Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

green mi sie snila od poczatku coreczka :) raz to nawet ze poszlam na usg i na monitorze bylo widac dokladnie taka mała cipuche miedzy nozkami :P , twarzyczki nie widzialam ale byla uczesana w dwie kitusie hihi :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc i ja dodałam zdjęcie na naszą stronkę... Taka szybka informacja moja koleżanka z pierwszym terminem za 1 października zaczęła rodzić. Od 10.20 leży na jakiejś specjalnej sali, podłaczona pod KTG. Krwawi z szyjki strasznie, wody powoli się sączą, ma rozwarcie na 1 cm i strasznie ją bolą skurcze które ma co 3-4 minuty. Rodzi na Solcu ciekawe dlaczego nie dadzą jej zastrzyku na rozszerzenie się szyjki!! Coś czuje że to będzie długi i bolesny poród dla niej. A mój Robercik jak to usłyszał to zaczął się strasznie rzucać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) w koncu sie zebralam i pisze bo jeszcze o mnie zapomnicie;) vanilko gratulejszyn🌼 co do infekcji to hmmm przez calutka pierwsza ciaze sie z nimi meczylam i antybiotyki nie pomagaly dopiero przeszlo po porodzie ale ja po kazdym badaniu ginekologicznym mam infekcje :o teraz mialam na poczatku ciazy delikatna infekcje dostalam jedna tabletke dowcipna i krem zastaw canesten i nic mi nie dolega ...:D wczoraj bolal mnie brzus :( wzielam paracetamol ale i tak dalej bolal i jajniki tez a malutka sie bardzo wiercila przy tym.. dzis jest spokojna oby dotrwac do 37 tygodnia ;) a mi miesiac przed zajsciem w ciaze snily sie swieta Bozego Narodzenia i miesieczny synek w fotelku obok choinki ...hehe proroczy sen :D a jak juz zaszlam to kilka razy snila mi sie mlutka coreczka :)zobaczymy co sie sprawdzi;) no i z tej wrozby z pierscionkiem tez wychodzi mi coreczka -sprawdzalyscie sobie?????????? ja zrobilam ostatnie pranie i jutro zaczynam prasowac ale i tak musze dokupic jeszcze kilka rzeczy np.kocyk ale mam faze na lody ...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, oksytocyne podaja gdy skurcze slabna albo sa za slabe...tak to nie dostanie,moze i lepiej bo ponoc skurcze po tym sa duzo bardziej bolesne ehh chcialabym juz koniec października:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny właśnie wstałam ale tylko na śniadanie zimno w domu pusto więc założyłam szlafrok mojego P bo ma taki duży i ceipły i znów jestem w łóżku. miałam dziś mieć spotkanie z promotorem ale zadzwoniłam że źle się czuję i nie pojechałam, mam strasznego lenia, ale czuje się jakoś dziwnie. mały szaleje, chyba znalazłam sposób na zgagę: 2 x dziennie piję siemię lniane i jest rewelacyjnie, a prawko zdałam za 6 razem i też dobrze że zdałam:) więc gratulacje dla świeżo upieczonego kierowcy:) wyskoczyła mi opryszczka napół wargi:( a na maściach napisane nie stosować w ciąży to co wolno? rośnie to jak na drożdżach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja rodzilam to tez dlugo mialam rozwarcie na opuszek palca, a potem nagle zrobilo sie 8 cm, az sie polozna zdziwila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dzięki dziś spróbuję wszystkiego. mam wieczorem spotkanie ze znajomymi a tu taaaka wara że wstyd się pokazać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta śliczny brzucholek taki zgrabny:) jak oglądam wasze brzucholki to sa takie ładne , okrągłe a mój taki jakiś owalno wiszący, i jakiś strasznie duży dziś zaczynam 34 tydz to sie chyba wpiszę w tabelkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak w aptece mi mówią że może maść cynkowa tak było ostatnio a maść trzeba długo nakładać dla efektu, ale też już zaczęłam. próbowałam już spirytus ale jest większe, pasta do zębów ale szczypie, spróbuję tego mleka, i znów wróce do maści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....34.......01.11....56+12..... ..Inga/Bianka Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ....Córka Joasiella........................31.......01.11......... ..........?? Kasika1........Rzeszów......34.......02.11....64+15..... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....33......10.10.....57+ 16.......Maciuś mother........Warszawa.....34......04.11....62+11........ .Kacperek? agniesza26.....Lublin.........33......04.11....53 +21hehe....Olafek ewelka1234....Poznań........33......05.11....+11........ ..Nadia? Kasiula82.......Cieszyn.......33.......06.11....54+9.... ....Amelka happymama....Irlandia.......33.......06.11.....65+10.... .Zuzia Green_Gable...Szczecin......33......06.11....65+dużo.... Milenka MałaMi 80.....Warszawa.....31.......06.11................Bartuś Ann 31.........Tarnów.........32.......08.11......+14........Ali c ja karuczek....Warszawa.......32......08.11....+10......... córeczka agnesa1983....Poznań........31.......09.11....57+12..... Kubuś Aneta30.........Kraków.......32.......09.11....53+14.... ..Synek elwira elwira...Rzeszów......32.......10.11.....65+7....chyba córa Jokasta........Gdynia.........32 .......11.11.....58+10........Synek C.internautka..Poznań......32........11.11.....56-2+ok.1 0...chłopczyk Marta1983.....Warszawa...32........13.11.....65+12...... Robercik **Vanilka**......Szczecin.....32.......13.11......70.... ......Hubercik fajnaaj..........Białogard....31.......14.11......+13... ......Natalka? MarzenaMol....Wisła.........30.......14 .11.....+12.........Arturek mysza1980.....Warszawa...31.......15.11......59+11...... Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....31.......15.11......50+10......Synek Beata1987.......Śląskie......31.......16.11......62+15,5 ....Zuzia bonizz........... Opatów.....29.......17.11......66+9........Synek Balbin ...........Warszawa...31.......17.11......69+6........Kubuś KochamMojeSerduszko.Dębica.29....17.11.....60+8........Jagod a lorinka..........Anglia.........30........19.11.....55+9 ........Zuzia dunia25....Kraśnik/Lublin...?..........20.11....duuużo .....Kubuś kaaczuuchaa...Lublin........31........20.11......66..... ....Damian (?) bajag_a........Białystok.....24........20.11.......65... ......Malwina kajtoch.....Dublin/Kraków..27.......20.11......53+10.... ..Córka mała_agatka...Łódź.........29........25.11......65-5+10. ...Synek eluś...........Międzyrzecz..29........25.11.....55+6,5.. ....Adaś maminka.1......łódź.........29........27.11.....53+8.... .....Córka Maja_21.........Kielce........30.......29.11.....64-2+10 . .....Wiktorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta i karolinka, ale slodkie brzuchalki macie widze ze wam tez urosly od ostatnich zdjec ;) :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziewczyny skończyłam sprzatać w meblach. wzięłam się za papiery i takie tam inne. Ja nie idę do szpitała aby się umówić bo u nas nie trzeba. A napewno też by mi nie pokazały porodówki. Jak zacznę rodzić to dopiero pójdę :-). Ja prawo jazdy zdałam za 3 razem. Jak ja bym była bez niego to bym chyba cały czas w domu siedziała ale cieszę się że go mam i starego forda. Ja na opryszczkę na wargach stosuję maść ale nie pamietam jaką. I nawet nie wiem czy można było ją stosować w ciąży bo ulotki nie miałam. Ja stanów zapalnych pochwy nie mam. Czyli u mnie jest wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinka ładny brzuszek:) znalazłam w necie nowy cudowny podobno sposób na opryszczke rozgnieciona aspiryna zrobić papkę i nałożyć właśnie testuję choć po okładach z mleka i maści już jest ciut mniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jak wam zazdroszcze sprzatania?!? mam wielki bałagan i nie mam co zaczynać bo bedzie jeszcze większy. chciałabym już móc poukładać wszytko w szafach a tu najpierw trzeba szafy wyrzucić kupić nowe bez korników umeblować pokój gdzie nie ma jeszcze podłogi, tyle roboty przede mną a nie mogę nic zacząć, dla bobasa nic nie kupione bo nie ma gdzie tego ułożyć, aż się płakać chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mother ja wiem co czujesz. Bo gdy ponad miesiąc temu niektóre dziewczyny pisały że już wszystko dla dziecka mają to mi się też płakać chciało. Co prawda ja kupiłam dopiero kosmetyki ale ja mam troche rzeczy z poprzedniej ciązy a zwłaszcza ciuszków. Ale nie mam łóżeczka,wózka,fotelika,kombinezonu. Po prostu nie mam tych rzeczy które są drogie. A wózek to dopiero za becikowe kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam dwie szafki z samymi szufladami i jak narazie to wszystko upchałam do nich więc niemusze szukac dodatkowego miejsca w szafie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja nie mam miejsca ale czekam na październik bo weżmiemy z mężem na raty meble w których trezba pomieścić trzy osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest prawda. Poukładasz troche śpiochów i już jedna półka zajęta. a gzie kaftaniki,body i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki brzucholki fantastyczne, takie fajniutkie:)a nasza karolinka to taka chudziutka tylko brzunio widac fajnie!!bardzo ci pasuje taka figura + brzunio:) u nas tez do szpitala nie trzeba sie wczesniej umawiac jak Cie zlapie to od razu jedziesz! Dunia 25 dlatego moja gin. zamiast na patologii polozyla mnie na dole na ginekologii, zebym mocno sie nie stresowala z innymi dziewczynami:)!wczesniej w ciazy tez lezalam na dole! Ja tez musze kupic jakies dobre zelazko ale sama nie wiem jakiej firmy!bo moje juz stare pomalu pada hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka musiałabyś wziąć sobie z tefalu bo są bardzo dobre. No Karolinka to ma super figurkę :-). tylko pozazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewuszki ja tez bym chetnie posprzatala, a jeszcze majac taka swiadomosc ze u mnie w domu remont na calego i wszystko musi zrobic moj maz to az mi sie serce sciska ze niestety ale nie moge mu pomoc!juz sie nie moge doczekac jak urodze i wezme sie za sprzatanie, gotowanie, prasowanie chyba nawet glupie rozpalenie w piecu bedzie mnie cieszylo:)ale jeszcze troche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Agnieszka bo to wiadomo że jak musisz leżeć to zawsze jest inaczej. Każda przyszła mama chciałaby całą ciążę tylko przechodzić wizyty i badania i normalnie funkcjonować. Ale dla dziecka zrobimy wszystko. Jeszcze tylko nie całe dwa miesiące i będziemy mieć przy sobie te małe istotki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny!! czy któras może mi przesłac link do stronki na której sa zdjęcia bo ja go nie dostałam, a chętnie bym pooglądała!! ponawiam pytanie odnośnie wózka czy któras z was kupiła wózek z baby car?? Mi sie na allegro podoba taki http://www.allegro.pl/item431600036_super_tanie_wozki_z_fotelikiem_3_gratisy_folia.html ale nie wiem jaki on będzie i tak się zastanawiam czy go zamawiać!! U nas tez pogoda fatalna i okropnie zimno i podobno w październiku ma byc już śnieg oby sie to nie sprawdziło. Aha co do tego paciorkowca to mi w szpitalu robili jakis posiew z szyjki macicy myślicie że to o to chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×