Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

kasika koniecznie napisz nam co z dzidzia twojej znajomej :( nie lubie takich wiadomosci bo zaraz sie o wszystko martwie i o moje malenstwo boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda z nas napewno takie rzeczy przeżywa. Ja często myślę co by było gdybym teraz rodziła ale nie chcę o tym nawet myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata ja tak samo !! a moj maz tylko mnie opiernicza ze mam takie mysli i ze mam przestac bo cos wykracze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No napiszę, ale narazie nie chce dzwonić tam, bo tak głupio. Dzidek pewnie jeszcze poleży w szpitalu. Ehh Ja mam wizytę w piątek i już się nie moge doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie nie wyobrazam teraz rodzic...tym bardziej ze dziecko lezaloby w inkubatorze a po drugie ja nie mam kosmetykow dla malucha pieluszek tetrowych i flanelowych i pampersow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nawet nie chodzi o to że nie mam wszystkiego ale takie dziecko nie jest jeszcze do końca rozwinięte i ja bym się zamartwiała czy będzie się prawidłowo rozwijać. Ja mam brata niepełnosprawnego i wiem co to znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że Wam o tym napisałam, ale jakiegoś doła przez to mam. Ide zaraz robic tosty, bo kupiłam dzen i miód i mam ogromna ochotę, potem dobranocka i spać:P Jutro wybiore wyniki, zobaczymy czy sie poprawiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika moja kumpela miała termin na 1. 10 i jej wody odeszły dziś leży teraz na patologii ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak miała termin na 1 października to już może spokojnie rodzić bo to już 38 tydzień więc w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
No co Wy Dziewczyny ... ja już mam 10kg na plus :D o 19:40 mam wizytę u gina... tą którą przyspieszyłam o tydzień ze względu na te twardnienia... co prawda mam ich już mało, ale miałam duuuuużżżooo i chcę sprawdzić czy szyjka mi się nie skraca itp... choć nienawidzę tego badania :o Trzymać kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to był najwcześniejszy termin a prawidłowo miała rodzić 11 października... Zobaczymy co będzie narazie położyli ją do łóżka ale ma silne skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Byłam dziś bardzo zalatana. Cały czas załatwiamy formalności z mieszkanieniem. Poza tym mało spałam w nocy i słabo się czuję. Teraz czuję wielkie zmęczenie. Ja też dostaję wariacji na samą myśl o ubraniach dla mełego etc. Ja dopiero pod koniec pażdziernika będę mogła tym się zająć ze względu na przeprowdzkę. Zazdroszczę Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokasta ja nie dla zabawy prałam i prasowałam te wszystkie ciuszki, mnie już kręgosłup siada musiałam wszystko mieć gotowe bo później nie dałabym rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha bo ja myslałam że jej termin to 1 październik. Ja ,mam termin na 16 listopada i wtedy jest koniec 40 tyg i nie mówie i dwa tyg wczesniej.Bo rodzić moge od 2 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się zastanawiam kiedy urodzę :D synuś się uspokoił po wizycie u ginka hie hie. Śpi chyba w nocy znowu da czadu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie bezpiecznie jest juz rodzic po 36 tc bo pluca sa juz rozwiniete...tyle ze wczesniaki sa bardziej narazone na rozne problemy, np przedluzajaca sie zoltaczke, problemy ze wzrokiem... moja kuzynka urodzila corcie w 31tc, a od poczatku ciazy musiala lezec plackiem bo grozilo jej poronienie. W domu miala juz 2 letniego synka i musiala wynajac do niego opiekunke bo sama wstawala tylko do wc... jak sie mala urodzila to dlugo byli w szpitalu,przeszla jakas operacje oczu..ale teraz jest zupelnie zdrowa 2 letnia dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wyczytalam w necie moja corcia powinna juz wazyc ok 2300g,okaze sie jutro jak jest w rzeczywistosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no od 38 tc to juz jest porod w terminie:) hmm ciekawe ktora bedzie pierwsza;) na pewno nie ja!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko wg tego przecietny noworodek wazy 3,5 kg a wiadomo ze zdarzaja sie wieksze i mniejsze:) to ponoc zalezy glowine od tego ile wazyli rodzice gdy sie urodzili.No i pewnie jeszcze od paru innych rzeczy:) ale mam lenia...niech mnie ktos w tylek kopnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko jejku jaka Ty szczuplizna jestes, ciekawe gdzie te dodatkowe kg? pewnie wszystko w brzuszek poszlo:)przynajmniej nie bedziesz miala problemu z odchudzaniem:) tak poza tym dziewczyny...slicznie wygladacie:) takie usmiechniete...widac ze szczesliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki że się wtrącam, ale to się może przydać ;) Waga maluszków ;) 22 tc 374 gram (10 centyl) 575 gram (50 centyl) 754 gram (90 centyl) 23 tc 351 gram (10 centyl) 588 gram (50 centyl) 839 gram (90 centyl) 24 tc 364 gram (10 centyl) 640 gram (50 centyl) 958 gram (90 centyl) 25 tc 409 gram (10 centyl) 726 gram (50 centyl) 1106 gram (90 centyl) 26 tc 483 gram (10 centyl) 841 gram (50 centyl) 1280 gram (90 centyl) 27 tc 584 gram (10 centyl) 983 gram (50 centyl) 1476 gram (90 centyl) 28 tc 708 gram (10 centyl) 1148 gram (50 centyl) 1689 gram (90 centyl) 29 tc 852 gram (10 centyl) 1331 gram (50 centyl) 1915 gram (90 centyl) 30 tc 1014 gram (10 centyl) 1529 gram (50 centyl) 2151 gram (90 centyl) 31 tc 1189 gram (10 centyl) 1738 gram (50 centyl) 2392 gram (90 centyl) 32 tc 1377 gram (10 centyl) 1955 gram (50 centyl) 2634 gram (90 centyl) 33 tc 1572 gram (10 centyl) 2175 gram (50 centyl) 2873 gram (90 centyl) 34 tc 1772 gram (10 centyl) 2395 gram (50 centyl) 3105 gram (90 centyl) 35 tc 1975 gram (10 centyl) 2611 gram (50 centyl) 3326 gram (90 centyl) 36 tc 2177 gram (10 centyl) 2819 gram (50 centyl) 3531 gram (90 centyl) 37 tc 2374 gram (10 centyl) 3015 gram (50 centyl) 3718 gram (90 centyl) 38 tc 2565 gram (10 centyl) 3196 gram (50 centyl) 3880 gram (90 centyl) 39 tc 2746 gram (10 centyl) 3358 gram (50 centyl) 4015 gram (90 centyl) 40 tc 2914 gram (10 centyl) 3496 gram (50 centyl) 4119 gram (90 centyl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×