Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Beacia1987- no niby tak ale co będzie jakby wcześniej dzidzia pchała się na świat ? Aż boję się pomysleć :( W szkole rodzenia poznałam dziewczynę która urodziła w 28 tyg ciązy nie będąc gotowa i ... Ahh sama nie wiem w panikę wpadłam jak zobaczyłam jak niektóre z Nas są już przygotowane na przyjęcie maluszka . czuję się jak wyrodna mama :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna ja też czytając że wszystkie dziewczyny na zakupy chodzą to mi się smutno robi ale ja muszę czekać do 10-go na wypłatę. ja nie boirę pod uwagę mysli że moge wcześniej urodzić :-). I nie jesteś złą matką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane:) dodałam fotki ale takie fajne teraz to widac brzuszek i widac tez ze urósł:D poprawiłam sobie humor:) dziękuje wam za uspokojenie mnie jesteescie swietne:) chcialam sie zapisac do szkoly rodzenia ale u nas w szczecinie jedna lekcja 50zl to chyba nie pojde:/ troche drogo... nie znalazłam bezpłatnej szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna-aj jestes super kobitką i ani mi sie waz pisac zes wyrodna matka! nie ladnie jestes swietna mamusia i juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta! Ty to niezła jesteś;) zazdroszczę Ci, że masz już prawie wszystko gotowe dla Maleństwa! widzę, że mamy takie same komódki z ikei;) tylko w moich dopiero zbierają się ciuszki... powiem Wam szczerze, że ja również wychodzę z założenia, że chcę mieć chociaż częściowo wyprawkę kupioną. Chodzi mi nie tyle o pieniądze, ale właśnie o gotowośc na narodziny Zosi. Już tłumaczę dlaczego: ja miałam często takie sny, ze rodzę dziecko, a w domu mam tylko pieluchy jednorazowe, kocyk i jeden pajacyk :( wiecie, to takie schizy, ale nic na to nie poradzę... zresztą jka sie tak kupuje na raty, to mniej sie te wydatki odczuwa. Bo to wszystko jednak kupę kasy kosztuje... ja muszę wybrać jeszcze łóżeczko, materacyk, pościel i takie tam... no brzuszki rzeczywiście macie ładniutkie;) niektóre już całkiem spore :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że dziś temat wyprawkowy :) to ja się pochwalę co mam, a co chcę kupić później: mam: - jakieś ubranka dla maluszka, szczerze nie wiem czego ile dokładnie, bo jest to w kartonie a nie mogę go sama wyciągnąć bo ciężki, a R powiedział że nie mam czasu teraz na oglądanie ubranek :O - kombinezonik - ręczniczek z kapturkiem - przewijak i to by było na tyle. tzn mam jeszcze fotelik samochodowy, ale R stwierdził, że ma on za dużo miejsca przy główce, jest taki bardzo półokrągły i on kupi inny, żeby maluszkowi nic się nie stało. kupimy: - wózek, ale to jak się mały urodzi. na razie mam upatrzony :) - fotelik do auta - j/w - łóżeczko - upatrzone jest kupimy w październiku, na początku listopada - kosmetyki dla maluszka - w listopadzie - komodę na rzeczy dzidzi - myślę że ok września - koszulę dla mnie - jak tylko coś ładnego znajdę ja tam twierdzę że mam jeszcze dużo czasu. a jak wcześniej urodzę to trudno zstawię zakupy dla mojego "prawie męża" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do snów. ostatnio mi się śniło że już urodziłam. nie pozwolili mi obejrzeć maluszka, jednak nie to było moim zmartwieniem - nie miałm podkładów poporodowych. założyłam więc sobie pieluszkę małego i poszłam na zakupy :P od razu po porodzie. w sklepie nie było, w aptece były ale okropnie drogie - 100 zł za 2 sztuki, w dodatku wyglądały jak ... rękawiczki :P nie wiem co zrobiłam bo budzik zadzwonił, ale sen był niezły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mysłę tak jak mała agatka. Że po prostu na zakupy jest jeszcze czas. Tylko jak ja liczyłam to na kosmetyki malucha trzeba dać ok 150 zł, łożeczko 250, rzeczy dla mamy 200, pampersy a one nie są tanie. Więc tych wydatków troche jest i na raz to akurat mnie było by cięzko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na początku ciąży miałam bardzo głupie sny chodz już nie pamiętam nawet jakie. Ale teraz nie sni mi się po prostu nic :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczynam wszystko teraz kompletowac, mysle ze wystarczy zaczac w 7 mcu i skonczyc w 8 zeby w 9 tylko czekac na maluszka:) chyba ze komus grozi przedwczesny poród, Ale i tak bym sie nie martwila!! Teraz wszystko jest w sklepach tak wiec spokojnie mozna potem kupic, moze to zrobic tez ktos z rodziny.Na szczescie nie zyjemy w czasach komuny i nie musimy same dziergac sweterkow dla dzieci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daff ma rację. Jak się ma pieniądze to zakupy to pestka :-). W jednym sklepie mozna kupić wszystko :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuuu nie mowcie mi o snach!!! ja mam takie durne ze szok! dzis mi sie snilo ze zrobila mi sie dziura w brzuchu nad pepkiem i zaczela wystawac z niej nozka mojego dziecka...wpychalam ja z powrotem ale bez skutku...jeździlam gdzies po szpitalach ale mnie olewali a ja strasznie plakalam ze to za wczesnie zeby rodzic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Daff to ty rzeczywiście masz okropne te sny. A ja teraz sobie oglądam rzeczy na allegro :-). Ja kosmetyki dla dziecka będę kupować przez internet od jednego sprzedawcy bo tu jest taniej i wogóle. Nawet juz mam upatrzonego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm moje dziecko nie mialo uczulenia na zadne pieluchy, moje ulubione to happy i huggies, pampersy tez nie sa zle pierwsze pieluchy chyba kupie happy, maja wyciecie na pepuszek,chociaz inne pieluszki tez sie sprawdzą, trzeba tylko odchylic krawedź pieluszki zeby nie urazala pepuszka i jest ok. Po 10 dniach pepka juz i tak pewnie kikuta nie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli mowa o snach.... to ja tez mam jakies kosmiczne!! posłuchajcie- sniło mi sie wczoraj, ze moj gin w swoim gabinecie pozwalał na kręcenie filmów erotycznych. Jak przyjechałam do niego, to tam właśnie na fotelu siedziała dziewczyna i jakis facet kręcił film z nią w roli głównej !!! kurwa, dziewczyny, myślałam, ze padnę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam jescze doświadczenia w pieluchach. Miałam może trójkę rodzeństwa ale mama to robiła tak że na początku kupowała pampersy a potem takie tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli o pieluchy chodzi, to we wrzesniowym numerze Dziecka są dwa kupony rabatowe na pieluszki Huggies newborn (na opakowania 28 sztuk). Rabat jest 50%, więc w cenie jednej paczki mozna kupić dwie;) polecam. Kupony są ważne do 31.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm tak sobie mysle ze mamusie ktore sa po raz kolejny maja jednak latwiej:) w 1 ciazy wszystko jest taka wielka niewiadoma...:) czlowiek sie niepotrzebnie zamartwia roznymi rzeczami.. z kosmetykow polecam na poczatek oilatum do kąpieli, balneum tez jest dobre-moj synek mial wrazliwa skore i sie sprawdzily, na poczatku smarowalam skore oliwką z oliwek extra virgin, ale nie codziennie bo po oilatum nie tzreba. Bardzo lubie tez kosmetyki z Hippa, kupuje starszemu synkowi ale sa juz od 1 dnia narodzin Nivea tez jest bardzo dobra tylko jakos johnson baby mnie nie przekonuje,nigdy nie lubilam tych kosmetykow widzialam tez nową serie kosmetykow z Dzidziusia ale nie wiem czy sa od dnia narodzin.z doswiadczenia wiem ze proszek Dzidzius jest rewelacyjny , na pewno go kupie. aha, do smarowania pupy na poczatek fajny jest bepanthen bo mozna tez stosowac na popekane brodwaki (i nie tzreba zmywac), ale jest malo wydajny. Polecam tez masc alantan i sudocrem moj synek mial 1x w zyciu male odparzenie, po pudrze alantan wiec nie polecam, masci jednak lepiej chronia skore. ale sie rozpisalam...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do tesco akurat mam 40 km więc mnie nawet droga troche bedzie kosztować ale zawsze można pochodzić po takim sklepie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ja myślałam aby kupić na odparzenia tą maść sudocrem bo prawdopodobnie jest bardzo dobry a duże opakowanie 250 g kosztuje chyba 40 zł na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem, Daff :D mnie tam cholernie ten sen zestresował... sama nie wiem dlaczego... moze po prostu te rzeczy wolę w realu :P ale świństewka sie mnie czepiły :P a jesli chodzi o Twoje doświadczenia, to dawaj, dawaj.... mnie tam sie one na pewno przydadzą... dobrze posłuchać kogoś z doświadczeniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam do szpitala 3 koszule, jedna do porodu (ale i tak potem mi dali szpitalna) i 2 do karmienia, i powiem Wam ze mi braklo-maz musial dokupic dwie (a ze sie nie zna to kupil paskudne!:P), a to dlatego ze koszule szybko sie brudza, no i synek mnie obsikiwal czesto przy przewijaniu. Z tym ze ja bylam w szpitalu az 6 dni, normalnie jest sie 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata, ale jest baaaaaardzo wydajny!!! bo np alantan jest tani ale starcza na ok tydzien!to samo bepanthen! a sudocrem uzywasz uzywasz i sie nie konczy:) kremy na odparzenia z hippa i nivei tez sa superwydajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do sudocremu to faktycznie dobry jest :) a mi właśnie synek przewrócił się w swoją ulubioną pozycję :) znów leży w poprzek :P widziałam tylko jedną wielką gulę i już jest :P wiercipięta mały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas do porodu nie trzba koszuli. tylko jak przychodzisz to musisz mnieć koszule ale potem dawają tobie się przebrać w białą szmate w której widać wszystko. Normalnie bym się krępowała bo cycki miałam na wierzchu ale ból był ważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×