Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

no niestety ja w polarek R za nic na świecie bym się nie zmieściła :P on tak a linię trzyma że hoho!!! nie to żeby chuderlakiem był, bo w barach całkiem spory człowiek z niego, ale w pasie wąziutki, jak na mężczyznę przystało :D zawsze mi mówi że on ma tyopową męską urodę z szerokimi ramionami i bardzo wąskimi biodrami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorinka z tego co slyszalam to badanie ginekologiczne w ciazy nie powinno byc tak czeste jak to robiwa w Polsce bo mozna uszkodzic szyjke itd tutaj przez cala ciaze mialam raz bo dostalam strasznych uplawow i mi wzieli wymaz okazalo sie ze mam bakterie dostalam tabletki dopochwowe i uwazam ze to jest dobre..:) tutaj masz sale taka na wypasie ze szok jak widzialam bo bylam w szpitalu. A do tego wszystko masz za darmo porod rodzinny, kazdego rodzaju znieczulenie itd w tym ze po porodzie polozna przychodzi co 2 dzien do dziecka i bada czy wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm co do spodni ciazowych to ja nosze ciagle S tylko ze zrobily sie obcisle a byly luźniejsze;) czuje ze przytylam i troche dziwnie mi z tym... Bylam dzis u okulisty z synkiem i pani doktor myslala ze rodze za 2-3 mce! chyba rzeczywiscie moj brzucholek nie jest najwiekszy, ale zaloze sie ze mala wcale nie jest taka mala. Marta jak tam gardelko?>lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już za dosłownie 5 minut wysyłam emeila z danymi personalnymi, czy rozmiar w biuście też podać? :D tak jadąc dzisiaj w tych cholernych korkach zastanawiałam się, czy macie założony album/galerię, w którym chwalicie się swoimi brzucholami, czy też wyprawką dla maluszków, a później samymi maluszkami? Jeżeli nie, to może by taką założyć? się panoszę tutaj, a tak naprawdę jestem gościem, ale jakoś tak mnie wzięło na refleksje o wątku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mucho mamy taką stronkę gdzie wklejamy swe brzucholki:) daj maila to ci podeslemy nazwe stronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) Witam wszystkie nowe mamusie fajnie ze nas tyle :):) Ja dopiero teraz sie oddzywam bo byłam na wykladach matko juz nie moglam wytrzymac a kregoslupa to juz nie czuje :P obiecuje ze w przyszlym tygodniu tez umieszcze swoje tzn nasze :) zdjecia bo jutro i w niedzie znowu szkolka Tak pozatym czuje sie dobrze troszke mi ciezko ale u mnei to jeszcze prawie 2 miesiace bo ja na koncu tabelki :( ale mma nadzieje ze rozpakuje sie troche wczesniej :) Pozdrawiam was cieplutko gwiazdeczki i zycze miłego wieczorku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babulce ja 💤 i mykam do łózia pooglądać gwiazdy na lodzie no i pierdolniętą Jole:P :D nie piszcie za wiele żebym z rana zdążyła z czytaniem:) a jutro c.d prania ciuszków :) dobrej nocki mamuśki ja mam nadzieję wreszcie się wyspać:) 😴 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzo piszecie o lewatywie a jak ostatnio bylam na szkole rodzenia to polozna powiedziala ze to nie jest konieczne bo przed samym porodem organizm sam sie oczyszcza i tak ma sie rozwolnienie i czasem wymioty. Nie wiem co robic to moj pierwszy porod ;-) A i jeszcze mowila o krzyku w trakcie porodu, ona jest jak najbardziej za. Mowi ze to pomaga i sama zacheca do tego zeby krzyczec. Chociaz jak trafi sie inna polozna to moze miec juz inne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra laseczki to ja zmykam :) oddaje moje królestwo mężusiowi hihi.. I idę z Dunią wirtualnie razem oglądać gwiazdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patuniaa ja za kazda wizyta mam badanie szyjki jest to co 2 tyg. i nie zgadzam sie z tym ze mozna ja uszkodzic podczas tego badania:)bo jesli by tak bylo to by byl np. calkowity zakaz sexu w ciazy bo moim zdaniem chyba w ten sposob szybciej mogloby dojsc do uszkodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mucha fajne foteczki:)! mala agatko mam nadzieje ze bol brzuszka ci przejdzie i ze nie bedziesz musiala jechac do szpitala!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy tu piszecie, że jest wam zimno, a ze mnie się leję, dosłownie, jest mi niesamowicie gorąco, dzisiaj miałam cienką bluzeczkę na to sweterek i jesienny płaszczyk, bardzo cienki i mam tak zamiar przechodzić przez cały październik, bo podobno ma być ciepły i listopad, oczywiście jak będzie bardzo zimno, to pod spód płaszcza jakiś polar, ale kurtki nie chcę kupować, bo się nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie zaczynaja bolec plecy na gorze jakby ktos mi niezla laga przxylozyl ale to od tego lezenia niestety!:(czym blizej konca lezenia tym bardziej mi sie te dni dluuuza:)juz niedlugo bede sprzatac, prac, prasowac, pojade do sklepu na zakupy!:)az micha mi sie cieszy od ucha do ucha!! marto swietny pomysl z ta kurtka narciarska pewnie i ja sie dopne w moja!bo ja ostatnio bralam od moje mamy polara ale rekawy sa za krutkie:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez całą ciążę leżałaś? strasznie Ci współczuję, nie wyobrażam sobie spędzenia 9 miesięcy w łóżku, ja jestem "kobieta gonitwa", za wszystkim biegam, wszędzie biegam i o każdej porze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mucha ganialam przed ciaza:)wogole nie lubilam lezec dlugo spac!no ale niestety wyszlo tak ze cala ciaze musze lezec:)!jeszcze troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz zagrożoną, rozumiem? przykro mi, ale racja, jeszcze troszkę i będziesz tuliła niuśkę do serducha i jeszcze nabiegasz się przy niej/nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane!!! Ale się rozpisałyście !!! Dopiero skończyłam czytać. Po pierwsze serdecznie witam nowe mamusie listopadowe :) Po drugie ale się dziś nabiegałam teraz padam na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak od samego poczatku mialam zagrozona ciaze, najpierw zagrazajace poronienie, potem przodujace lozysko a na koncu miekka i skracajaca sie szyjka:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×