Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Nareszcie was doczytałam, rozpisałyście się bardzo!!Mój didek jest ułożony główkowo ale gin mówi że może się jeszcze odwrócić. Po tym co napisała Agnieszka to się przeraziłam bo sama nie wiem czy jestem na to narazona. Siostra mojego męża miała problem bo mały tez był ułożony główkowo i naciskał jej na szyjkę co powodowało że zaczęła się otwierać czy coś i musiała leżeć!! U nas pogoda też przepiękna. Ja planuję pracować do końca września ale jeśli będzie konieczność to oczywiście pójdę wcześniej! No mi już po globulkach co mi przepisała gin dużo lepiej przestała mnie swędzieć pochwa i jest super!! Dziewczyny jak u was z seksem??Ja czasem mam taką straszną ochotę, że zrobiłabym to wszędzie a czasami mam takiego strasznego lenia, że szok. Nie wiem czy wam wspominałam ale zostałam ciocią i mam śliczną siostrzenicę. Za parę tygodni następny didek się rodzi, potem jeszcze jeden a potem dopiero mój. No ja wam powiem, że też trochę boję się porodu. Nie wiem czy dam sobie radę. Chciałabym rodzić siłami natury ale czy dam radę??Ale jeszcze trochę czasu zostało więc mam nadzieję, że jakoś wytrzymam z tymi myślami. Czy wy tez czasem tak macie, że nachodzą was jakieś głupie myśli??Wczoraj np cały czas myślałam że nie dam sobie rady. No cóż już sama nie wiem co myśleć.!! Co do zgagi to ja mam straszną i to prawie codziennie a zapomniałam ostatnio spytać gin czy mogę coś\\brać!!Narazie pomagają mi migdały ale nie zawsze mam je przy sobie!! Pozdrawiam was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ruchów to już je czuję przynajmniej tak mi się wydaje. Ale dzisiaj jest coś wyjątkowo spokojny i to mnie martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój dzidek też jest ułożony podłużnie główkowo po lewej stronie. Też się wystarszyłam ja kprzeczytałam o tym naciskaniu na szyjkę. Mi też dzidek rusza się czasami rzadko i się martwię, ale jest gorąco i on pewnie też to odczuwa. Na sczęście, jak na arzie nie mam dolegliwości grzybicznych. Współczuję, bo to cholerstwo okrutne. Dziwna jest ta moja nadżerka, bo tylko 2-3 dni miałam plamienia i potem spokój. Jutro powiem lekarce, że coś takiego mi się działo, bo ona nie wie o nadżerce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie przejmujmy się ułożeniem maluszków! one jeszcze nieźle sobie fikają i sto razy je zmienią :) ja małą czuję raz tu raz tam. ogólnie to mało ją czuję tylko wieczorkiem i tylko kilka pyknięć. chciałabym częściej ale chyba jeszcze mi się odechce kopniaków ;) co do seksu to ja też raz mam wielką ochotę a raz nie chce mi się nic. ale jak już mi się chce to nie ma zmiłuj :P niestety ciągle cierpię na suchość pochwy :( już mam dość bo potem R mówi że nie mam ochoty, a ja mam, ale tego nie czuć :( chciałabym w końcu się tego pozbyć, ale nie mogę. kończę i spać biegnę :D 🌼 dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Jesli chodzi o seks to moze dla mnie nie istniec teraz. Uciekam od meza doslownie.Nie moge i juz.:O:O:O nie martwcie sie ulozeniem, normalnie szyjka sie nie rozwiera, tylko jak ktos ma z tym problemy. Pamietam dokladnie ze Olaf byl na 100% ulozony glowkowo od 27 tc a moze nawet wczesniej-od tamtej pory zawsze czulam kopniaki u gory a czkawke na dole.I do samego porodu tak pozostal.Nic mi sie nei rozwieralo:) w dniu porodu rano mialam jeszcze szyjke zamknieta, urodzilam wieczorem.Nie martwcie sie niepotrzebnie. Wkurza mnie ta pogoda. Wczoraj podczas spaceru z malym zaslablam , do tego bol glowy i bylam ugotowana..:O tesciu wzial mi malego prawie na caly dzien, bo nie dalam rady sie nim zajac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! a ja lubię taką pogodę :) może zmienię zdanie jak dziś pojadę autobusem na miasto :P ale zawsze lubiłam upały, w końcu jest mi ciepło :) jejku od kilku dni cierpię na wzdęcia i zaparcia. już mam dość :( znacie może dobry sposób na pozbycie się tego cholerstwa???? bo ja już nie mam pojęcia co robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala Agatko, spróbuj jesc codziennie grapefruty. Powinny pomoc.:) jak mialam problemy z brzuszkiem to jadlam na sniadanie i czulam sie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tym jeszcze nie próbowałam. były już suszone śliwki, kaw zbożowa, jogurty, kiwi, woda i inne takie, ale nic nie dały. może to pomoże :) zobaczymy. dziś sobie kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) daff ja w poprzedniej ciazy mialam tak jak ty teraz z sexem ...dobra tylko szybko bo sie rozmysle ..:o a teraz calkiem w druga strone chce mi sie prawie zawsze oprocz zmeczenia...ale wczoraj po seksiku jak poszlam siku to zobaczylam troszke krwi na papierze wiem ze mam nadzerke ....troche sie przestraszylam i ide do lekarza mam nadzieje ze to nic powaznego agatko pojedz troche musli,orzechow sliwki suszone.. wczoraj kolezanka zrobila mi kilka fotek jak ktoras chce to dajcie maila bo na nk nie chce wklejac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! u mnie byla straszna noc jeszcze takiej nie mialam!!!nie moglam spac bolaly mnie na dole plecy tzn. tak bardziej nyly i tak jakby cala kosc ogonowa czasami tez dziwnie pobolewala mnie pochwa po prawej stronie dzis juz jest lepiej od czasu do czasu mnie zaboli, ale jakos sie martwie!! co do sexu to niestety moj maz musi wytrzymac rok abstynencji dobrze ze jest bardzo wyrozumialy!!nawet jak mam ochote to nic z tego!!ale czasami sni mi sie juz po nocach:):)jeszcze tylko 6miesiecy abstynencji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja : anikarenina@autograf.pl Dla mnie jest za goraco. Nogi mam spuchnięte:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotki poszly :) wspolczuje wam tych upalow my dwa dni temu mielismy tu skwar i ledwo wytrzymalam jednak wole ten kilmat tylko mogloby rzadziej padac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinko ja tez poprosze fotki :) kamamar@poczta.fm ja tez mogla bym sie obejsc bez seksu teraz :) a mezus musi to niestety zaakceptowac :( co do zaparc to ja jadam codziennie duzo owocow i niemam z tym zadnych problemow ( jak na razie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj zaczynam 23 tydzien :D NICK............Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....22.......01.11....56+5 .....Inga Marsjanka.....Śląskie........20.......01.11....57+6 Kasika1........Rzeszów......21.......02.11 ...64+3.......Karolinka Milla77.........Warszawa....22.......02.11....57+ 7......Maciuś mother........Warszawa....22.......04.11.....62+3......C hłopiec agniesza26.....Lublin........22.......04.11.....53-3+7,5 .Chłopiec ewelka1234....Poznań.......22.......06.11.... happymama....Irlandia.......23......06.11.....65+6......... .Zuzia Green_Gable...Szczecin.....22......06.11....65+dużo...Mik ołaj Ania_1980......Szczecin.....18.......07.11....66+4 agnesa1983....Poznań.......20.......09.11....57+4....... .Chłopiec Aneta30.........Kraków......21.......09.11....53+10..... .Chłopiec 18-nastk.......Warszawa...18.......10.11.....55+2,5 Jokasta........ Gdynia.......21.......11.11.....58+5........Jeremi C.internautka..Poznań.....20........11.11....56-2+0,5 Marta1983.....Warszawa...20.......13.11.....65+4,5.....D iewczynka fajna-aj.........Białogard....19.......14.11....+5...... .....Dziewczynka MarzenaMol....Wisła.........18.......14 .11....+3 mysza1980.....Warszawa...20.......15.11.....59+5 Karolinka Linka..Gliwice.....20.......15.11.....50+3.......Chłopiec Beata1987.......Śląskie......20.......16.11......62+6,5. ...??? bonizz...........Opatów.....19........17.11 ....66+4.......Chłopiec lorinka..........Anglia........19........19.11.....55+5. ......Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......20........20.11 Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5 mała_agatka...Łódź.........18........25.11.... 61-1 eluś...........Międzyrzecz..16........25.11.....55-2 Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53 Maja_21.........Kielce........17.......29.11.....64-2+0, 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinko super brzuszek :) chyba nieco większy od mojego, ale też jesteś tydzień do przodu :) poza tym tak jak wiele razy powtarzałam nie należy porównywać wielkości brzuszka bo każdy rośnie własnym tempem. może w końcu też wam coś powysyłam. na razie uciekam. aaaa mamy na ogrodzie 4 małe jeże!!! chodzą sobie i już niczego się nie boją, tylko mój piesek niezbyt je lubi, ale nie ma wyjścia musi tolerować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć No widzę że podjęłyście gorący temat ( sex) . U mnie jest z tym różnie . Do niedawna miałam apetyt na sex i to duży, ale tak od miesiąca po prostu libido spadło mi do zera. Może dlatego że nasz sex nie smakuje już tak jak wcześniej ( trzeba bardziej uważać i nie może już być tak ostro ) . Brzuszek zaczyna mi przeszkadzać i nie czuję się już tak sexowna jak zawsze . No ale jak mnie mój mąż przytakuje to nie odmawiam i staram się sprostać zadaniu jak nie w ten to w inny sposób hehe . Powiem wam że mam dni gdy troszkę boję się współżycia . Tak mi zależy na maleństwie że każdy skurcz po stosunku nie daje mi spać . Czasami myślę że jestem przewrażliwiona już . Nawet niedawno rozmawiałam z mężem o tym jak bardzo bym już chciała pokochać się z nim tak namiętnie jak zawsze . Myślicie że po porodzie coś się zmieni jeśli chodzi o komfort podczas stosunków ? czy faktycznie jest luźniej w środku ?? Uwielbiam sex i nie chciałabym aby cos się zmieniło .:-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 tydzień ciąży - zdjęcia na FotoForum | Gazeta.pl jak chcecie zobaczyc te brzuszki to wklejcie w wyszukiwarke google to co jest wyzej i to bedzie drugie i to bedzie druga strona od gory tam bedzie sporo zdjec brzuszkow od 18tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....22.......01.11....56+5 .....Inga Marsjanka.....Śląskie........20.......01.11....57+6 Kasika1........Rzeszów......21.......02.11 ...64+3.......Karolinka Milla77.........Warszawa....22.......02.11....57+ 7......Maciuś mother........Warszawa....22.......04.11.....62+3......C hłopiec agniesza26.....Lublin........22.......04.11.....53-3+7,5 .Chłopiec ewelka1234....Poznań.......22.......06.11.... happymama....Irlandia.......23......06.11.....65+6...... ... .Zuzia Green_Gable...Szczecin.....22......06.11....65+dużo...Mi k ołaj Ania_1980......Szczecin.....18.......07.11....66+4 agnesa1983....Poznań.......20.......09.11....57+4....... .Chłopiec Aneta30.........Kraków......21.......09.11....53+10..... .Chłopiec 18-nastk.......Warszawa...18.......10.11.....55+2,5 Jokasta........ Gdynia.......21.......11.11.....58+5........Jeremi C.internautka..Poznań.....20........11.11....56-2+0,5 Marta1983.....Warszawa...20.......13.11.....65+4,5.....D iewczynka fajna-aj.........Białogard....21......14.11....+5,5...... .....Dziewczynka MarzenaMol....Wisła.........18.......14 .11....+3 mysza1980.....Warszawa...20.......15.11.....59+5 Karolinka Linka..Gliwice.....20.......15.11.....50+3.......Chłopiec Beata1987.......Śląskie......20.......16.11......62+6,5. ...??? bonizz...........Opatów.....19........17.11 ....66+4.......Chłopiec lorinka..........Anglia........19........19.11.....55+5. ......Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......20........20.11 Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5 mała_agatka...Łódź.........18........25.11.... 61-1 eluś...........Międzyrzecz..16........25.11.....55-2 Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53 Maja_21.........Kielce........17.......29.11.....64-2+0, 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa co za pogoda😠 polazilam 1,5 godz z malym i juz źle sie czuje😠 nie ma czym oddychac...i jak tu pchac wozek albo uganiac sie za dzieckiem ktore 2 minuty na tylku nie usiedzi:O rozbolal mnie do tego brzuch, wszystkie gosci w biodrach i dupie czuje fuuck!😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daff - Ja tez mam dolinę przez ta pogodę . Do tego siedzę w biurze gdzie cały dzień przez okno wpada słońce . Nie dość że ciężko mi oddychać to jeszcze doła łapię jak widzę te wszystkie porozbierane młode dziewczyny a ja w ciążowych kieckach się kisze .Czuję się ciężka gruba i brzydka . A co mi tam ponarzekam troszkę . Dodam że nie znalazłam jeszcze nikogo w zastępstwo do pracy . Mam nadzieje że nie będę zmuszona zamykać działalności . Po niedzieli przejdę się ponownie do Urzedu Pracy . Odkładam to już od 2 tyg bo okropnie daleko na piechotkę a mąż autem dojeżdża do pracy .Buuuuu . Ja chcę do domku już …………………..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Daff ja mam to samo :o ... trochę pochodze po tym upale... i słabo mi ... a nic nie noszę... wozka też przeciez nie pcham ... ehhh agnieszko... i znów mam to co Ty ... tylko ja to mam jak rano wstanę :) Plecy na dole rwą, kość ogonowa też i dosłownie aż do bólu pochwy :o ... ale jak to rozchodzę to odrazu mija ... ehhh Damy Rade Dziewczyny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×