Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Hej :) Myszko smutno zabrzmiala twoja wypowiedz odnosnie weekendu :( oby szybko ci zlecial :) ja nie robie zapasu pieluch i chyba kupie nawet mala paczke bo nie wiem ile mala bedzie wazyla ,a moj synek przesikiwal pampki te new born wiec odrazu powinnam zaczac od wiekszych no ale wtedy tego nie wiedzialam ja dzis jade do kolezanki ciezarnej tyle ze ona dopiero na starcie i wlasnie jest na etapie wymiotow i mdlosci...pamietacie nasze poczatki ?:) no i zdazylam juz wtrabic pol tabliczki czekolady :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
początki nie należały do najprzyjemniejszych ale ja to i tak miło wspominam :) i w ogóle ja się mogę zaliczyć do dziewczyn które kochają ten stan i mogła bym tak w tej ciąży śmigać jeszcze długo długo :p ale już się tak tej mojej małej nynusi nie mogę doczekać że najchętniej to bym poszła już dzisiaj na porodówkę :P lorinka pozdrów koleżankę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ,ale uparcie poszukuje odkuzacza pioracego bo musze wyprac dywany ,a wiekszosc takowych odkurzaczy kosztuje ponad 100£ :o ,ale wlasnie dziewczyny z topicu ciezarnych polek w anglii doinformowaly mnie o mozliwosci wypozycznia za 20£ /24h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za pozdrowienia jak kolezanka urodzi to nasze didulki beda mialy juz prawie pol roku ...:):):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinko ja wynajmuję chatke od agencji mieszkaniowej i jak są brudne dywany to po prostu do nich ide i to zglaszam , a oni przysyłają kogoś do czyszczenia i ja nie musze płacić za to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ci dobrze , my wynajmujemy od prywatnego landlorda starsza kobieta ktora siedzi sobie w Hiszpanii , dodzwonic sie do niej nie da ,ona nami sie nie interesuje i jeszczenie chce nam dac nowej umowy 😠😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety zależy jak się trafi :( jak ci nie da umowy to po prostu poszukaj czegoś lepszego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz no kazdy kij ma dwa konce ....wyprowadzac sie nie chcemy bo dobrze nam tu , rozwazamy tez kupno domku , i tez czekamy na dom z miasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jak na razie sie nie opłaca kupować domu bo ceny zaczynają spadać więc korzystniej jest poczekać jeszcze trochęi jak już to kupić za dwa trzy latka :P a z mieszkaniem od miasta jest ciężko bo nawet irysy czekają po kilka lat i nie zawsze trafisz na dobre mieszkanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie powiesiłam kolejne dziecięnce pranko :D i chyba bede musiała zrobić jeszcze jedno bo mi sie pare rzeczy nie zmieściło :P jednym słowem będą cztery pełne pralki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happy mama u nas tak samo nie ma sensu teraz kupować wszystko spada w dół lepiej oszczędzać poczekać i kupić coś konkret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszedzie jest tak mamy taka znajoma kobietke ktora wlansie nam radzila sie wstrzymac ze dwa lata jeszcze ...wiec pewnie tak zrobimy , a i na mieszkanie czekamy juz 20 miesciecy nie jestesmy potrzebujacy bo mamy band C wiec czekamy zreszta i nie co tydzien sie zapisujemy bo sa dzielnice w ktorych lepiej nie mieszakac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorinka się rozumie wszędzie są miejsca gdzie lepiej nie mieszkać. Dacie radę troszkę poczekacie i będziecie mieć śliczny domek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu taka cisza zapanowała? Ja właśnie wróciłam z zakupów i wsuwam pyszny rosołek z marcheweczką :) Teraz napiszę listę rzeczy które potrzebne mi będą do szpitala żebym nie zapomniała o czymś. Dopóki mam czas zanotuje sobie i jak czegoś nie będę miała to dokupie. Patrzyłam dziś na ceny pampersów i najtaniej są za 51 zł 98 sztuk. Więc chyba najkorzystniejsza cena ale kiedyś były tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Ja kupiłam za 49zł - 109sztuk :) firmy Pampers! Ile takie maleństwo zużywa pampersów w ciągu dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) Piszę od czasu do czasu, ostatnio prawie wcale do Was nie pisałam bo cały czas coś się działo. Najważniejsze: wczoraj o godz. 5:15 urodziłam dzieciaczka :) termin wg pierwszego usg miałam na 24.10 (dzidzuś urodził się w 34/35tygodniu) 2390g, 51cm :) Niespodzianka była bo miałam urodzić dziewczynkę a urodził się chłopak :) Ja jestem jeszcze w szpitalu, jutro wychodzę, dzieciaczka przwieźli do innego szpitala więc go jeszcze nie widziałam, leży w inkubatorze, oddycha samodzielnie, dostaje antybiotyk bo ma infekcję. Pozdrawiam, napiszę jutro więcej Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D marsjanko gratuluje Ci synusia , i ciesze sie razem z tobą :D :D :D dobrze że dzidzia oddycha samodzielnie :) trzymam kciuki żeby wszystko było z wami dobrze ;) jejku no to pierwsza rozpakowana :) aż sie popłakałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) lorinka-czopki przeczyszczaja chyba ale nie iwem po jakim czasie a lewatywa to masz efekt natychmistowy:) happymama- masz przyrzad do robienia lewatywy zawieszasz go nad soba tak zeby woda splywala, a koncowke rurki wkladasz sobie w \"kocie oko\" :) woda zleci, czekasz potem z 5-10 min i do wc:) mozna tez poruszczac brzuchem albo masowac zgodnie z kierunkiem wskazowek zegara:) ja wpuszczajac wode do d..:) wypinalam sie na kota tak jak mi zalecali na jakims forum:) No i ja zamierzam sobie zrobic sama (jak czas na to pozwoli) a druga niech mi w szpitalu walną:)W domu lepiej usiasc na wlasnym klozecie:) i zastanawiam sie czy juz sobie nie robic 1-2 lewatyw w tygodniu poczynajac od 38 tygodnia. fajna-aj ale masz wieeeelkiego bobasa!!!!!:) marzenkamol-nie kupowalam wozka przez allegro ale lozeczko tak:) jokasta-nie ma to jak \"zyczliwe komentarze\" :) ja dzis znow mierzylam ale po sniadaniu brzuch, mam dalej 113, ale wieczorem to pewnie o wiele wiecej, ob mi strasznie ciezko oddychac wieczorami.. vanilka ja mam 98 szt pamperow i i tak uwazam,ze za duzo, ob wychodze z zalozenia,ze moga uczulac albo mi nie pasowac...Kupilam je w realu za 47 zl. Upaly przeszly ale znow zaczely mi puchac nogi az do przesady:(Nie leje mi sie z cyckow jak wam i troche mnie to niepokoi, mam nadzieje,ze to nie jest oznaka tego,ze nie bede miala pokarmu.. Marsjanka gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zaczelo sie i u nas rozpakowywanie!!!!! :) jak tylko bedziesz na silach pisz o szczegolach!!!! ale masz fajowo:) szok dosłownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Marsjankaaaa WOW ... GRATULUJE !! SUPER :) to już wiemy kto byl pierwszy :) superrrrrrrrrrrrrrrrr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no łzy mam w oczach z wrazenia:) ale szok!:) Marsjanka trzymaj sie i wracaj szybko od nas z malym:) Teraz to sie naprawde zaczelo dziewczyny....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wczoraj maily isc zaklady kto sie kiedy rozpakuje, a Marsjanka tak niesmialo otworzyla puszke pandory:)hheheh super:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzupelniam tabelke NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Milla77.........Warszawa....34......10.10.....57+ 20.......Maciuś Daffodile......Wojkowice....34.......01.11....56+12..... ..Inga/Bianka Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ....Córka Joasiella........................34.......01.11.......56 +8.. .....Corka? Patuniaa.......Anglia.........33.......1.11.......60+15. ...... Nelly,Nikola Kasika1........Rzeszów......34.......02.11....64+15..... ...Karolinka mother........Warszawa.....34......04.11....62+11....... . .Kacperek? agniesza26.....Lublin......34......04.11....53+22hehe... .Olafek ewelka1234....Poznań........33......05.11....+11........ ..Nadia? Kasiula82.......Cieszyn.....33.......06.11....54+9.... ....Amelka happymama....Irlandia.......34.......06.11.....65+10.... .Zuzia Green_Gable...Szczecin......34......06.11....65+dużo.... Mikołaj? MałaMi 80.....Warszawa......34.......06.11................Bartuś Ann 31.........Tarnów.......32.......08.11......+14........Ali c ja karuczek....Warszawa.......32......08.11....+10......... córeczka agnesa1983....Poznań........31.......09.11....57+12..... Kubuś Aneta30.........Kraków.......33.......09.11....53+17.... ..Synek elwira elwira...Rzeszów......32.......10.11.....65+7....chyba córa Jokasta........Gdynia.........32 .......11.11.....58+10........Synek C.internautka..Poznań......32........11.11.....56-2+ok.1 0...chłopczyk Marta1983.....Warszawa...32........13.11.....65+12...... Robercik **Vanilka**......Szczecin.....32.......13.11......70.... ......Hubercik fajnaaj..........Białogard....32.......14.11......+13... ......Natalka? MarzenaMol....Wisła.........31.......14 .11.....+12.........Arturek mysza1980.....Warszawa...31.......15.11......59+11...... Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....31.......15.11......50+10......Synek Beata1987.......Śląskie......32.......16.11......62+15,5 ....Zuzia pingusia_22......Mielec......32.......16.11......44+7... .....Marika? bonizz........... Opatów.....29.......17.11......66+9........Synek Balbin ...........Warszawa...31.......17.11......69+6........Kubuś KochamMojeSerduszko.Dębica.29....17.11.....60+8........Jagod a lorinka..........Anglia.........32........19.11.....55+1 1........Zuzia dunia25....Kraśnik/Lublin...30.........20.11....duuużo .....Kubuś kaaczuuchaa...Lublin........31........20.11......66..... ....Damian (?) bajag_a........Białystok.....24........20.11.......65... ......Malwina kajtoch.....Dublin/Kraków..27.......20.11......53+10.... ..Córka mała_agatka...Łódź.........30........25.11......65-5+10. ...Synek eluś...........Międzyrzecz..29........25.11.....55+6,5.. ....Adaś maminka.1......łódź.........29........27.11.....53+8.... .....Córka Maja_21.........Kielce........30.......29.11.....64-2+10 . .....Wiktorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×