to chlopak,ale na 100% pewnosci nie ma.wydrukowala mi pare obrazkow,ale szczerze mowiac,jak ona mi pokazywala co i jak to \"cos\" widzialam,a jak sama to ogladam to nie wiem na co patrzec :( pytalam kiedy moglabym zrobic to usg genetyczne,ale lekarka powiedzila,ze jesli nie ma jakis predyspozycji rodzinnych w tym kierunku to nie ma takiej potrzeby,aby wydawac spora kase na to badanie. ale jestem podekscytowana.nawet siostra jak sie z nia dzis widzialam zachowywala sie normalnie.oby wszystko wrocilo do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, strasznie mi przykro. Obyśmy wszystkie doczekały sczęśliwie porodu naszych zdrowiuteńkich dzieciaczków. Musi tak być. Ja już kupiłam spodnie ciążowe i rybaczki i mają te śzerokie bawełniane ściągacze z lycrą. Jestem z nich zadowolona, i nie mogę się doczekać kiedy zacznę w nich chodzić. A po co się kupuje pas ciążowy? zeby zatuszować niedopinające się spodnie, czy to ze względu na brzuszek? Oczywiście, że czasami mamy spięcia z M. To chyba normalne. Ja się niepokoję drogami moczowymi. Czuję się tak, jakbym miała przeziębiony pęcherz. Czuję ciągle parcie na mocz a leci tylko troszkę kropelek. Pobolewa mnie teżtroszkę podbrzusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynik moczu miałm ostatnio dobry, ale nie robiłam bakteriologii, myślicie, że powinnam jutro ponowić badanie i zrobić posiew? Czy to może maluszek mi uciska pęcherz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbarku, witaj🌻 gratuluje ciazy i mam nadzieje ze to swedzenie to nic powaznego i szybko przejdzie Fajna,ja bylam przedwczoraj u ginki- i ta mi mowi ze mam lekkie zapalenie , zdziwilam sie bo dbam o siebie, uzywam laktacydu, nie wspolzyje, na basenie nie bylam...powiedziala mi ze to bardzo czeste w ciazy-dostalam globulki...powiedziala ze pewnie mnie piecze :P a ja nic nie czuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce kupic ten pas ciazowy ale chce go nosic pod bluzeczki,mam o tyle dobrze ze zawsze ubieram sie na czarno wiec czarny pas bedzie do wszystkiego pasowal. Dzieki temu nie bede musiala kupowac tylu bluzeczek ciazowych-choc ostatnio poszalalam i kupilam 3 pary spodni na brzuszek i pare tuniczek...w stare spodnie jeszcze wchodze ale pilują mnie jak siedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×