Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Ja to w niektóre dni nie mam zgagi,a nieraz to taką straszną,że idzie oszaleć.Na to cholerstwo to można rennie brać bez ograniczeń,pytałam lekarza już dawno.Jest o smaku mocno mietowym,a niedawno wprowadzili pomarańczowe,ja tak na zmianę kupuje dla urozmaicenia.Pomaga też maślanka lub kefir,mi mleko pomaga tylko na chwle,a wyczytałam że tylko do tego momentu aż zaczyna fermentować w brzuszku i wtedy jest jeszcze gorzej.Ja mam strasznego lenia codziennie,dosłownie NIC mi się nie chce robić,aż wstyd.Codziennie rano mówię sobie,że dziś się wezmę za coś i tego nie robię.Na razie mam ciuszki dla dziecka wyprane(nie wszystkie i poupychane .Najbardziej przeraża mnie porządkowanie wielkiej szafy ,wywalanie starych szmat moich,segregowanie i zrobienie tam miejsca dla dzidzi ciuszków.Szafa jest ogromna,na całą ścianę,ale tak zawalona że szok,ona mnie przeraża.Ale dziś się wezmę!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co :) A co do szaf ja mam dwie takie wielgaśne wnękowe i też muszę od czasu do czasu w nich pożądek zrobić czasem człowiekowi ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję Ci ciężkiej sytuacji Marta,ja niestety nie mogę Ci pomóc w tej kwestii,ale trzymam kciuki za Wasze powodzenie,nie denerwuj się bardzo bo wiesz ,że nie możesz,na pewno znajdzie coś odpowiedniego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No spadam,bo ta szafa się na mnie patrzy z wyrzutem,a już nawet ze złością !pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki mam nadzieję że coś się ruszy bo inaczej ciemno to widze. Za co dziecko utrzymać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski marta widze ze nie tylko ja mam ciezka sytuacje finansowa.wiem jak to jest.maz zmienil prace i teraz siedzi po 11 godzin a czasami dluzej ale za konkretne siano a nie za 800 lub 900 zl gdzie bylo tak placone przez 3 miesiace w bylej pracy i mamy dlugi,ale co zrobic 3 miesiace i wyjdziemy na prosta.powodzenia,bedzie dobrze zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam inny problem. Własnie że ja nie mam miejsca w meblach dla ciuszków dziecka. jak z mężem nie kupimy nowych to bedzie problem. Bo my dziewczyny mamy jeden pokój do dyspozycji u teściów a jest on nie za duzy bo ma 4 m na 3 m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myslałam że tylko mu mamy takie problemy. Mój mąz pracował za 1000 zł ale szej nie zapłacił za półtora miesiąca i mamy dłaugi i teraz zarabia 2 tys ale to nie starcza bo mamy kredyt, raty, telefon i długi ale do grudnia wszystko spłacimy i jakos to napewno bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny ja musze juz mykać. Jak dojade do domu to muszę odkurzać i podłogi myć bo jak ja tego nie zrobię to góry nikt nie odkurzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata to tak jak u mnie...za wynajem wisze za 4 miesiace,raty mam nie poplacone.w tym miesiacu moj maz nie dostal wyplaty i czul ze nie dostanie wiec szybko rzucil prace i po 3 dniach od wypowiedzenia wrocil do starej pracy gdzie pracowal na poczatku naszej znajomosci tylko ze na innym stanowisku bo na poprzednim nie moze bo ma wrzody na zoladku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey kochane:) przepraszam ze wczoraj juz nic wiecej nie pisalam ale mialam pare spraw do zalatwienia m.in. odeslanie cyfrowego polsatu bo sie okazalo ze nie ma u nas sygnalu satelitarnego bo wiezowiec jest za dlugi i zaslania;( zaraz zmykam do sklepu na zakupy:) a co do prawka to sluchajcie trafilam na tego egzaminatora co ostatnio!! ale numer:) na poczatku mnie nie poznal ale juz po chwili wiedzial kim jestem i co najlepsze znowu nie zauwazyl ze w ciazy jestem dopiero jak mu powiedzial w trakcie rozmowy bo w odroznieniu do ostatniego egzaminu ciagle ze mna gadal widzial ze sie stresuje:) stwierdzil ze mam malutki brzuszek:) ale wydaje mi sie ze chcial zebym zdala :) jezdzilam godzinke z placem:) bylo super ale mialam fuksa ze na niego trafilam:) pozdrawiam was serdecznie i naprawde ddzieki wam za to ze mnie wsparlyscie:) buzki dla was:) zmykam do sklepu papapapap:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki ale zimnica! w bloku u rodzicow jeszcze nie grzeja i normalnie zimno jak cholera!ja siedze sobie a raczej leze w dresie mojego taty bo w nic sie juz nie mieszcze:) moj maz wczoraj wrocil z pracy o 21 pobyl u mnie tu u rodzicow z godzine pojechal do domu ibiedak malowal sciany do 1 w nocy!Juz tak bym chciala do siebie do domku wrocic ale jeszcze troche! co do tego posiewu to wiem ze u mojej siostry jest to obowiazkowe a mieszka w islandii.ja tez jak teraz 29 bede na wizycie to sie spytam o ten posiew!rok temu mialam robiony w poprzedniej ciazy ale nic nie wyszlo! mi tez dzis sie snilo ze urodzilam i ze nie umialam mojego malego wziac na rece!i snila mi sie dunia25 ze gadalam z nia o jej gin.:)bo go znam i to bardzo dobrze:)! dunia napewno on polozy cie wczesniej w szpitalu tak jak moja szwagierke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilka serdecznie Ci gratuluję i nie ukrywam,że zazdroszczę!Podziwiam Cię ,że w takim stanie tego dokonałaś,ale możliwe,że troszeczkę Ci on pomógł:) ,nieważne,cel osiągnięty! Ja zdawałam 3 razy i nie zdałam.2 razy owszem,nie mam pretensji,bo zawaliłam,ale za 3 razem super jechałam,byłam b.zadowolona i pewna że zdałam.Miałam takiego skur.....czybyka że szok,najgorszy u nas,wszyscy go nienawidzą!Za taką głupotę mnie oblał,że szkoda nawet pisać,jak później pytałam instruktorów to mówili,że wymyslił sobie.Tak się wtedy wkur...(zdenerwowałam)że szok.Na pocieszenie zaraz po egzaminie poszłam sobie zrobić tatuaż :)i mi nerwy przeszły.To było pare lat temu,ale tak mnie zraził,że normalnie mam obrzydzenie do dziś.A jeszcze najlepsze,że on mi powiedział tak:jak następnym razem będzie pani jechała co najmniej tak jak dziś,to na pewno pani zda!Matoł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann bo oni na tym też zarabiają :) Ale to chamstwo że tak Ciebie potraktował, Ja miałam takiego typa opryskliwego chciał mnie 3 razy oblać ale się kłóciłam i jechałam po swojemu :D No i zdałam za 1 razem hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilka gratuluje :D ja sie nawet nie szykuje do prawka bo po prostu wiem ze sie do tego nie nadaje , nie urodzilam sie kierowca :P i wole nie stwarzac zagrozenia na drodze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja zdalam za 3 razem, 2 razy oblalam manewry a za 3 razem jak wyjechalam juz na miasto to mi ze 3 razy zgasl :D i wszyscy jechali ok 8 min po Poznaniu a ja jechalam 12 i sie ze mnie smiali ze zrobilam...ten teges...no wiecie co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej laseczki co tak sie cicho na naszej stronce zrobilo ????? juz dawno nikt fotek nie dodawał , a ciekawa jestem jak tam wasze brzucholki wygladaja ;) czy urosły już sporo czy nie :p bo moj mam wrazenie ze przez ostatnie dni zrobil sie wiekszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka szybko sie uwinęłaś ha ha 4 min.!:) A jak jak wtedy zdawałam,to był taki chłopaczek co chyba z 10 raz zdawał i znowu nie zdał.Dostał jakiegoś szału po prostu.Wysiadł,zaczął kopać samochód,tak nim trząsł na boki,a w środku jeszcze siedział ten egzaminator.Potem zaczął krzyczeć: pier..le,nie zdaje,mam was w dupie. Wziął tą kartkę co dają i podarł ją na strzępy i rzucił w tego gościa.Oczywiście jeszcze tak klną na niego,że aż nieładnie pisać.Ten egzaminator oniemiał,a ten chłopaczek zaczął się śmiać tak strasznie i mówi:moja noga tu więcej nie postanie! Normalnie to było na placu,tak sie wszyscy śmiali że szok,ja to myslałam,że mi brzuch ze śmiechu pęknie!I potem stwierdziłam,że warto było przyjść,dla samej tej scenki.A ten chłopaczek to się zaraz wyluzował i też miał radochę z tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ann no wiadomo ze nic nie bylo jechalam przepisowo i temu tak dlugo hehe...ale historia dobra usmialam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko mówisz że sobie pogadałyśmy??:D no fajnie było:P pewno Gąsior miał czerwone uszy od obgadywania go przez nas:D a z tym położeniem wcześniej jak mówisz chciałam baaardzo uniknąć:O wolałabym jechać do szpitala na sam tylko poród jak mnie złapie,naoglądałam się na patologi jak przychodziły do rodzenia a to na wywoływanie itp.i widziałam jak się męczyły ... ja jade zaraz już do Lublina na wizytkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wizytę na 15.30 Ciekawa jestem co mi dziś powie ginek :P Kurcze ale zimno na dworzu i jeszcze ten deszcz!!! Dunia napisz czego się dowiedziałaś jak wrócisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dziewczyny a co do szpitali w których bedziemy rodzić... Mam tam zadzwonić i się umówić? Iść tam, dowiedzieć się co i jak? O co w ogóle chodzi? ...bo czytałam gdzieś na necie, ze idzie sie do swojego wybranegoi szpitala i oni Cię oprowadzają, mówią co i jak ... Tylko jakoś nie chce mi się w to wierzyć, że jak tam pójdę to tak uprzejmie się mną zajmą, oprowadzą i wytłumaczą :D hahaha Jak to robicie??? i zaraz dorzucę swoje aktualne foty na Naszą Stronkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dorzucę po kąpieli... Możesz iść do szpitala i poprosić o pokazanie zawsze jakaś miła pielęgniarka może ciebie oprowadzi. Spróbuj. Ale ze szpitalem to jak z lotto :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę nadążyć czytać Waszych pościków. Mi też się ciężko oddycha, szczególnie jak siedzę, mam wrażenie, że to stanik mnie tak ściska , że nie mogę powietrza nabrać. W poniedziałek robiłam badania z krwi na tarczyce i czekałam ok. 2-3 godz, w kolejce do usg tarczycy i powiedzieli, żem i nie zrobią bo nie ma tej lekarki od usg i mam jechać za tydzień. Byłam wściekła, bo znów straciłam czas. Przeprowadziliśmy się w połowie. Drugą partię rzeczy może uda nam się przewieźć w ten weekend, zobaczymy. Jutro idę do mojej lekarki. Już wiem, że mam niezbyt dobre wyniki z moczu i krwi, więc pewnie dostanę jakieś leki. Zaraz zaczynam pakować szkliwo do kartonów. Jeszcze tyle rzeczy jest do zrobienia, a czas tak szybko leci, że szok. Idę coś zjeść, bo mnie ściska w żołądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) bylam wczoraj w makro, tez mi ceny, phi :) mysle o tym paciorkowcu dalej, bo dla mnie to nie zalatwia sprawy, ze u mnie w miesicie nie robia tych badan, moze wybiore sie gdzies do szczecina, bo takie gadanie lakarza\" nie martw sie wszystko bedzie dobrze\" to mi nie pomaga:) maja21- ja bede prala wszystkie ciuszki:)i posciel,mimo,ze nowa, tak jak mi dziewcyzny poradzily:) agniesza26- ja tez cie podziwiam!!!!! vanilka -gratulacje!!! cudowne uczucie ulgi polaczone z niedowierzaniem pewnie?:) przynajmniej ja tak mialam aahaa:)ja zdawalam chyba w 3-4 miesiacu to jeszcze brzucha nie bylo widac ale juz sie balam,czy zadaze do konca ciazy zdac, a prawko przy dziecku mi sie przyda:) co do samochodu to tez mam golfa3 jak dunia:)eheheh vanilka-wiesz moze gdzie w szczecinie mozna zrobic ten wymaz na bakterie? Dziewczyny polećcie jakies dobre zelazko:) chce sobie kupic nowe ekstra do zadan specjalnych:) tylko,ze nie wiem z ktorej firmy sa najlepsze:) aha-dwa razy mi sie snilo w ciazy,ze beda miala syna, jak jeszcze nie znalam plci, wam tez sie snilo?:) i nawet widzialam dokladnie jak wygladal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Green_Gable mi śniła się córeczka - już na początku ciązy i jakoś tak byłam pewna, że będzie dziewczynka, a tu lekarz za każdym razem potwierdza chłopca :D hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×