Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....34.......01.11....56+12..... ..Inga/Bianka Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ....Córka Joasiella........................31.......01.11......... ..........?? Kasika1........Rzeszów......34.......02.11....64+15..... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....33......10.10.....57+ 16.......Maciuś mother........Warszawa.....34......04.11....62+11....... . .Kacperek? agniesza26.....Lublin......34......04.11....53+22hehe....Olafek ewelka1234....Poznań........33......05.11....+11........ ..Nadia? Kasiula82.......Cieszyn.....33.......06.11....54+9.... ....Amelka happymama....Irlandia.......33.......06.11.....65+10.... .Zuzia Green_Gable...Szczecin......33......06.11....65+dużo.... Milenka MałaMi 80.....Warszawa......31.......06.11................Bartuś Ann 31.........Tarnów.......32.......08.11......+14........Ali c ja karuczek....Warszawa.......32......08.11....+10......... córeczka agnesa1983....Poznań........31.......09.11....57+12..... Kubuś Aneta30.........Kraków.......32.......09.11....53+14.... ..Synek elwira elwira...Rzeszów......32.......10.11.....65+7....chyba córa Jokasta........Gdynia.........32 .......11.11.....58+10........Synek C.internautka..Poznań......32........11.11.....56-2+ok.1 0...chłopczyk Marta1983.....Warszawa...32........13.11.....65+12...... Robercik **Vanilka**......Szczecin.....32.......13.11......70.... ......Hubercik fajnaaj..........Białogard....31.......14.11......+13... ......Natalka? MarzenaMol....Wisła.........30.......14 .11.....+12.........Arturek mysza1980.....Warszawa...31.......15.11......59+11...... Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....31.......15.11......50+10......Synek Beata1987.......Śląskie......31.......16.11......62+15,5 ....Zuzia bonizz........... Opatów.....29.......17.11......66+9........Synek Balbin ...........Warszawa...31.......17.11......69+6........Kubuś KochamMojeSerduszko.Dębica.29....17.11.....60+8........Jagod a lorinka..........Anglia.........30........19.11.....55+9 ........Zuzia dunia25....Kraśnik/Lublin...?..........20.11....duuużo .....Kubuś kaaczuuchaa...Lublin........31........20.11......66..... ....Damian (?) bajag_a........Białystok.....24........20.11.......65... ......Malwina kajtoch.....Dublin/Kraków..27.......20.11......53+10.... ..Córka mała_agatka...Łódź.........29........25.11......65-5+10. ...Synek eluś...........Międzyrzecz..29........25.11.....55+6,5.. ....Adaś maminka.1......łódź.........29........27.11.....53+8.... .....Córka Maja_21.........Kielce........30.......29.11.....64-2+10 . .....Wiktorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calkiem przyjemny ten wózek niestety nie mam doświadczenia w wózkach ale mnie też się podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jeszcze 2 tyg. do 36tyg. to musze wytrwac koniecznie!!a potem to juz tylko aby co dzien to dluzej maly siedzial w swoim tymczasowym domku to bedzie super:) aa dziewuszki jak czujecie ruchy bo u mnie juz sa takie ograniczone czuje juz ze maly ma coraz mniej miejsca i jego kopniaczki nie sa juz takie mocne bardziej takie rozpychanie! marzenko ja niestety nie pomoge ci nic w sprawie wozeczka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuszki sliczne :):) marzenko czy ten wozek ma skretne kola??? wiesz to jest wygodne i przydatne !!! zawsze lepiej miec mozliwosc zablokowania kol niz sie meczyc z nieskretnymi lece do przedszkola 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesza ladne kg przybralas ale co tam po ciazy zgubisz ale pwnie to tez od braku ruchu... co do ruchow to ja tez czuje takie rozpychanie moje malenstwo jest glowka do dolu wiec dupka lub nozkami sie pcha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mam doświadczenia z wózkami. Ale ja chcę wózek który z wyglądu jest mały. Bo te inne to takie olbrzymy wyglądają i właśnie mój mąż chce mieć kółka skrętne z możliwością blokady. Ja mam wózek na oku i kosztuje 889 zł ale w sklepie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o ruchy to właśnie ja czuję takie bardziej rozpychanie. Czasem kopnie ale to rzadko lecz to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak na fajny wózek to tzreba liczyc ze 700 zł. Ja kupuje ze sklepu bo są po tej samej cenie co na allegro więc oszczędzę koszt przesyłki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nawijacie :D Jestem po wizycie u ginka. Wystarczyło zapytać czy robi badania na posiew w kierunku paciorkowca powiedział że robią ale zrobi mi na następnej wizycie ok 35 tyg ciąży. Dostałam skierowanie na USG i idę w piątek na 14. Poza tym wszystko ok posiedziałam u ginka 20 minut pośmieliśmy się troszkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, a zastanawiałaś się czy chcesz kupić nowy wózek, czy ciut używany? Bo jeśli może być używany, to znalazłam dziś ofertę na właśnie Baby dreams Atlantic: http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23528302,Warszawa_Dla_dziecka___Wozki,4-39.html Wózek głęboki, spacerówka i fotelik za 299 zł. Buziaki,B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka ten pierwszy wozek jaki pokazalas wydaje mi sie jakis nie bardzo na zime..ale moze tak tylko wyglada na zdjeciach. Musialabym zbaczyc w realu.i nie polecalabym wersji bez pompowanych kolek. Mysle ze najlepiej poogladac wozki w sklepie i ewentualnie wtedy poszukac takiego na allegro, zeby sie nie rozczarowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kręgosłup mi siada powolutku ledwo stoje a jak siedze to tak boli że wytrzymać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Vanilka gratulacje!!!! Brzuszki super, ale teraz to już wszystkie duże, nie tylko mój Wczoraj wstawiliśmy łóżeczko dla małej i oczywiście pół ghodziny tłumaczyłam mu, że to jesat dla małej i żeby w nim nie spał. Ale udało się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbin musiałabys podać jeszcze raz tą stronkę z tym wózkiem używanym bo coś nie chce wejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jemu czyli Kacprowi, przepraszam za niegramatyczne pisanie:) Karolinka rzeczywiście laska z Ciebie, pozazdrościć. Wiecie co, mojego męża kuzynka miała termin na 1.11 prawie tak jak ja. I wczoraj niespodziewanie odeszły jej wody. Urodziła córeczkę, malutką bo ważyła tylko 1800. Obie są w szpitalu, nic więcej nie wiem. Ale sie przejełam, jakiegos doła mam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann przepraszam, ale kopiowałam wypowiedz z innego topicu:) Gdyby chodziło o męża, to by dopiero byłó..:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam prośbę o namiary na tą stronkę ze zdjęciami,ciekawa jestem,nie ukrywam.Ja też coś prześlę,ale więcej to po weekendzie jak mi mąż sesje nową zrobi!Adres jest przy moim nicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika ja już kiedyś widziałam takiego pana,co spał w dziecinnym łóżeczku :),ale to było po ostrej imprezce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×